Kapřík Metlík - útěk

Kapřík Metlík - útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249428/bmid_kaprik-metlik-utek-HPq-249428.jpg 4 5 2

Kniha (nejen) pro všechny mladé sportovní rybáře. Příběh kapříka Metlíka vás chytne a nepustí. Zažijete napínavé chvíle i momenty, kdy se budete smát nahlas. Nahlédnete do tajů kapří duše. Vyvázne Metlík z tlamy metrové štiky nebo obrovského sumce Melichara? Získá Břéťa srdce japonské KOI kapřenky Suzuki? A začne nenasytný Ploutvička konečně s dietou? Dozvíte se v knižním příběhu, který si již získal srdce tisíců čtenářů v ČR a který přitažlivou formou seznamuje s podvodními zákonitostmi a životem našich ryb.... celý text

pepa4081
10.04.2022 3 z 5

Trochu mi vadilo rozdělování na hodné a zlé rybáře. Noví vlastníci rybníka jsou prostě zlí lidé. Jinak se ale ryby chovají a vysazují právě proto, aby je někdo ulovil a snědl:-). Mluvící kapry samozřejmě okamžitě po ulovení pouštím. Hezká knížka pro děti.
Uspokojivé.

JáraTym
30.04.2020 4 z 5

Úžasná kniha s krásnými ilustracemi a skvělým příběhem. Nejlepší volba na četbu do přírody. Skvělá série. Už se těším na pátý díl.

kapři

Kniha Kapřík Metlík - útěk je v