Ještě hororovější příběhy - Tajemná moc ze záhrobí

V této knize najdete vše podstatné o deseti nejhrůzostrašnějších hororech, jaké kdy byly napsány. Například v kapitole o Nočním dostavníku se můžete projet v přízračném vozidle, jen nesmíte začít fňukat, že vám z pasažérů naskakuje husí kůže V kapitole Lupiči mrtvol se vydáte s dr. Fettesem na půlnoční výpravu na hřbitov. Zjistíte, že rušit noční klid mrtvých se rozhodně nevyplácí. A v kapitole Utahování šroubu vám umožníme připojit se na chat Aleše Všeználka a poslechnout si nervy drásající příběh o jistých dětech a jejich ďábelských kamarádech. Navíc je tu ještě dalších sedm hororů a spousta zajímavostí o zemřelých, kteří se zjevují živým. Literatura nikdy nebyla tak děsivá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/6338/jeste-hororovejsi-pribehy-tajemna-moc-ze-zahrobi-6338.jpg 4.422
Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Twisted: Tales ghost stories

Kniha Ještě hororovější příběhy - Tajemná moc ze záhrobí

Michaela98
02.07.2013

Hezká knížka, jsou v ní sice méně známé příběhy než v prvním díle (Hororové příběhy), ale myslím, že to je spíš plus. :) Líbí se mi i zajímavé informace, kterými je kniha doplněna. :)

Dep8
15.12.2012

Měla jsem ráda sérii těchto knih. Vtipné, zajímavé.

TessDragon
09.09.2012

Horové příběhy ze série děsivá literatura.Jako všechny ze série ''Děsivých'' si tohle zaslouží úžasný a plných 5 hvězdiček .;)

Michael Cox
anglická, 1949