Nečakané priznanie

Nečakané priznanie https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510754/bmid_necakane-priznanie-g8M-510754.jpg 5 865 203

Keď sa na príjazdovej ceste do domu v Dentone nájde telo mladého študenta s fotografiou pripnutou na golieri, prvá na mieste činu je detektívka Josie Quinnová. Dom patrí Gretchen Palmerovej, oddanej členke Josiinho tímu, ktorá je posledných dvadsaťštyri hodín nezvestná. Hoci sa Gretchen prizná k činu, Josie vie, že nemôže byť vrahyňou. Tak prečo sa priznáva k vražde, ktorú nespáchala? Josie sa ponorí hlboko do Gretcheninho tajného života a odhalí spojenie medzi chlapcom, fotografiou a zničujúcim prípadom z jej minulosti. Lenže práve vo chvíli, keď si Josie myslí, že už všetko pochopila, na druhej strane mesta sa objavia telá mladého páru. Dokáže Josie odhaliť pravdu včas, aby zachránila svoju priateľku pred životom vo väzení alebo istou smrťou?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

FejKýý
31.05.2023 4 z 5

Mám hodně ráda Josie Quinn a jsem ráda že je tolik dílů. Některé díly jsou však slabší a některé jsou úplně parádní. Tohle je ten jeden z těch slabších a já se nemůžu ubránit, ale je až úsměvné jak pořád případy zasahují do Josiina života že? Naštěstí už nyní vím, že šestý díl, už by neměl být (ten případ) o ní. Takže uff. A já se těším na pátý díl, do kterého se pustím co nejdříve. Jsem zvědavá, co se dozvíme o Noahovi. 3,5*

m2056
31.05.2023 4 z 5

Hodně dobrá knížka. Jen mě vadí že že série se musí číst od první knihy že na sebe navazuji a vadí mě pořád v každé knize popisování co bylo jak bylo dříve.

knihomolka460
10.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Tak to byla jízda. Díl od dílu je lepší a lepší a vždy mě mrzí , když knihu od Lisy Reganove dočtu. Lisa určitě patří mezi nejsikovnejsi a nejlepší spisovatele, kteří píšou kriminálky. Už se těším na další knihu. Ten moment na konci , kdy josii zjistila , že vrah je s nimi domě , byl naprosto šokující. Prostě detektivka jak se patří .

kob
04.05.2023 5 z 5

Zajímavé, napínavé - skvělé!

monte
27.04.2023 5 z 5

Ani tento díl mě nezklamal. Bylo to úžasně napínavé a čtivé

Martule44
26.04.2023 5 z 5

Za mě další skvělý kousek z dílny Lisy Regan. Myslím,že není potřeba zmiňovat detaily, protože každý, kdo ví jak autorka píše, se může pustit do čtení a okusit tak další dějově bohatou zápletku:-)
Kniha rozhodně nenudí a svižně plyne,až k samotnému závěrečnému rozuzlení :-)

Han-nah
19.04.2023 5 z 5

Už jenom ta magická obálka evokuje zvláštní chvění při čtení této knihy ze série, která se dá číst samostatně, ale je lepší poznávat postavy postupně. Je zřejné, že autorka má pořád něco v záloze.
V tomto díle je skvělý děj, který je zaměřen na úkladnou vinu kolegyně Gretchen. Na čem všem je postavena důvěra, kterou Josie vkládá do vyšetřování. Josie s podporou týmu a dokonce i šéfa, ze kterého se klube člověk, který ukazuje i své dobré "já", pátrá po tajemství z minulosti Gretchenina života, aby se podařilo ji obhájit. Přeze všechno, co sama zažila, pořád má víru pro pomoc druhým.
Více se rozvíjí vztah s kolegou Noahem. Už se těším na další příběhy.

katerina2660
18.04.2023 5 z 5

Opět skvělý příběh týkající se minulosti Gretchen. Super

Timkim
14.04.2023 5 z 5

A žili spolu až do smrti.....ale proč ne.... mělo to spád, vyšetřování nevázlo, jen mě malinko prudilo, že si Josie stále mlela svou, no a ten již několikrát zmiňovaný konec....na světě se stávají neuvěřitelnější věci. Proč ne, mohlo by být. Objektivně 85%

Ada0004
10.04.2023 4 z 5

Prima detektivka. Přečtena na jeden zátah. Příjemná oddechovka od těžkých kousků. Sérii od autorky mám ráda, baví mne i rodinný život hlavních postav. Žádný krvák, trochu červená knihovna, napětí opět až do konce určitě doporučuji číst od prvního dílu postupně . Těším se na další.

