Polámané panenky

Polámané panenky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248856/bmid_jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4 828 265

Jefferson Winter série

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Broken Dolls , 2014

LP113
30.05.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, docela mě překvapila a postavy mi byly sympatické. Myslím, že začínám mít dalšího oblíbeného autora. Kdo má rád Keplera, Cartera a pod. myslím, že se mu bude kniha líbit.

Veronika.Lap
14.05.2019 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, dobře se četla, děj měl po celou dobu spád. Nepřišlo mi, že bych se ani v nejmenším nudila. Knih s podobným žánrem jsem přečetla mnoho, ale zde mi bylo v některých pasážích opravdu špatně. Kdo má rád tento styl, určitě si přijde má své. Knihu doporučuji

KKK
02.05.2019 5 z 5

Supr, napínavé, jó, závěr byl trochu protažený,ale to jsem už věděla odsud !!!????

marketa4469
28.04.2019 5 z 5

Velmi poutavá kniha i další díly.

Colletka
23.04.2019 4 z 5

Jojo, fajn čtení. Krátké kapitoly, rychlý spád. Čekala jsem větší spojitost ,, vyšetřovatele" a jeho otce.

Peslik
01.04.2019 4 z 5

Kniha byla napínavá, bavila mě. Krátké kapitoly, autor dokáže zaujmout čtenáře. Byla jsem velice napnutá , kdo a proč.... Konec mohl být trochu propracovanější, přišlo mi to takové useknuté, ale jinak doporučuji.

Ivet1990
24.03.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá ale konec mi připomínal film Psycho a nevím od konce jsem čekala víc. Jinak to bylo určitě super počtení

monci6485
21.03.2019 1 z 5

Tak tohle fakt ne. Nudné, nereálné, telepatický vyšetřovatel tomu dával korunu..

Bee240
20.03.2019 4 z 5

Mé první setkání s tímto autorem a rozhodně ne poslední.
Tato kniha je velmi povedená , je to morbidní a zvrácený příběh který vám nedá spát. Kniha je dobře napsaná a velmi čtivá.
Trochu mi to připomínalo mentalistu hlavně tedy hlavní postava..geniální chlápek co všechno ví a prakticky na vše přijde jen díky své inteligenci...lobotomie byla opravdu originální a Eva ... o můj bože kdo by to čekal. Kniha byla napínavá ale chviličku mi trvalo se začíst ale jen pár kapitol pak to dostalo to správné tempo a byla to pecka..určitě potřebuji další díl...skvělá kniha a kdo má rád trochu no trochu dost psycha tak hurá do toho určitě nebudete litovat.

minimonisek
16.03.2019 4 z 5

Ze začátku mě kniha nijak nenadchla, ale postupem času byla napínavější a napínavější. Hlavní hrdina je trochu zvláštní týpek, nakonec mu výjde i vloupání a zásah bez posil. Dost mě překvapila postava Evy. (to jsem opravdu nečekala). Kniha se četla dobře, rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.

esfinge
15.03.2019 5 z 5

Napínavý thriller, který jsem nemohla odložit. Připomíná mi to Cartera...psychopaticky pachatel nechutně mrzacici své oběti. Lobotomie byla originální. Vyšetřovatel az neuvěřitelně geniální.

Jitule17
14.03.2019 4 z 5

Nereálně geniální Winter mě docela bavil, ale něco mi v příběhu chybělo, abych dala plný počet... jdu na druhý díl, snad bude o chlup lepší.

Sanmark
04.02.2019 4 z 5

Až na jedno autorovo zaškobrtnutí s případem vyřešeným po emailu (ukázkový wtf moment) pohodový thriller (povedený protimluv :-) ), který neurazí.

JaneTrafy
26.01.2019 5 z 5

Příběh byl moc pěkný. Moc se mi líbilo, jak do toho všeho byla zapojena psychologie. Příběh je už od začátku napínavý. Byla jsem překvapena a to ne jen jednou. Winter i Tepletonovu jsem si hodně oblíbila. Tuto knihu mohu jenom doporučit. Určitě někdy se k této knize vrátím. :)

monika0092
08.01.2019 5 z 5

Knihy pana Carola jsou mrazive a desive ukazuji, co s nama dovede nase podvedomi. Mam je moc rada. Vždycky si v kazde najdu to svoje :) jen je mi lito, ze jsou jen tri :(

lambada
31.12.2018 5 z 5

Skvělé, napínavé čtení. Krátké kapitoly. Autor píše jednoduše a poutavě.

HanWali
31.12.2018 4 z 5

napínavá dobré čtení

střapatá
23.12.2018 4 z 5

Příjemný a svěží styl psaní, sympatičtí detektivové a absence přílišného patosu. Jen Winterovy dedukce občas hraničily s uvěřitelností. Také konec se mi zdál zbytečně přemrštěný, ale to jsou jen drobné vady na kráse jinak skvělé a čtivé knihy.

Twinny
13.12.2018 4 z 5

Polámané panenky jsou skvělá detektivka.
Hledala jsem něco podobného jako knihy Chrise Cartera. Zařazuji do své knihovny hned vedle a těším se na druhý díl.

Pavel83
26.11.2018 4 z 5

Kniha má dobrý spád, děj krásně plyne. Winterovi předtuchy a myšlení je téměř nemožné, ale i tak je to skvělá detektivka...

thrillery sérioví vrazi únosy

James Carol
britská, 1969
2015  87%Polámané panenky
2016  78%Dobře se dívej
2017  79%Oběť
2022  81%Nenápadný vrah
2015  80%Moriarty / Kdysi jsme se znaly / Dobře se dívej / Sebrané dílo A. J. Fikryho

Kniha Polámané panenky je v

Přečtených1 129x