Hororové povídky

Dan Angus je talentovaný skotský spisovatel. Deset přízračných hororových povídek z jeho pera stylem připomíná povídky Stephena Kinga v jeho Noční směně. Přijměte prosím jednu radu. Nečtěte v noci...

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360325/hororove-povidky-Taq-360325.jpg 433
Literatura světová, Horory, Povídky
Vydáno:, Jan Opatřil

Kniha Hororové povídky

Marryzlis
30. březnaodpad!

Byla jsem natěšená, jak se budu "bát v noci jít na záchod", jak se na obálce knihy avizovalo. No to teda byla hrůza neskutečná. Víc jsem se bála u Půlminutových hororů, co má syn půjčené z dětské knihovny. Asi jsem rozmazlená z Kinga, prostě mě to vůbec nechytlo.

leny.wood
14.09.2018

Nedočteno. Poslední kapka pro mě byla povídka "Zvířata". Tak nepravděpodobné, tak nehororové, tak... dětinské.

bookcase
19.08.2018

Nebylo to až tak špatné, ale plánovaný pocit děsu a strachu povídky nevyvolaly. Navíc se k některým nehodila ich forma u vypravěče, s kterým to na konci nedopadlo.

Orange8knihomol
14.02.2018

Knihu jsem dostala společně s ,,Děsuplnými povídkami" k 12. narozeninám i s podpisem autora. Tyto povídky byly o něco lepší než ,,Děsuplné", ale stále si myslím, že je to četba pro dospělé a rozhodně ne pro děti. Opět nepopsatelné zklamání, sice o trošku menší než u ,,Děsuplných povídek", ale prostě to nesplnilo mé očekávání, že to bude fantasy literatura. Opět zbraně, vraždy, bary, sexualita a další odporné věci. Rozhodně nic pro děti!

Nightstalker
11.02.2018odpad!

Nechápu. Jak někdo dokáže přirovnat tyto dětsky (nebo stupidně v případě dospělého) napsané povídky ke Kingovi. Stejně jako u předešlé sbírky (ano, jsem hlupák, neboť jsem si objednal obě najednou) si myslím, že nepatřičně vysoké hodnocení dávají blízcí Opatřila. Poprvé v životě, jsem při čtení měl chuť inzultovat autora a dostat z něho každou korunu zpět. A všem doporučuji, nekupujte si tuto prosťoučku knihu.

Marythao
10.07.2017

Skvělá kniha od toho nejlepšího autora, kterého jsem kdy poznala.

Beebee
27.03.2017

Vynikající kniha - osvěžující nový autor na české scéně. Ne že by některé konce nešlo předpokládat, ale stejně jsou povídky strhující, briskní, autor skvěle dokáže napnout atmosféru, od knihy se težce odtrhává. Díky za povídky od tohoto českého "Štěpána Krále".

ivca84
18.02.2017