Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511639/bmid_stastne-az-naveky-Jwl-511639.jpg 5 134 32

Jenom kamarádi série

Umělkyně Sloan má i dva roky po osobní tragédii, která otřásla celým jejím životem, stále problém vstát ráno z postele. Ať dělá cokoliv, připadá si jako tělo bez duše. Alespoň dokud jí do auta neskočí jeden trochu divoký, ale roztomilý a především opuštěný pes, jehož oči vyloženě prosí, aby se ho ujala. Tucker, jak se zvíře jmenuje, vnese do jejích dnů nečekaný řád a radost, a Sloan se díky němu konečně začíná cítit sama sebou. Jenže to skončí, když se po řadě nezodpovězených textovek najednou ozve Tuckerův majitel, muzikant Jason, že chce svého psa zpátky. Sloan se svého nového zvířecího parťáka nehodlá vzdát bez boje. Co když ho ale Jason opravdu postrádá? A navíc je ten chlap milý, pohledný a vtipný… Co začne flirtováním po chatu, se brzy změní na dlouhé telefonáty, a kdo ví, co by se mohlo stát, až se potkají osobně? Otázka je, jak dlouho se Jason, kterého hudební kariéra nutí být stále na cestách, asi hodlá zdržet na jednom místě. A unesla by Sloan, kdyby jí někdo znovu zlomil srdce?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Mystery Press

The Happy Ever After Playlist , 2020

bezzink
30.08.2023 5 z 5

Moc jsem se na tento dil tesila. Abby pise ohromne ctive a hlavne! realisticky. Ta laska je krasna, cista. Pribeh je uveritelny, zapletka neni umele vykonstruovana, ale je to zivot sam. Verim, ze zivot muzikanta muze byt docela podobny tomu, jak to vykresluje Abby a to je pro vztah vazne hodne komplikovane. A Jason je zlaticko. Takoveho muze do kazdeho vztahu ze? Uff jeste ze jednoho podobneho mam doma. :)
S cim jsem mela malinkaty problem, byla postava Sloan. Na me az moc krehka stydliva kvetinka, kterou je treba opecovavat a chranit. Radsi mam rozhodne, razne a silne zeny. Ale to je ciste muj subjektivni nazor.
Jinak moc a moc doporucuji, stejne jako prvni dil! Tesim se na treti. Snad se dockame i dilu o Lole nebo Zane.

Aquagirl
29.08.2023 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se už hrozně těšila, Sloan je moc milá holka a já jsem jí moc přála aby po tom všem co v minulé knížce prožila, konečně zažila i něco hezkého. A nejsem zklamaná, naopak bylo to úplně boží! Zase dramatické, romantické a takové zasněné. Tleskám!

aNGie5
06.08.2023 4 z 5

Snový, ale také hodně dramatický vztah v příběhu, který potěší každou romanticky založenou ženu. Čte se jedním dechem.

Sančez
02.08.2023 5 z 5

Četla jsem a četla a četla a najednou zjistím že je konec. Bylo to úžasné, úžasné prostě luxusní příběh. Už ať vyjde další její kniha. Pīše famózně.

Hatshepsut
17.07.2023 5 z 5

Opět čtivé a pro mě nová autorka, kde mohu sázet na jistotu a budu se těšit na nové knihy. Ano závěr byl již trochu romantické klišé, ale kdo by to Sloan po tom všem nepřál. A nakonec romantické knihy takové jsou. Dovětek autorky určitě také knize a příběhu dodá na váze.

Ketfl
13.07.2023 5 z 5

Abby Jimenez jsem si oblíbila již s první knihou Jenom kamarádi, která se mi moc líbila. Na druhý díl jsem se tedy moc těšila. Kniha Šťastně až navěky se zabývá uzdravením člověka po ztrátě blízké osoby. Na jednu stranu těžké téma je vhodně doplněno o veselé prvky - především v podobě psa Tuckera. I samotní hlavní hrdinové mezi sebou měli - kromě žhavé jiskry - skvělé humorné hlášky, takže jsem se při čtení pěkně pobavila. Jen škoda, že postupem času jich v příběhu ubývalo. S čím jsem měla trochu problém, byla kariéra Jasona. Přišlo mi zvláštní, že i po výhře Grammy ho nikdo nikde nepoznal? Celý svět showbusinessu je tu vykreslen naprosto příšerně, bohužel bych řekla, že dost realisticky. Celkově knihu hodnotím ale hodně pozitivně. Příběh se skvěle četl, hlavní hrdiny i psa Tuckera si každý čtenář musí zamilovat a přát jim happyend. Prostě ideální počteníčko na letní dovču!

Určitě doporučuji a hodnotím 4,5/5

havrmoni
07.07.2023 4 z 5

Taky moc hezky napsané. O světě show businessu nemám žádné iluze a vím, že pro peníze jsou schopni lidi udělat hodně hnusný věci, ale tady mi to už přišlo moc přitažený za vlasy. A taky nemusím tyhlety výlevy na veřejnosti plus dav se rozestoupí a oni si padnou do náruče apod. Já vím romantika a tak, ale já tohle fakt jako nee. Jinak jsem spokojená a budu se těšit na další díl, tak někdy za rok :)

terikus
06.07.2023 5 z 5

Krásná knížka o uzdravení ze ztráty blízkého člověka. Nebyla tak vtipná, ale to se dalo očekávat. I tak mě některé pasáže rozesmály. Těším se na další díl a tento určitě doporučuji.

mikika
03.07.2023 4 z 5

Opět povedená a originální zápletka, která vystihla chvíli, kdy směřovala k předvídatelnosti, a tam zahnula pryč. Jistě, první kniha autorky byla vtipnější, ale tam hrdince nikdo neumřel.. Tady autorka hezky popsala náročný proces truchlení...

Kudík
01.07.2023 4 z 5

Sloan si prošla v prvním díle svým... pro oživení jsem si jej v rychlosti přečetla znovu a bohužel, pořád končí stejně. :( Naštěstí je zde Kristen, která se nijak nezměnila. Dále je zde úžasný Jason, ale již nic moc Jaxon Waters, protože tohle jím zvolené řešení situace nebylo domyšlené (a hlavně co ten slib s motorkou). No a nejdůležitější byl čtyřnohý parťák Tucker, který byl více než ideální společník pro Sloan a dostával jí ze stavu komplikovaného truchlení (viz. poznámka autorky), což jsem ve svém okolí také zažila.
3. díl má vyjít cca v pol. září, a to s Adrianem (Joshův bratranec), který se zde lehce mihnul.

lucie8854
25.06.2023 5 z 5

Od druhého dílu jsem měla velká očekávání jelikož na goodreads je kniha velmi dobře hodnocená. A nezklamala. Příběh byl super a líbilo se mi, že se zde objevovaly postavy z minulého dílu. Jen konec mi přišel až moc velké klišé. Doufám, že u nás vyjdou i další autorčiny knihy.

evineckY
18.06.2023 5 z 5

Začátkem knihy jsem si říkala, další romantika z hudební branže, která
je podobná mnoha jiným a když Sloan má nejoblíbenějšího idola a neví, jak vypadá...
To už nebylo jen naivní, ale i hloupé. Ale děj příjemně plyne a pěkně se příběh
odvíjí. Nejvíc mě dostala však slova autorky, díky kterým musím dát plný počet.