Matčin hrob

Matčin hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478249/bmid_matcin-hrob-pgP-478249.png 5 1057 283

Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová… Josie svou matku neviděla už léta a nechce na tom nic měnit, ale nepopiratelné spojení mezi ní a případem ji donutí oživovat věci, které chtěla nechat zasunuté hodně hluboko. Když se detektiv Josie Quinnová blíží k odhalení tajemství, které navždy změní život nejen jí, je nalezeno další tělo. Najednou je jasné, že někdo z jejího okolí se nezastaví před ničím, jen aby udržel pravdu hluboko pohřbenou. Dokáže Josie vybojovat bitvu s démony ze své minulosti, aby dokázala ochránit další nevinné životy?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Her Mother's Grave , 2018

georginaa
04.11.2022 5 z 5

Takovou matku bych opravdu nechtěla, Josie musela bojovat s matčinými náladami a vůbec jsem nechápala co matku vedlo takhle ubližovat dítěti. Bohužel si Josie nesla z dětství plno nepříjemných tajemství, které v tomto příběhu vyplují napovrch. Můžu říct, že jsem byla fakt překvapená co vše vylezlo ze záhrobí, nejen mrtvola. Nakonec velké rozuzlení a jako bonus sblížení s Noahem, to jsem jim fandila už od začátku.

Terka15792
27.10.2022 5 z 5

Velice dobrá kniha jako všechny předešlé od Lisy Regan o Josie Quinnové

alzbeta4340
23.10.2022 5 z 5

Literární ztělesnění zla je "maminka" Josie Quinnové. Naštěstí pro mě i ostatní čtenáře se stala Josie - i přes svoji výchovu, slušnou a chytrou policistkou, které se zatím vše podařilo vyřešit. Přečetla jsem v podstatě na jeden zátah, byl to zatím nejlepší díl z této série.

Aaloha
20.10.2022 5 z 5

Tak to bylo výborné. Krátké kapitoly nutí ke čtení, nedá se přestat. Napětí se stupňovalo, asi zatím nejlepší ze série.

Peggy2711
19.10.2022 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře a svižně, vše je propletené, ale dobře vysvětlené. Jen mi vadí, že já jako čtenář chápu spoustu souvislostí dřív, než šéfka Josie, že se některé skutečnosti omílají dost podrobně a ze všech možných úhlů, když šikovný čtenář už to dávno pochopil.

MisakCZE
08.10.2022 4 z 5

Skvělá kniha, která nejde téměř odložit ... rozdělená do dvou částí ... současnost, kde Josie řeší případ nalezeného těla a minulost, ve které se dozvíte mnohé z dětství a dospívání náčelnice Quinnové, a právě tato část se nečte vůbec pěkně, je to dosti silná káva.
Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování ...

Aivlis
04.10.2022 5 z 5

Kniha ma krásne vtiahla do deja, bola napínavá a dobre sa čítala.

krevetka79
27.09.2022 5 z 5

Jízda pokračuje ...:-)
Tenhle díl byl opět skvělý ... Nešlo se odtrhnout... ještě jednu kapitolu, tak tedy ještě jednu ...kdybych nemusela ráno vstávat do práce, nešla bych spát dokud bych knížku nepřečetla :-)
Josiiana minulost mě dostala ...
Už se těším na další díly...

klarence
26.09.2022 4 z 5

Tato kniha byla pro mne odměnou, omylem jsem přečetla následující díl a nemohla se dočkat , až si přečtu tento. Nemohla jsem se odtrhnout. velmi čtivé, seznamujeme s historií Josii a to jsem si nemohla nechat ujít.. za mne pecka.

martineden
23.09.2022 3 z 5

Čtení této série je návykové, ale žádný majstrštyk to není. Šokující dětství hlavní hrdinky, divné rodinné vztahy, plno krutosti a nesmlouvavých zločinů. Přesto to ale nerezonuje, strach, napětí - nic z toho necítím. Ale jsem zvědavá, jak to bude dál.

