Nečakané priznanie

Nečakané priznanie https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510754/bmid_necakane-priznanie-g8M-510754.jpg 5 848 201

Keď sa na príjazdovej ceste do domu v Dentone nájde telo mladého študenta s fotografiou pripnutou na golieri, prvá na mieste činu je detektívka Josie Quinnová. Dom patrí Gretchen Palmerovej, oddanej členke Josiinho tímu, ktorá je posledných dvadsaťštyri hodín nezvestná. Hoci sa Gretchen prizná k činu, Josie vie, že nemôže byť vrahyňou. Tak prečo sa priznáva k vražde, ktorú nespáchala? Josie sa ponorí hlboko do Gretcheninho tajného života a odhalí spojenie medzi chlapcom, fotografiou a zničujúcim prípadom z jej minulosti. Lenže práve vo chvíli, keď si Josie myslí, že už všetko pochopila, na druhej strane mesta sa objavia telá mladého páru. Dokáže Josie odhaliť pravdu včas, aby zachránila svoju priateľku pred životom vo väzení alebo istou smrťou?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

Lka
18.04.2024 5 z 5

Audiokniha :
Další skvělé pokračování série. Tentokrát Josie řeší případ týkající se její kolegyně Gretchen. Opět jsem se nemohla odtrhnout a už se těším na další díl.

Duchoslp
17.04.2024 4 z 5

Případ, který musí Josie vyřešit se tentokrát týká její kolegyně. Josie je jediná, která věří v její nevinu. Jako vždy má děj spád a nemůžete se odtrhnout, dokud není konec

Jančislava
14.04.2024 3 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky. Příběh byl zajímavý, ale úplně mě to nechytlo. Nápad dobrý, ale celkově mi to přišlo zbytečně zamotane. Dávám 3,5 *

Jani23
04.04.2024 5 z 5

Doporučuji! Parádní čtení. Knihu jsem nemohla odložit, jak moc mě příběh bavil.

AlbionFoxyFox
15.03.2024 4 z 5

Hodně mě bavil modus operandi vraha, škoda, že nedostal více prostoru na úkor zbytečně překombinované hlavní zápletky.

katka134
09.03.2024 4 z 5

Zajímavá, dost zamotaná zápletka. Josie a Luke začínají být sehraní.

alnovka82
19.02.2024 4 z 5

Opět skvělé a čtivé, i když chvílemi mi děj přišel až zbytečně překombinovaný a zamotaný.

Lenka541
13.02.2024 5 z 5

Jsem opět spokojená. Tato série mě neskutečně baví.

Lexie321
13.02.2024 5 z 5

Skvelé pokračovanie super krimi série.

Lucy
08.02.2024 5 z 5

Další, krásný detektivní příběh. Lisa Regan, to snad ani jinak neumí. Zatím všechny díly velmi zdařilé, ikdyž Matčin Hrob, tak ten u mě vede. No co dodat - případ tentokrát souvisí s Gretchen a její nečekanou minulostí a sériovým vrahem párů. Takže si říkám, kdo bude příště Noah? Nebo někdo jiný z Josina blízkého okolí. Nechme se překvapit,. Jdu na další díl. Každopádně kdo má rád třeba Angelu Marsons, nebo Roberta Bryndzu a jejich detektivky, tak tuhle sérii určitě doporučuji.

mataj
07.02.2024 4 z 5

Mám dojem, že se vyšetřování často odehrává v blízkém okolí Josie. Tentokrát je v podezření Gretchen, na jejímž prahu byla nalezeno tělo mladého muže. Když se po čase Gretchen sama udá z jeho zabití, její vysvětlení nebudí u Josie důvěru a je přesvědčena, že Gretchen je nevinná. Aby ale zjistila pravdu, musí odhalit nejedno její tajemství a dostat se na kobylku vrahovi, který vraždí mladé páry a uniká již mnoho let. Napínavé čtení.

ondrej0119
03.02.2024 5 z 5

Velmi dobré, ale tak jak předešlý díl mě to nebavilo

-markéta-
26.01.2024 5 z 5

(SPOILER) První 2 díly z této série mě moc nezaujaly, ale i tak jsem dala šanci třetímu a byla jsem ráda. Nyní mohu říci, že jsem více než ráda, že jsem to s Josie nevzdala.
Tento díl byl, pro mě, zatím nejlepším! Moc jsem si čtení užila. Děj byl zajímavý a napínavý. Gretchen je bojovnice a má mé velké uznání a jsem zvědavá, zda se nějak vztah s jejími dětmi bude v knihách dále rozvíjet.
Vztah Josie a Noaha? Možná jsem trapná, ale já jim tak moc fandím! Tak moc se mi ulevilo a byla jsem za ně upřímně šťastná, když našli společnou chvilku pro sebe – i když potom byl v domě sériový vrah. Snad to nebude další Josiin partner, který zemře.
Velmi se těším se na další díly.

Pletynka
07.01.2024 4 z 5

Další díl - další pecka. Josie jsem si jako hlavní postavu moc oblíbila. Kniha se četla dobře. Doporučuji.

moudivlacek
01.01.2024 4 z 5

Uf, uf. Tak to bylo něco. Nechci si ani představit, co Gretchen musela zažívat celé roky. Nekonečný boj bez vidiny konce. Každopádně ano, tak by to bylo, kdyby neměla za kolegyni detektiva Josie, která dokáže jít proti všem, i proti milému. Protože Josie ví, čeho by byla Gretchen schopná. A když Gretchen si vede stále svou, tím víc Josie usilovněji pátrá a pátrá.... A rozhodně jí to neusnadňuje ani nový šéf.
Na druhou stranu je mi těžko uvěřit úloha motorkářského gangu Devil´s Blade. Ale co, zázraky se dějí denně, no ne? Na druhou stranu čest, odvaha a věrnost je vždy ceněna.
Už se moc těším na další díl.

anovy64
01.01.2024 4 z 5

Kniha byla čtivá, měla spád, ale zdála se mi trochu moc překombinovaná. Jelikož jsem nečetla předchozí díly, nemohu porovnat, zda byly kvalitnější než tento, ale vzhledem k určitým popisům života Josie je dobré číst sérii od 1. dílu.

Nikol2110
29.12.2023 4 z 5

Další napínavý příběh, kniha se hezky četla. Už se těším, až si přečtu další ze serie.

andrea0221
27.12.2023 5 z 5

Opět nezklamala, vždy mě mrzí, že už jsem nakonci knihy.

Belanna
18.12.2023 4 z 5

Další případ Losie se váže k její kolegyni Gretchen a sahá až do její minulosti...
Zajímavá zápletka, komplikované vyšetřování, utříbení vztahů, navazování nových a "šťastný konec".
Četlo se mi dobře. S tímto dílem jsem spokojená.

Rose-Mary
10.12.2023 4 z 5

Že bych byla z této knihy příliš nadšená, se nedá říct. Určitě byla slabší než předchozí díly. Nakonec jsem ji ale přečetla, i když to trvalo trochu déle. Josiina kolegyně Gretchen si ve svém utajeném životě zažila hodně. Akorát se mi to nezdá všechno věrohodné.
Kniha začínala být zajímavá až ve třetí třetině, někde po dvousté stránce. Byly zapojeny do děje další osoby a nakonec spravedlnosti bylo učiněno zadost. Při hodnocení váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.