Nečekané přiznání

Nečekané přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491624/bmid_necekane-priznani-Pg3-491624.jpg 5 865 203

Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta s fotografií připnutou na límci, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela. Josie ani na okamžik neuvěří, že by pachatelem mohla být Gretchen, a pracuje nejen na tom, aby vyřešila smrt mladíka, ale i na tom, aby našla svoji kolegyni. Jenže ta se o pár dní později sama přihlásí na policii a chce se nechat zatknout. Josie ví, že Gretchen v žádném případě vrahem být nemůže. Ale proč by se přiznávala k vraždě, kterou nespáchala? Při pátrání v Gretchenině životě obestřeném spoustou záhad a bílých míst Josie odhalí souvislost mezi chlapcem, fotografií a zničujícím případem z Gretcheniny minulosti. Ale když už si Josie myslí, že začíná rozmotávat spletená vlákna případu, stane se ve městě další zločin – tentokrát brutální vražda mladého páru. Dokáže Josie zjistit pravdu včas, aby zachránila svou kamarádku před doživotním vězením, nebo jistou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

Luci19346
27.12.2022 5 z 5

Opět se hlavní děj dotýkal i Josie. Ta tedy musí mít nervy z oceli. :) Jinak pro mě zatím nejlepší díl. Nebylo mi dlouho jasné, jak to skončí.

sáně_v_létě
23.12.2022 5 z 5

Kniha psaná velice poutavě, přečetla jsem jedním dechem.

Grohlinka
18.12.2022 4 z 5

Pro me osobne zatim nejlepsi dil… Libil se mi vyvoj postav, Josie na sobe zapracovala. Zapletka je dobre vymyslena a dojemna.

Valdora
15.12.2022 4 z 5

Tato autorka mě stále baví.

tereza8418
09.12.2022 5 z 5

Tahle serie je proste skvela a kazdy dalsi dil me bavi.

Monkas1
08.12.2022 5 z 5

Doporučuji

MisakCZE
01.12.2022 4 z 5

Čtvrtý díl série o Josii Quinnové, neméně dobrý jako předcházející.

Josii, tentokrát už znovu jako detektiv, řeší případ sériového vraha a do něj záhadné zapojení své kolegyně, o které se zároveň dozvíte něco z její minulosti.
Děj se částečně odehrává mezi motorkářskými gangy, oproti předchozím dílům ubylo brutalit.

Sančez
01.12.2022 4 z 5

Bylo to napínavé až nervydrásající. Konec byl taky super. Jednu hvězdu strhávám za to setkání s vrahem, to mne rozlítilo. Ale jinak Lisa patří k mým oblíbeným autorkám :))

Aaloha
22.11.2022 4 z 5

Jako vždy rychlé a napínavé čtení. Ke konci trochu překombinované rozuzlení, ale dobré to bylo. I když poslední díl Matčin hrob mi přišel o hodně lepší.

Alík74
20.11.2022

Super, jako vše od této autorky, doporučuji!!!

Arwen777
17.11.2022 5 z 5

Jsem ráda, že jsem tuto sérii po prvním díle nevzdala, protože podle mého názoru se autorka stále zlepšuje.
Stejně jako Matčin hrob se mi tento díl moc líbil. Scénář podobný, staré tajemství, které vypluje na povrch a spustí řetězec událostí. tentokrát se ale zápletka točí kolem Josiiny kolegyně Gretchen. Děj je napínavý a zápletka chytlavá. Prostředí motorkářských gangů byl dobrý nápad, pro většinu z nás je to neznámý, trochu obávaný, svět. Mírné nahlédnutí pod pokličku příběhu hodně pomohlo.
Kniha se čte rychle, vcítění se do zločinů bylo příjemně mrazivé, vyšetřování logické. Josie se svou loajální neústupností působila sympaticky. Dobrý thriller, doporučuji.

KydlochMoris
14.11.2022 5 z 5

Opět nezklamala :-). Miluji, když se prolíná minulost s přítomností a na konci se vše vysvětlí...

VeruMalfoy
12.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Moc krásný příběh, i když musím uznat, že předchozí díl se mi líbil o něco víc. I tak se mi u této knížky ale líbilo, jak zpočátku bylo vše zamotané, a jak se to nakonec všechno krásně rozmotalo. Musím přiznat, že jsem ani na chvilku autorce neskočila na to, že vrah, kterého se nám snažila předhodit, byl opravdu vrah. Moc se těším na zatím poslední díl.

gordon13
12.11.2022 5 z 5

Mé další setkání s Josií takřka nemělo chybu. Nesmírně napínavý díl, spousta náznaků a rádoby odboček na konci vyústilo v přijatelné
vysvětlení...přiznám, že pro mě už dost na hraně uvěřitelnosti. Ovšem nic na tom nemění, že to bylo bezvadné počteníčko.
Těším se na nášup!

Jiparis
11.11.2022 5 z 5

Co vše udělá matka pro své děti, i když na počátku bylo znásilnění? A je vždy dobré pátrat po svých kořenech? Spousta otázek k zamyšlení a napínavý děj je mix , který nutí, co nejdříve příběh dočíst.

intelektuálka
04.11.2022 4 z 5

Dobře sestavený detektivní příběh se sympatickou vyšetřovatelkou Josie ....

Po nálezu mrtvého mladého muže se ocitá v podezření členka Josiina týmu .... ale Josie je pevně přesvědčena o její nevině a hledá pozadí této události ....

I když nečekané přiznání viny Gretchen přinese obvinění, Josie neochvějně věří své kolegyni a povede se jí zjistit minulost tohoto zločinu ....

Přiznám se, že jsem trochu vytušila Gretcheniny důvody, ale to mi nebránilo dočíst tento zajímavý příběh do konce - a doporučím.

berila
31.10.2022 4 z 5

Autorku mám ráda, příběh se mi líbil, takže opět spokojenost. Určitě doporučuji k přečtení.

georginaa
31.10.2022 5 z 5

Fascinuje mě, jak z jedné maličké indicie Josie vyřeší případy i 14 let staré. Aby pomohla policistce Gretchen, která na sebe vzala vraždu, musí se vrátit v čase a řešit Gretchinu minulost. Tím se dostává do zapeklité situace. Nikdo ji nevěří , že je nevinná, jen ona bojuje za její život bez vězení. Opravdu opět zvláštní a napínavý příběh.

alzbeta4340
29.10.2022 5 z 5

Napínavý, ne úplně jednoduchý, přesto přehledný děj charakterizuje čtvrtý případ Josie Quinnové. Vysvětlení musí ovšem důvtipný čtenář považovat za trochu krkolomné. Přesto jsem se dobře u čtení bavila. Josiino vyšetřování je díl od dílu zajímavější.

uzivatel6305
28.10.2022 4 z 5

Pěkná detektivka, ale už ne tak jako ten naprosto geniální první díl. Mám moc ráda, když už znám osoby příběhů a jejich minulost a vztahy, které pokračují v dalších dílech. Stejně tomu bylo tady. Detektivka výborně napsaná, napínavá, plná zvratů, ale něco mi tam chybělo, možná ta hloubka vztahů, která byla v prvním díle, tady je vše dosti povrchní, i když konec to dosti zachraňuje. Co se týče vyšetřování, překážky, vyprávění o minulosti, popisy zločinů, tak ty jsou ovšem stále skvělé. Doporučuji.

vraždy tajemství svědectví vyšetřování

Lisa Regan