Jen jeden den

Když americká studentka Allyson potká během svého výletu do Evropy na pouličním představení Shakespearovy hry Večer tříkrálový bezstarostného holandského herce Willéma, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. A když je osud na druhý den svede dohromady znovu, Allyson udělá něco, co by sama od sebe nikdy nečekala: změní všechny své plány a odjede s Willémem do Paříže Po jediném společně stráveném dni a jedné noci se jiskra rozhoří v jasný plamen… dokud se Allyson na druhý den nevzbudí a nezjistí, že je pryč nejen její milenec, ale také její luxusní hodinky a s nimi i sen o velké lásce. Za jediný den se život mladé dívky převrátí naruby. Allyson se vrací do Států a jako poslušná dcera podle přání svých rodičů nastoupí na vysokou školu. Během prázdnin však znovu utíká do Paříže – aby našla odpovědi, vášeň a možná i skutečnou lásku, která ji od onoho osudového dne nedává spát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200314/jen-jeden-den-cGa-200314.jpg 4444

Just One Day 1.

Vydáno, Yoli

Just One Day, 2013

Kniha Jen jeden den

Lučina7
14. listopadu

Tahle knížka se mi líbila, v polovině mě to nebavilo, ale konec byl super.

wendy944

Nic moc ale zajímávy pokus

Ann98

Z knížky jsem byla nadšená, příběh na mě působil tak, že jsem vůbec neměla pocit, že existují nějaké hranice mezi Londýnem, Paříží nebo Berlínem. Jak kdyby stačilo jít po ulici, zabočit za roh na najednou se ocitnete v jiném státě/městě. Líbila se mi hlavně zmínka o Bratislavě nebo Praze. Allyson jsem si oblíbila, i když po návratu z Evropy se opravdu chovala hrozně a pár by si jich zasloužila. Tato kniha v sobě měla něco víc než ostatní romány, příběh je zajímavý, originální a čtivě napsaný. Ale ten konec? Docela zklamání, nemám ráda takto mlhavé závěry.

oblakaknih

Myslím, že spousta z vás má tuto knihu jistě za sebou. Ani nevím proč, ale já po ní sáhla až teď.
Je to skvělá odpočinková romanťárna, která stojí za přečtení.
Hlavní hrdinka mi byla sympatická, ale je další z těch, které se chovají nelogicky. Bohužel bez tohoto nelogického rozhodnutí by nemohla kniha pokračovat. Dejme tedy tomu, že to k ději patří. Co mi ale vadilo moc, byl nespisovný jazyk, který hlavní hrdinka používala. Během čtení jsem si na to sice dokázala nějak zvyknout, ale rozhodně to knize trochu ubírá.
Kniha se četla úžasně a rychle, stránky mi ubíhaly pod rukama. Autorčin styl psaní jsem si oblíbila už při čtení knih Zůstaň se mnou a Byla jsem tu.
Děj je docela nereálný a klišé, ale někdy je to potřeba. Osobně takové knihy i vyhledávám, ale musím na ně mít náladu.
Není zde příliš přeslazených scén, což oceňuji.
Kniha má svoji originalitu, takže doporučuji. Ať už jako odpočinkové čtení od školy / práce nebo na prázdniny.

Veru...

Skvělá oddechovka s krásným příběhem.
Četla se sama, určitě doporučuji.

ela2710
12.09.2019

Pekný príbeh, taká oddychovka...dobre napísaná, číta sa rýchlo....bola som celkom zvedavá na ďalšiu časť a hneď som sa do nej pustila....okrem toho mám rada Shakespeara :) a toho tam bolo celkom dosť :)

florentinas
24.08.2019

Pěkné čtení, oddechové, ale někdy jsem se i nudila.

Ivka14
17.03.2019

Oddychová knížka o holce jménem Allyson která se snaží najít kluka, kterého potkala a strávila s ním jeden den v Paříži.

Vzdej se mi
Vzdej se mi