Neandrtálka našla člověka

Neandrtálka našla člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413928/bmid_neandrtalka-nasla-cloveka-ets-413928.jpg 4 107 28

O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát nefér, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést. Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Kdyby to bylo na něm, požádal by ji o ruku, vzal si ji a ještě jí udělal dítě, to vše v tentýž den, jenom aby se vyhnul utrpení a dramatu, která doprovázejí čtyři stadia předsvatebních příprav – zasnoubení, seznámení s rodiči, rozlučku se svobodou a zbytečné svatební tradice. Janie mu však jeho plán překazí. Chce po něm, aby svou oddanost dokázal tím, že projde všemi výše zmíněnými kroky bez ohledu na to, jak všední a zbytečné mu připadají. Vydrží Quinn až do svatby? Nebo se vzepře? Jedna věc je jistá. Quinn Sullivan se bude muset naučit očekávat španělskou inkvizici (jinými slovy všechno možné), pokud chce Janii Morrisovou za manželku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Neanderthal Marries Human , 2014

alzbeta4340
23.09.2019 4 z 5

Naprosto souhlasím s předchozím komentářem. V téhle knize se vlastně nic nedělo. ...Ale i tak jsem si dobře odpočinula.

LilianaFalcon
22.08.2019 4 z 5

V porovnání s prvním dílem jsou to tak 3 hevězdičky, ale v rámci žánru jsem musela jednu přidat.
Bylo to vtipné, úsměvné, dojemné. Janie opět perlila, našlo se pár hodně dobrých scének (žádost o ruku, Vegas,...), ale na jedničku to zkrátka nemělo.
Chvílemi se to docela vleklo a Janie byla nějaká moc normální. Chybělo tomu něco napínavého. Možná se mohli s Quinnem trochu víc zabývat velkou svatbou a vážně si projít nějakou tou krizí.

LuciKo
09.08.2019 2 z 5

Jak se mi první díl líbil, tak druhý byl pro mě jeden velký boj. Měla jsem pocit, jako by kniha byla zbytečná, nic se v ní nedělo. Nepamatuji si, kdy naposledy jsem četla knihu déle než měsíc, nutila se do ní a zapomínala na ni. Nebýt to druhý díl, tak ji odložím.

havrmoni
16.07.2019 5 z 5

To byla lahůdka. Relax nádhernej :). Šla jsem do tohoto dílu spíš se zvědavostí a byla jsem příjemě překvapená. Tento díl je více o rodině a vztazích jako takových, přátelství, které nahradí rodinu a o bezpodmínečné lásce. Opravdu povedená série.

Lenka_S
11.07.2019 5 z 5

Tak tahle série poputuje do mých oblíbených proti špatné náladě:-). I když bylo od samého začátku jasné o co v téhle knize půjde a jak to skončí, přesto jsem si dokonale užila neuvěřitelné myšlenkové pochody hlavní hrdinky a co chvíli se chechtala nahlas a předčítala úryvky manželovi.

PetraN17
23.06.2019 5 z 5

Druhý díl mě bavil stejně jako první :)

Damienronnie
21.06.2019 5 z 5

Výborna

Ivuska.09
21.06.2019 2 z 5

První díl série s Neandrtálkou byl skvělý. Moc jsem se těšila na druhý - možná hrají roli obrovská očekávání, možná je tento opravdu horší. Dokonce jsem se místy nudila - podle mě je v knize spousta natahovaný pasáží a jen málo dobrých scén. Na první díl tohle rozhodně nemá. Škoda.