Kekik
23.09.2022 5 z 5

Výborný díl. Zajímavá zápletka. Opravdu je autorka s každou další knihou lepší.
Chválím, že při popisování Josiinina dětství z toho Lisa Regan vynechala Raye, a zaměřila se jen na Josie a její matku.
Potěšilo mě, že důvod rozchodu Josie a Lukea měl přesně ten význam, o kterém jsem se zmiňovala v komentáři k předchozímu dílu. Těším se na další vývoj.
Jaký vztah se vyvinul mezi Josie a Trinity mě vůbec nepřekvapil, neboť jsem to věděla již od prvního dílu, kdy se Trinity objevila poprvé na scéně. Ono celkově mi dochází mnoho indicií, které autorka zmiňuje. Dokonce rychleji než Josie. Ale tak to bude tím, že mám přeci jenom již něco načteno.
Kniha končí v tom nejlepším. Těším se na opětovné setkání s oblíbeným týmem.

šipek
23.09.2022 5 z 5

Tak dvě dějové linie a v obou je ústřední postavou Josie Quinnová. Jedna linie je o mládí Josie, neskutečný příběh, kde až čtenáře mrazí jak je to všechno vůbec možné. Druhá linie je Josie policejní náčelnicí vyšetřující případ, který se jí osobně dotýká. Vše se v závěru spojí v jeden příběh. Úchvatná kniha plná napětí a hrůzy.

LeSk
18.09.2022 3 z 5

Dle recenzí jsem upřímně čekala trochu víc. Často jsem se ztrácela v nepřeberném množství jmen, hodností, změn jmen ... Byla to taková divočina, úplně nezapomenutelná pecka to nebyla, ale hodnotím kladně, doporučuji.

Lucifer1407
17.09.2022 5 z 5

super kniha, precteno jedním dechem za 2 dny, urcite si prectu s chuti i ty předchozí 2 i ty co prijdou po tehle

uzivatel6305
24.08.2022 5 z 5

Já nevím, umí Lisa Reganová napsat něco nudného? Opět pecka, opět napětí, opět motanice, ukrutné osudy, historie hlavní hrdinky, ani chvíle nudy, jen samé napětí. Co si tedy, kurnik, od detektivky přát? Senzace. Audiokniha a Vanda Hybnerová = bomba!

ElizPetrova
21.08.2022 4 z 5

Matčin hrob je za mě autorčin nejlepší počin, který jsem doposud přečetla. Kniha mě od začátku vtáhla a nepustila. Při čtení knihy jsem reálně cítila potřebu číst dát a dozvědět se, jak to všechno nakonec bylo, což se mi u předchozích knih ze série nestalo. Neustále jsem spekulovala nad tím, co a jak se stalo a mile mě překvapilo, že jsem si nakonec netipla správně. Doufám, že si tato série zachová kvalitu minimálně na úrovni této knihy.

Heliandílci
11.08.2022 5 z 5

Lisa Regan napsala skvělou sérii knih a tohle je její třetí díl. Kniha mě bavila, zajímavý dej, napínavé čtení. Těším se na další čtení

Leontyn123
04.08.2022 3 z 5

Když zavřu obě oči nad logikou a z prstu vycucaným příběhem, tak jako rychločetba k bazénu je to vlastně ideální.
Pokud máte rádi napětí, vypnete mozek a necháte se unášet a oddychovat na dovolené, tak je to ta správná kniha pro vás. A za 2 dny nemáte co dělat;)

Olous1
03.08.2022 5 z 5

Wow,to byla jízda. Paní spisovatelka se s každou další knihou neuvěřitelně zlepšuje. Tohle se četlo jedním dechem a zaslouženě pět hvězdiček..dala bych i více. Jsem ráda, že mám tuto skvělou sérii ve své knihovně.100%.

Dandulka
31.07.2022 5 z 5

I když jsem nečetla ty předchozí díly, musím říct, že tento byl opravdu skvělý. Mistrovsky napsané. Pro mě velmi hezká odpočinková kniha, do které se začtete a nemůžete přestat. Skvělé! Mohu jen doporučit!