Mlčící dívka

Mlčící dívka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214137/mid_mlcici-divka-214137.jpg 4 453 453

V jedné z temných bostonských postranních uliček se objeví uřezaná ženská ruka. Na střeše prázdného domu se najde tělo, co k oné ruce patří. Tělo rusovlásky v černém a s proříznutým hrdlem. Na oblečení jí ulpěly dva stříbrné chlupy.

mechulka
11.01.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha.

isobel2000
13.09.2013 5 z 5

Perfektní, napínavé čtení od začátku do konce, jako ostatně celá serie Rizzoliová-Islesová.

evafort
08.09.2013 5 z 5

Skvělá knížka, jako ostatní ze serie Rizzoli and Isles, moc jsem si ji užila a doufám, že Tess napíše ještě hodně knížek, líbí se mi od ní všechno.

Izu
24.08.2013 2 z 5

Od dob kdy napsala Chirurga mi přijdou její knihy postupně slabší.Rušivě na mě působily prvky s výkladem čínské mytologie,myslím že i bez toho by byla zápletka ok.Škoda že bylo v knize věnováno málo prostoru Mauře a jejímu případu kde svědčila.

Ruxandra
21.08.2013 5 z 5

Gerritsen mě nezklamala. Jako vždy úžasný zážitek - nechybí napětí ani zajímavá zápletka. Nemůžu se dočkat další knihy Rizzoli&Isles:)

okularo
19.07.2013 3 z 5

Zatím nejslabší,co jsem od ní četla.

taurusek
08.05.2013 4 z 5

Další skvělá kniha od autorky, ale jednu hvězdičku jsem musela ubrat. Líbilo se mi, jak rozpracovala stranu "klaďasů" (rozuměj těch, co berou spravedlnost do svých rukou), ale padouchům tentokrát věnovala jen málo prostoru. Dokonce působí, jako by byli opsáni z jiného díla a do dějové linky vůbec nezapadají.

Elllunka
29.04.2013 5 z 5

Knihu bych neoznačila v žádném případě jako slabší, jen oproti předchozím publikacím pro mě nebyl závěr až tak šokující a byl i trochu předvídatelný (na podobný motiv už jsem totiž narazila i v jiných knihách - např. Muži kteří nenávidí ženy).... i tak jsem se od knížky nemohla odtrhnout a prostředí obohacené čínskou čtvrtí mě velmi upoutalo. Příjemným zpestřením bylo také rozšíření vyšetřovatelů o nového člena a setkání se "starými známými".

Kodetka
10.04.2013 5 z 5

Tato kniha trochu slabší v porovnáním se Závějěma. Ale i tak má zajímavou zápletku a vyvrcholení.

Boboking
15.03.2013 5 z 5

První "setkání" s Gerritsenovou a naprosto úžasný krimi thriller, výborně namixový s trochou asijské, čínské, mystiky.

Adriassa
09.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Nešlo se odtrhnout:-) Rozhodně doporučuji.

jaja64646460
05.03.2013 5 z 5

První kniha kterou jsem od této autorky přečetla a přiznávám, už mě dostala, už mě má. Doplním si knihovnu o další její knihy.Už se na ně moc těším.

Dumicek
03.02.2013 5 z 5

Opět skvěle napsaná detektivka. Tess prostě nikdy nezklame. Tentokrát bylo dílo odlišné tím,že byly do toho zapojeny legendy z Číny a vše se odehrávalo v čínské čtvrti. Opravdu poutavý příběh, propleten různými záhadami. Vřele doporučuji.

Maddalena
18.01.2013 4 z 5

Autorka opět nezklamala a napsala další skvělou detektivku. Četla jsem od ní všechny knihy, které u nás vyšly a vždy to bylo velmi napínavé čtení, od kterého se člověk nemohl odtrhnout. Super, doporučuji!

Luca287
03.01.2013 5 z 5

Napínavé čtení, trošku jiné než jindy, ale výborné...přečteno jedním dechem...obě hrdinky zde figurují, tak jsem spokojená... doporučuji... :-))))