Jin jóga - Ucelený průvodce teorií i praxí

Jin jóga je součástí tradice hatha jógy. Ve své moderní podobě kombinuje jin jóga prvky indické jógy a čínských taoistických cvičení se západní vědou o zdraví, aby přispívala ke zlepšení stavu organismu na mnoha úrovních. Důraz je kladen na dlouhé pasivní držení pozic vytvářející tlak na hluboké pojivové tkáně, čímž jin jóga mobilizuje a posiluje klouby, vazy a hluboké fasciové tkáně. Rozšířené vydání kromě seznámení s teorií i praxí jin jógy přináší fotografie a ilustrace jednotlivých pozic....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434314/big_jin-joga-uceleny-pruvodce-teorii-i--SNN-434314.jpg 4.52
Duchovní literatura, Literatura naučná, Sport

Vydáno: , Alferia

The Complete Guide to Yin Yoga: The Philosophy and Practice of Yin Yoga, 2012

Kniha Jin jóga - Ucelený průvodce teorií i praxí

josska
17.08.2020

Kniha je skvělá,poučná,pěkně a srozumitelně napsaná, místy ,až moc do hloubky,,,

brizaaborovice
04.05.2020

Jin je v době krize hodně in :) Podrobná kniha, se kterou se dá strávit hodně času. Kromě nafocených sestav a popisů cvičení jde i za cvičení. Já jsem hodně ocenila kapitolu 7: Energetické účinky, kde jsou rozebrané jevy jako prána, nádí, meridiány, čchi, a to velmi přístupným jazykem. Navíc výborný překlad, dobře se čte. Taky oceňuji šitou vazbu, ke knize se tak jde dlouhodobě vracet a nerozpadne se.