Polámané panenky

Polámané panenky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248856/bmid_jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4 828 265

Jefferson Winter série

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Broken Dolls , 2014

DericCaster
11.11.2018 5 z 5

Tak i mně se knížka velmi líbila. Je to příjemná detektivka, kterou jsem jen nerad odkládal. Popisované utrpení oběti bylo občas drsné a působylo možná účiněji, než kdyby šlo o vraždy... Asi to nebude pro úplně slabé povahy.

Ctenar1202
10.11.2018 5 z 5

Misty je kniha desiva, pribeh napinavy a ctivy. Jsem rada, fakt moc, ze James Carol nedovolil Winterovi a Templetonove, aby se sblizili vic nez po pracovni strance. Takhle to bylo presne akorat. Rozhodne zadna cervena knihovna, ale poradna detektivka.

mimi55
04.11.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

alexis818
03.11.2018 5 z 5

Jsem nadšená,moc se mi kniha líbila.Velmi dobře napsáno,čtivé,napínavé.Těším se na další.

Arcis2
02.11.2018 5 z 5

Parádní knížka. Dobře se četla. Doporučuji.

pavčape
30.10.2018 4 z 5

Tak po delší době opět sahám po thrilleru. Možná proto jsem celkem spokojená. Nápad s lobotomiemi prováděnými obětím je neotřelý, ale celkově je knížka méně děsivá než třeba příběhy Ch. Cartera.

Kikušák
29.10.2018 5 z 5

Parádní knížka! Po detektivkách zrovna dvakrát nekoukám, ale tohle byl naprosto skvělý výběr. Aneb kdo by si Wintera nezamiloval.

Fixa08
20.10.2018 5 z 5

Temná, drsná detektivka. Vyšetřovatel sympaťák, určitě ho ještě vyhledám. Kniha mě velmi bavila!

Anténa1991
15.10.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Dobře se četla a měla vše, co od pořádně napínavé detektivky očekávám. Doporučuji.

pastelka53
08.10.2018 5 z 5

Skvělá atmosféra pochmurného, zasněženého Londýna se sympatickým hlavním hrdinou.
Zapeklitý případ, který dokáže vyřešit jen a jen detektiv Winter.
Hrůzný "vrah", který vlastně není vrahem.

Heluše852
04.10.2018 5 z 5

Krásná kniha, čtivá od začátku do konce.

zdendula31
27.09.2018 5 z 5

Absolutní bomba..přečetla jsem za den.

Dumicek
23.09.2018 5 z 5

Ke knize nemám žádné záporné hodnocení. Je naprosto skvělá, čte se sama a Wintera toho si prostě zamilujete. Já jsem ho teda rozhodně žrala :D ke knize jsem přišla náhodou a moc jsem od ní neočekávala..tím víc mě ohromila a dostala mě do "kolen" psychopat v této knize je pravdu hodně zajímavý a ta lobotomie, to musím uznat že byl naprosto skvělý nápad autora..většinou se setkáme jen s mrtvolami, ale tohle je rozhodně mnohem horší než smrt..no a ten detailní popis toho, jak se to provádí? Páááni, bylo mi pěkně šoufl..mrzí mě, že na čtení nemám tolik času, protože jsem si jistá, že tuhle knihu bych přečetla za den a ani bych nemrkla! Těším se na další případy a na Wintera :)

Irena77
09.09.2018 5 z 5

Super kniha. Detektivka dobře napsaná a má děj. Doporučuji

Ajuszka
08.09.2018 5 z 5

Uz mam za sebou par knizek o psychopatech,nicmene tahle se teda zaradila mezi ty lepsi. Misty jsem dokonce musela na chvili prestat,nebot jiste ukony a zazitky jsou v knize popsany dost detailne. Urcite stoji za precteni

Mysykk
03.09.2018 4 z 5

Právě jsem dočetla. A musím uznat že je to velmi zajímavá kniha. Dobře se četla. Občas mě zaskočilo jak se vyvíjel děj. Za mě super

Kolaloka
22.08.2018 5 z 5

Super napínavá knížka, od které se člověk nemůže odtrhnout. Psycho zápletka, hlavní postava sympaťák, nečekaný konec. Obětem se dějí fakt zrůdnosti, ale naštěstí to autor vždy ukáže jen v náznacích, žádné extrémní detaily. Bonus pro slabší povahy. Jdu si pro další knihu ze série :-)

Leninkka
21.08.2018 5 z 5

Tak to byla paráda!! Skvěle propracovaný děj, zápletka i postavy knihy. Kniha od začátku až do konce drží čtenáře v napětí. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a rozuzlení případu bylo parádní. Za mě teda 5* se vším všudy. Byla to moje první kniha od tohoto autora, ale už se chystám na další :))

Kat.Ru
10.08.2018 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha. Za mě super čtení :).

Nixa
10.08.2018 5 z 5

Opravdu skvělé! Od začátku mě děj chytil a do konce nepustil. Napětí postupně gradovalo a konečná zápletka byla hodně dobrá. Kniha mi připomínala seriál Myšlenky zločince, který je mým hodně oblíbeným. Profilování zločinců je zajímavé a fascinující a právě to se mi na této knize nejvíc líbilo. Winter nebyl jen ,,obyčejný" detektiv, ale rozuměl zločincům a vrahům ze všech nejvíc. Na další díly se moc těším!

thrillery sérioví vrazi únosy

James Carol
britská, 1969
2015  87%Polámané panenky
2016  78%Dobře se dívej
2017  79%Oběť
2022  81%Nenápadný vrah
2015  80%Moriarty / Kdysi jsme se znaly / Dobře se dívej / Sebrané dílo A. J. Fikryho

Kniha Polámané panenky je v

Přečtených1 129x