LeSk
08.04.2023 3 z 5

Děj byl poutavý, přečteno jedním dechem, ačkoliv jisté nesrovnalosti a "náhody" jsem při čtení objevila. Hlavní policistka je dokonalá a bezchybná osoba, někdy to již bylo až moc vlezlé a protivné. Oceňuji krátké kapitoly. Další knihy z této série si i přesto ráda přečtu. Doporučuji.

emilieselden
05.04.2023 3 z 5

Číst tuhle sérii sestupně vážně není nejlepší nápad ale co se dá dělat. Jsou to příjemné odpočinkové detektivky, které se prostě dobře čtou. Takže si rozhodně budu chtít sehnat i ostatní díly. 3,5*

januska82
25.03.2023 5 z 5

Zase skvelá kniha!!! Táto séria je čím ďalej lepšia a lepšia.

TeaPeter
22.03.2023 5 z 5

Zajímavé, čtivé. Nápad dost neotřelý. Jen ten konec byl asi spíše z říše opravdu červených pohádek pro dospělé. K uvěřitelnosti bylo nejmíň parník daleko.

Dajine
14.03.2023 4 z 5

Opět čtivé, napínavé, dobrá zápletka, sympatické hlavní postavy. Proto odpouštím ten trochu za vlasy přitažený konec.

Market116
14.03.2023 5 z 5

Další díl série mám přečtený a musím říct, že byl opět úžasný.
Do děje mě to vtáhlo od samého začátku a už teď vím, že toto je jedna z mých nejoblíbenějších sérií.
Spoilery!!!
Co se týče tohoto případu, který Josie musela vyřešit, tak byl vážně zajímavý. Byl o sériovém vrahovi přezdívaném Škrtič spřízněných duší...šel mi z toho mráz po zádech, ale neskutečně mě to bavilo. Pořád se něco dělo, děj byl opět napínavý a nečekaný. Navíc jsem byla ráda, že jsme se něco dozvěděli o minulosti Gretchen, která si taky musela prožít svoje, bylo mi jí hodně líto, ale i přesto je silná a odvážná.
Taky se tu víc rozvinul vztah Noaha s Josii, za což jsem ráda...hrozně se k sobě hodí a moc jim to přeju, hlavně Josii, která měla ve vztazích zatím smůlu. Navíc bych se ráda dozvěděla o Noahovi něco víc, zatím působí jako dokonalý chlap, takže jsem zvědavá i na jeho příběh.
A vážně se těším na další díl, zvlášť když jsem zjistila, že tato série má 16 dílů (v USA)...u nás je přeloženo zatím jen 6 dílů, ale doufám že přeloží všechny, protože tato série je opravdu skvělá.

Čmeláček
14.03.2023 5 z 5

Musím fakt říct, že každá další kniha s Josie Quinnovou se mi líbí víc než ta předešlá. A tenhle případ je zase velká pecka! Nedá se přestat číst, dokud není konec, a já proto dávám zase pět stars :). Ale teď si dám chvilku pauzu a zkusím zase něco jiného.

Knihochod
14.03.2023 5 z 5

Toto bolo čosi perfektné a bez rozmýšľania tomu dávam plný počet leňochodov!

Ako som si myslela, že už ma Lisa ničím novým neprekvapí a ako som premýšľala, či nemám zmeniť hodnotenie predchádzajúcej časti na plný počet hviezd, tak ma týmto počinom vyviedla zo všetkých pochybností.

Už začiatok si ma získal takým spôsobom, že bolo len veľmi náročné odtrhnúť sa od čítania. Ani som sa nenazdala, bola som na konci prípadu, záporák bol polapený a ja som zostala zanechaná s neprítomným pohľadom a jednoduchým WAU! na perách.

Opäť raz autorka skombinovala minulosť (pri ktorej čítaní mnou prebiehali dosť nepríjemné pocity) so súčasnosťou bravúrnym spôsobom. Časti skladačky naservírovala postupne a keď už si čitateľ myslí, že záhradu rozlúštil, prišiel ďalší nečakaný zvrat.

Jednoducho vás prosím, ak máte radi detektívky, siahnite aj po tejto. Nutne potrebujem, aby vyšli ďalšie časti. Ďakujem!

Prateri
09.03.2023 4 z 5

Předchozí díly se mi líbily o kapku víc. Když koukám na pochvalná hodnocení čtenářů, není to v knize, ale v mém přístupu. Začátek pozvolný, hledání pravdy, tajemství, vraždy, které s vyšetřováním nesouvisí - nebo souvisí? A zas to začíná být napínavé, protože minulost, která je z nějakého důvodu utajovaná, láká. Mne jako čtenáře velmi.

Toňula
04.03.2023 3 z 5

Nebyla špatná, ale oproti předchozím dílům trochu zklamala.. Josie byla sympatická, ale příběh trochu drhl, místy jsem se ztrácela a konec byla trochu odbytý..škoda