Jít za hlasem svého srdce

Úspěšná mladá newyorská právnička Julia má nevyřešené rodinné tajemství: před čtyřmi lety náhle tajemně zmizel její otec, který pocházel z Barmy. Náhodně nalezený starý dopis Julii podnítí, aby se vydala do jeho rodné země a pokusila se ho najít. Postupně odhaluje otcovo tajemství a začíná chápat, že to, co vypadalo jako podivný útěk od rodiny, byl ve skutečnosti návrat ke kořenům mnohem hlubším, než si kdy dokázala představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161060/jit-za-hlasem-sveho--161060.jpg 4.165
Vydáno, Albatros (ČR), Motto

Das Herzenhören., 2002

Kniha Jít za hlasem svého srdce

Cleo De Nile
06.06.2019

Tohle byla hodně zvláštní kniha, a jen těžko nacházím ta správná slova, jimiž bych vám ji mohla co nejlépe přiblížit a popsat. Má to v sobě něco z osudovosti knih Paula Coelha, zaměření se na jinou kulturu a poznávání jejích tradic a zvyklostí, smutek, smíření a záhadu. Dohromady to funguje moc dobře, jako celek se mi knížka líbila, a ještě dlouho mi příběh rezonoval v hlavě. I zakončení je velice slušné, a autorův sloh také. Hned bych se jela do Barmy podívat :)

Radik74
11.09.2018

Jako jednu z velmi velmi mála knih jsem nedočetla... téma zcela mimo mě.

SweetbabyDi
19.08.2018

Toto je moje nej nej nej kniha a pořád hledám nějakou, která mě pohltí jako tato. Silný příběh o dvou lidech jejich láska je tak hluboká, že není měřítka. Na konci jsem plakala a jiná kniha tohle ve mě jeste neprobudila. Rada se k ní vrátím.

maruna
18.05.2018

Zajímavě napsaná kniha, láska až za hrob.

Fallen
10.01.2018

Překrásná kniha, která se mi vryla do srdce a zařadila se mezi mé nejoblíbenější. Žádná utahaná slaďárna, ale silný příběh, který by si asi nikdo z nás hned tak nepřál prožít a přesto čtenář musí alespoň trochu závidět nad tak silným citem.

lejla22
17.11.2017

Moc pěkný příběh o lásce dvou lidí, kteří jsou šťastní a spokojení s tím, co mají. Není to klasická "slaďárna", ale příběh o hluboké, nesobecké lásce, o poslušnosti i sobectví ostatních.

stafbul
04.10.2017

Příjemná kniha, která lehce odhaluje prostředí jedné menší asijské země, její kulturu a smýšlení. Zároveň ale silný příběh o lidech s handicapem, kteří našli své místo na zemi a svou lásku Oddechovka na dlouhý večer.

marca_m
25.07.2017

Jedná se o první knihu z prostředí Barmy, která se mi dostala do rukou, nahlédnout do mentality této exotické země je rozhodně obohacující. Samotný příběh mě naprosto pohltil svojí dojemností, čistotou a hlavně téměř pohádkovým vyprávěním. Ten cynik ve mně si občas říkal, že to je až moc, ale věřím, že takto jiný způsob vnitřního života a opravdovosti citů je jiným kulturám vlastním, ale hlavně věřím, že takováto opravdová láska bez jakýkoliv výhrad prostě může existovat.