Závěje

Závěje https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87554/bmid_zaveje-DRM-87554.jpg 5 651 164

Bostonská soudní lékařka Maura Islesová, která přiletěla do Wyomingu na konferenci, se zúčastní lyžařského výletu. Když terénní vůz uvázne na zaváté horské silnici, ocitne se skupina bez pomoci v pustině. Za soumraku doputují do odlehlé osady jménem Říše věčné blaženosti, kde stojí dvanáct až přízračně stejných domů a kde se muselo odehrát něco hrozného. Auta jsou v garážích, na stolech zůstalo nedotčené jídlo. Obyvatelé jako by se rozplynuli. Šlápoty na sněhu však prozrazují, že Mauru a její přátele někdo v mrazivé tmě nespouští z očí… Po čase na stejné místo vyráží detektiv Jane Rizzoliová z bostonského oddělení vražd, aby vypátrala jak záhadu opuštěných domů, tak děsivou pravdu o osudu své dlouholeté přítelkyně.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Ice Cold , 2010

macer1991
20.06.2014 5 z 5

......tak ... a mam zase novu oblubenu autorku . A mam zase dôvod navštívit knihkupectvo a zásobit sa knihami od tejto autorky. Aby sa náhodou nevypredali

ovpana
07.06.2014 5 z 5

Prostě super ,zajímavá a napínavá,neustále vás drží v napětí a nedá se od ní odejít.

Moňa69
31.05.2014 5 z 5

Moc zajímavý příběh, od začátku do konce jsem byla napnutá, takhle někde uvíznou v sektářské dědině, tak se radši nechám sežrat vlky.

astroweb
09.02.2014 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohl začíst, ale pak se to rozjelo.

Lucka385
26.01.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva večery, nemohla jsem od ní odejít. Naprosto perfektní! Nejlepší kniha, kterou jsem zatím od T.G. četla. Určitě si zaslouží plný počet hvězdiček.

mechulka
11.01.2014 5 z 5

Napínavá kniha až do konce, vidím že tato autorka mě nemůže zklamat.

Jančislava
05.01.2014 5 z 5

Tak další kniha dočtená. Kniha se mi líbila, byla napínavá i zajímavé téma. Trochu mi ale vadilo, že jsem se tam více nedozvěděla o postavách žijících v údolí věčné blaženosti a o Katii s Krysou. Tohle téma je zajímavé a patřilo by mu více prostoru. Jinak jsem ovšem spokojená, kniha udržela mou pozornost a těžko se od ní odcházelo.

kadgam
01.11.2013

Začiatok knihy je dobre napínavý, postupne stráca gradáciu a koniec mi pripadal, že autorka zmenila názor a rozhodla sa pre iné ukončenie.

kadgam
31.10.2013

Napínave, strašidelné. Dobré oddychové čítanie.

LenaBil
18.06.2013 4 z 5

Mám ráda všechny knihy této autorky, ale tato mi připadala už trochu přitažená za vlasy.

kneslova
24.05.2013 5 z 5

Dokonalá detektivka, skvělý a napínavý příběh, výborná spisovatelka, určitě si přečtětě

Kodetka
02.04.2013 5 z 5

Tess opět nezklamala. Kniha má poutavý příběh plný napětí a zvratů. Výborná...

petka-2007
17.03.2013 5 z 5

Moje první setkání s touto spisovatelkou (na doporučení od "kolegyně" odtud z Databáze - za což děkuji) a jsem nadšená. Kniha se skvěle čte, výborný, velmi poutavě sepsaný nápad. Za mě určitě 5* . Těším se na další, které jsem si od Gerritsen již připravila k přečtení :-)

jaja64646460
11.03.2013 5 z 5

Skvělá záležitost

šipek
06.03.2013 5 z 5

Má první kniha od této spisovatelky a byl jsem mile překvapen. Byla moc pěkně napsaná,určitě vyhledám další knihu.

Neri
07.02.2013 5 z 5

Moje druhé setkání s touto autorkou a vypadá to na lásku na druhý pohled. Kniha je napínavá od začátku do konce, chvílemi mi běhal mráz po zádech. Těším se na další...

Jajulle
29.12.2012 5 z 5

Výborná kniha, napínavá i děsivá, občas mi běhal mráz po zádech. Doporučuji.

Dara
29.10.2012 5 z 5

Opět perfektní, nemohla jsem se od toho odtrhnout :-) Ze série o Jane Rizzoliové a Mauře se mi líbila asi nejvíc. Kdo má rád thrilery, vřele doporučuju. Tess je skvělá

studentice
03.09.2012 5 z 5

Moje prvni knizka od teto autorky a urcite ne posledni:). Nemohla jsem se od ni odtrhnout a precetla za dva dny:)

Izu
02.06.2012 4 z 5

Zápletka mi přišla už trochu překombinovaná a nereálná.Autorka má lepší knihy.