Jsem příliš mladá, abych zestárla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak si udržet vitalitu a zdraví po celý život? Jak z něj vytěžit maximum? Existuje spousta knih se „zaručenými radami“ jak omládnout a starat se o sebe. Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte, je novinka z Nakladatelského domu Grada tím správným impulzem ke změně. Alena Klenot žije přes 30 let v zahraničí, procestovala však celý svět. Několik měsíců žila v Asii, na Filipínách a v Hong Kongu. Navštívila Jižní Koreu a pracovala také v Austrálii. Díky svým zkušenostem získala návod na fyzickou i duševní vitalitu a mimo jiné také přehled, co se děje s ženami všude na světě, jak o sebe pečují a jaké mají názory na stárnutí. Ve své literární prvotině proto předkládá lékaři a životem ověřená fakta a zároveň vyvrací fámy, které se ke zdravému životnímu stylu vážou. „Pořádala jsem v Praze semináře a mnoho žen mi říkalo: Já bych přišla, ale nemám čas. Takže jsem se rozhodla, že určitě mohou číst a nemusí nikam chodit, abych jim objasnila velice zajímavou teorii bioidentických hormonů, které umí rozhodně zlepšit život. Anebo abych jim dala jen o nich vědět pro případ, když už se necítí jako dříve,“ vysvětlila autorka původ knihy. Kniha je zaměřena na ženy ve zralém věku, věnuje se otázkám jak elegantně stárnout a zachovat si krásu a pružnost do pozdního věku. Zaměřuje se na jídelníček, životní styl, líčení, cvičení a na psychickou pohodu žen....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371020/big_jsem-prilis-mlada-abych-zestarla-m5L-371020.jpg 2.85
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jsem příliš mladá, abych zestárla

Ehwaz
27.08.2022odpad!

Nesmyslný americký blábol o tom, že jediným smyslem života po padesátce je chodit po doktorech a předepisovat jim, jaká mi mají udělat vyšetření, cpát se hormonálními a vitamínovými doplňky, přestěhovat se nad obchod s biopotravinami a pokud by vám náhodou ještě zbyly peníze, tak je roztočit v kosmetice a službách. Jo a kdybyste to další náhodou nevěděli, tak typická česká žena je úplně mimo a vůbec netuší, o čem je svět.

... i když jedno prvenství tahle kniha určitě mít bude. Nejdelší předmluva, jakou jsem kdy četla - 16 stránek o tom, kde a s jakou "celebritou" se autorka v životě setkala. V jednom z letošních témat Čtenářské výzvy bude fakt top. Nebo cool...?

Pokud ji ještě budu mít, VĚNUJI ZDARMA. Pište do zpráv

regulax
01.10.2018

BIBLE proti stárnutí! Komplexně popsaný antiaging dnešní ženy. Krásná Alena předává životní rady a nabízí i své produkty. Je mnoho knih s touto tématikou, ale tato mi byla sympatická a už se těším až si dám lapacho či maca tea.