Elvis a jeho pánev

Elvis a jeho pánev https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6336/elvis-a-jeho-panev-6336.jpg 4 36 5

Další kniha z edice Drazí Zesnulí zkoumá pod drobnohledem život a činy slavných postav dávné i nedávné minulosti. Tentokrat je na řadě nekorunovaný král rock and rollu.

Humor , Literatura naučná , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Dead famous. Elvis and his pelvis , 2001

Hanina61
Hanina61
28.01.2022 5 z 5

Tak tohle bylo super. Knížka je sice určená spíš mladším ročníkům, ale i tak jsem se v ní dozvěděla spoustu zajímavých informací, které se člověk jinde nedočte. Oceňuju zábavnou formu, jakou je napsaná, parádní komiksové ilustrace i úryvky z deníku. A četbu jsem zpestřovala poslechem Elvisových songů. :-)

Knihomolka506
Knihomolka506
09.06.2020 5 z 5

Komiksový příběh o jednom z nejslavnějších pop- rockových zpěváků, kterého miloval celý svět.

Dakarianna
Dakarianna
29.10.2016 5 z 5

Tahle kniha je o to zajímavější, že o Elvisovi se asi v hodinách dějepisu neučíte (narozdíl třeba od Alžběty I.). A číst životopis na Wikipedii jaksi není ono. Tahle série je prostě úžasná.

Dandulka
Dandulka
21.10.2012 5 z 5

O Elvisovi zase trochu jinak, ale líbilo se mi to.

Peter.Melon
Peter.Melon
13.05.2012 3 z 5

Celkem dobrá kniha.Přečetl jsem ji vícekrát.Jsou tam i informace,které se jinde nedozvím.Docela mě zaujala.Je to jakýsi zábavný životopis krále rock n rollu Elvise Presleyho.Zaujal mě deník,který v knize jakoby psal sám Elvis.Je to jedna z mojich nej knih ze série Drazí zesnulí.