Oheň a led

Oheň a led https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48491/bmid_buchanan-renard-fbi-ohen-a-led-s6U-48491.jpg 4 281 37

Buchanan-Renard (FBI) série

V nové knize Julie Garwoodové se čtenáři opět setkají s některými postavami známými z jejího oblíbeného románu Vražda podle seznamu. Patří k nim především Sofie Roseová, odhodlaná a neúnavná reportérka, dcera uhlazeného a bystrého právníka Bobbyho Rosea, po němž v důsledku jeho rafinovaných machinací pátrají různé instituce. Sofie je v souvislosti s otcovými problémy nucena přijmout místo v malém deníku a zabývat se drobným místním zpravodajstvím. Tak se dostane k samolibému vítězi běžeckých závodů 5K, který se mimo jiné chlubí červenými ponožkami, jež pro uvedený závod používá. A právě tyto ponožky, v jedné z nichž se nalezne Sofiina vizitka, jsou to jediné, co po Williamu Harringtonovi zbude. Za nevysvětlitelných okolností se totiž stane, že ho krátce po setkání se Sofií zabije v aljašské pustině lední medvěd. Sofie dychtí tuto záhadu odhalit, a protože je jasné, že klíč nalezne daleko na severu, vydává se právě tam. Neuvědomuje si, že ji při cestě na Aljašku může provázet nebezpečí. Po útoku na její život v Chicagu, který přičítala některému z otcových nepřátel, dostává pro jistotu na cestu ochránce, poněkud arogantního, ale velmi hezkého pracovníka FBI Jacka MacAlistera. Při smrtelně nebezpečných situacích v nehostinných severních končinách se mezi Sofií a Jackem vytváří křehký vztah, zpočátku založený na vzájemné fyzické přitažlivosti. Nepotrvá však dlouho a budou muset řešit víc než vzrůstající sympatie k sobě. Nemilosrdní protivníci se nezastaví před ničím, aby zabránili odhalení komplotu, na jehož stopu se dostala Sofie s Jackem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Fire and Ice , 2008

bekule
06.06.2018 5 z 5

Tahle série mě baví čím dál víc. Skvělý díl, stejně jako druhý a třetí, Sofie a Avery z trojky zatím mezi hlavními hrdinkami vedou. Tentokrát velmi zajímavá zápletka, bavila jsem se hodně a těším se brzy na další díl. Trošku váhám jestli mám pokračovat v řadě nebo přeskočit pár dílů a půjčit si díl o Cordelii .

vlastus52
29.10.2017 5 z 5

tato kniha měla šmrnc, byla pohodová a dobře se četla :-)

TaLu
23.02.2017 5 z 5

Znovu jsem si potvrdila, že knihy od mé oblíbené autorky se dají číst opakovaně.
Podruhé jsem si četbu užila dokonce ještě více. Vsuvky deníku pozorovatele vlčí smečky mi totiž dávaly smysl hned od začátku a nezpůsobovaly otazníky o co se jedná.
A když už se v knize píše o účincích stresu, tak mohu doporučit tuto knihu jako léčbu po takovém dnu. Odpočinkové a zároveň plné děje.
Hlavní dvojice mne tentokráte bavila na jedničku a také mne zaujalo, že kniha po dramatickém rozuzlení mezi ohněm a ledem pokračuje dál a přináší další napětí až do konce.

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Běžíte závod v Chicagu a bum...sežere vás medvěd na Aljašce? Příběh Sofie a Jacka je prostě vtipnej, napínavej a zase originální :o)

helenkan
20.05.2016 5 z 5

Dobrodružství,napětí,romantika.Pěkné čtení.

havrmoni
30.03.2016 5 z 5

Tak tihle dva byli super a to jejich rýpání :) bavila jsem se. Zápletka taky dobrá. Jen trochu rychlý konec :(

cukrovka
14.12.2015 4 z 5

Zajímavá zápletka, napětí, romantika, sexy hlavní hrdinové. Lze jenom doporučit.

Laf
05.10.2015 3 z 5

Kdyby to šlo, tak dám 3,5 hvězdičky. Je to super oddychovka, která se dobře čte, a s příjemnými hlavními postavami, které bude mít každý rád. Jedině ten konec mi přišel takový rychlý.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Prima knížka - romantika, detektivka, oddechové čtení.

Samira
28.04.2015 4 z 5

Jako obvykle ideální na oddych. Tentokrát se zajímavou zápletkou a vtipnou ústřední dvojicí. Příjemné čtení!

niknikita
14.06.2014 5 z 5

Opět skvělá Julie Garwood a je tady všechno, co v dobrém románu hledám...sákryš, zase mi schází hvězdičky :-)

munka
04.06.2014 5 z 5

Ani táto kniha nesklamala, teším sa na ďalšie z tejto série.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Super knížka, jako všechny od J.G.

kazecha
02.12.2013 3 z 5

Krásný román okořeněný detektivní zápletkou ... cesta vede až na Aljašku ... a trochou té erotiky.

gabca007
29.09.2013 5 z 5

Celá tato FBI serie stojí za přečtení. V těchto knihách je vše - super zápletka, romantika, napětí....a hlavní postavy jsou vždy úžasné a sexy.

malen
18.11.2012 4 z 5

Čekala jsem, že to bude hlavně taková ta červená knihovna, ale byla jsem příjemně překvapena. Mělo to zápletku , vtip a dobře se to četlo. Super.

Terinka1982
04.05.2012 4 z 5

Velmi čtivé, zápletka, erotika....vše co od Julie Garwood očekávám a v každé další knížce od ní jsem něčím mile překvapena.

láska

Julie Garwood