Ještě hororovější příběhy - Tajemná moc ze záhrobí

Ještě hororovější příběhy - Tajemná moc ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6338/jeste-hororovejsi-pribehy-tajemna-moc-ze-zahrobi-6338.jpg 4 33 3

V této knize najdete vše podstatné o deseti nejhrůzostrašnějších hororech, jaké kdy byly napsány. Například v kapitole o Nočním dostavníku se můžete projet v přízračném vozidle, jen nesmíte začít fňukat, že vám z pasažérů naskakuje husí kůže V kapitole Lupiči mrtvol se vydáte s dr. Fettesem na půlnoční výpravu na hřbitov. Zjistíte, že rušit noční klid mrtvých se rozhodně nevyplácí. A v kapitole Utahování šroubu vám umožníme připojit se na chat Aleše Všeználka a poslechnout si nervy drásající příběh o jistých dětech a jejich ďábelských kamarádech. Navíc je tu ještě dalších sedm hororů a spousta zajímavostí o zemřelých, kteří se zjevují živým. Literatura nikdy nebyla tak děsivá!... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Twisted: Tales ghost stories

Michaela98
Michaela98
02.07.2013 4 z 5

Hezká knížka, jsou v ní sice méně známé příběhy než v prvním díle (Hororové příběhy), ale myslím, že to je spíš plus. :) Líbí se mi i zajímavé informace, kterými je kniha doplněna. :)

Dep8
Dep8
15.12.2012 3 z 5

Měla jsem ráda sérii těchto knih. Vtipné, zajímavé.

TessDragon
TessDragon
09.09.2012 5 z 5

Horové příběhy ze série děsivá literatura.Jako všechny ze série ''Děsivých'' si tohle zaslouží úžasný a plných 5 hvězdiček .;)

Michael Cox
anglická, 1949