Julie na prázdninách

Volné, v pořadí páté pokračování příběhů o Julii, která miluje koně. Tentokrát se Julie nemůže dočkat brigády u islandských koní. Čtenářům kolem deseti let. Julii už bude zanedlouho čtrnáct let a právě se rozhodla, že se určitě stane trenérkou u koní. A na zkoušku chce o prázdninách vyzkoušet brigádu v jedné soukromé stáji. Společně s ní je zde několik dalších dívek, ambiciózní Marlen, dívka z Islandu Veggy, kterou předchází pověst výborné jezdkyně a jiné. Dívky čeká tvrdá práce, ale odměnou je pro ně společnost koní a jízda na nich. Kniha v závěru nabízí i ilustrovaný slovníček jezdectví. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34088/julie-na-prazdninach-34088.jpg 3.831

Julie a... 5.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Julia - Ferienjob mit Islandpferden, 2002

Kniha Julie na prázdninách

JulianaH.
22.09.2019

Nevzpomínám si, v kolika letech jsem knížku četla, ale byla pro starší děti a mě trochu nudila "dospělost" příběhu. Soucítila jsem však s ryzákem Glaumurem, jehož jméno mi nepochopitelně utkvělo v paměti do dneška. A druhá část příběhu, akčnější než první, mě nakonec dokázala zaujmout.

tatafa
07.01.2017

Krásná a zajímavá série, která dokáže podrobně a přesto jednoduše popsat problematiku koní a jezdectví. Vřele doporučuji!!

MAGY
30.11.2012

Super knížka . A hlavně o koních ! : )