Hororové příběhy

Hororové příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217022/bmid_desiva-literatura-hororove-pribehy-217022.jpg 4 61 4

Velice čtivá kniha, plná humoru, pro děti i dospělé, obsahující 10 nejstrašidelnějších literární příběhů. Jako v každé děsivé edici i tady se čtenář setká s vtipnými obrázky, zákeřnými testy a hlavně spousty DĚSIVÝCH INFORMACÍ, ze kterých bude tuhnout v žilách krev. 1. vydání

Literatura světová , Povídky , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Top Ten Horror Stories , 2000

Seabeast
Seabeast
11.12.2019 5 z 5

Velmi zábavná kompilace známých hororových příběhů a postav. Z toho je každý příběh pojatý trochu jinak - z hlediska své formy. Někdy je jako reportáž, jindy zase jako zpovědnice apod. Michael Cox se doslova utrhl jako ze řetězu. Každopádně se jedná o ten typ knížky, kterou ocení jak děti, tak dospělí. Čeho si cením nejvíce je nepřeberné množství tipů a odkazů na literární dílka a stručné představení zásadních autorů. Vše je bez nadbytečné omáčky a s poutavou obrázkovou stylizací.

z1631984
z1631984
21.02.2016 5 z 5

Zábavně popsaná hororová klasika, pobaví i dospělé

Michaela98
Michaela98
10.03.2013 5 z 5

Knížku doporučuji! Je ideální pro ty, co si chtějí přečíst nějakou hororovou knihu, ale nejdřív se chtějí trošku seznámit s dějem. Knížka je navíc doplněna vtipnými průpovídkami a obrázky, takže se u ní dá i skvěle pobavit a zasmát. Super!!

Dep8
Dep8
15.12.2012 4 z 5

Horory v různě psaných stylech... třeba Dracula jako opera apod., k tomu informace o autorech.