Jak si zamilovat Vánoce

Jak si zamilovat Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460711/mid_jak-si-zamilovat-vanoce-jA4-460711.jpeg 4 293 105

Vánoce jsou pro Emmii Sandersovou jedním slovem… láska. Miluje na nich úplně všechno: třpytivé ozdoby, blikající světýlka, voňavé perníčky a zelené jmelí, ale především možnost být se svými blízkými. Vánoce ji ještě nikdy nezklamaly, vždycky ji naplní radostí, štěstím a nadějí. O Vánocích si prostě připadá jako lepší verze sebe sama. Jen kdyby tak dokázala probudit vánoční náladu i ve svém příteli! Jenže Grant má v právnické kanceláři neustále práce až nad hlavu a nezbývá mu čas ani chuť na kouzlo zimních svátků. A tak Emmie usoudí, že je třeba maličko ho postrčit správným směrem. Jenže její plán už od samého začátku vychází trochu jinak, než byl zamýšlen…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Finding Christmas , 2019

Ranuncul
01.11.2021 odpad!

Nedočtené. Takovou blbost už jsem dlouho nečetla!

m.valova
24.08.2021 4 z 5

Zvolila jsem jako prázdninové letní čtení a jsem spokojená.Vánoční téma by samozdřejmě bylo lepší v období adventu,ale ne vždy je čas...krásný příběh,vánoční víska a taková krásná představa kouzelných vánoc i když i hlavní hrdinové si také musí projít životními zkouškami a útrapami,než dojdou svého štěstí.

Nixa
19.04.2021 5 z 5

Knihu jsem četla v období Vánoc a fakt jsem si to užila. Řekla bych, že to byla jedna z nejlepších vánočních knížek co jsem četla!

LenSiri84
14.04.2021 5 z 5

Milá knižka, ako stvorená na oddychové čítanie počas vianočných sviatkov pri jedení koláčov. :)

MišuleP
14.03.2021 4 z 5

Krasny romanticky pribeh s nadechem vanoc.
Jako oddechovku muzu jen doporucit.

Mikik
12.03.2021 3 z 5

Neurazí, ale ani nijak extra nenadchne. Miluju Vánoce a často se při nich chovám jako malé dítě, ale to co zde občas předváděla hlavní hrdinka, bylo už i na mě někdy moc. Ale oceňuji nádherně vykreslenou vánoční atmosféru, vůni perníčků a všudepřítomného pejska :-).

Radomilka
18.02.2021 5 z 5

Kniha splnila přesně to, co jsem od ní očekávala :) je to ta pravá kniha pro milovníky Vánoc. Určitě si přečtu znova před Vánoci. Jasně, konec je naprosto předvídatelný prakticky od začátku, ale přesně tak chcete, aby to skončilo :) takové pohlazení po duši (příjemná změna, kterou jsem po přečtení Zrcadlového muže potřebovala :D )

tanecnica
14.02.2021

Předvánoční romantika, jak má být. Na knížky téhle autorky se těším celý rok, bez nich Advent není úplný. Je to sladké, je to milé, je to absolutně předvídatelné. Je to přesně to, co čekáte. A pokud v předvánočním čase sáhnete po tomto typu knížky, dostanete přesně to, co chcete :-)

blackoutzuzi
04.02.2021 3 z 5

3,5 hvězdičky
Tohle je přesně to sladké, zamilované vánoční klišé, které má duše potřebovala :D
Četlo se to neuvěřitelně lehce, příběh je neskutečně milý, plný Vánoc, sněhu a lásky a jestli hledáte opravdu nenáročnou literaturu bez závažných témat, je tohle to pravé :)
Tuhle knížku si rozhodně připište na svůj vánoční seznam knih.

Arsi007
28.01.2021 2 z 5

Zabalit se do deky, zapálit si svíčky na adventním věnci, pustit světýlka na stromečku, dát si svařák a vychutnat si vánoční atmosféru. To je jediný správný způsob, jak číst tuto knihu.

Hlavní hrdinka mi ale bohužel nebyla sympatická. Kdyby jí bylo 13 let dala by se její naivita, urážlivost a přitroublost brát jako roztomilé, ale u dospělé ženy mi to přišlo až moc dětinské. Kdežto hlavní mužský hrdina byl zachycen jako dokonalý, empatický, vtipný, ale dotěrný romantik. Osobně by mě někdo takový až možná děsil. Pardon ???????? Nicméně je to těžká romantika plná kýče za časů svátků a tak je kniha i prezentována takže čtenář ví, do čeho jde.

IG: @hanybooks

locin
10.01.2021 5 z 5

Začala jsem číst předvánoci, ale bylo toho toliko, že jsem dočetla až mezi svátky. A je to naprosto přesně ta kniha kterou si o Vánocích číst chcete. Moc krásně popsané trávení svátku a všechny tradice. Asi bude mou pravidelnou o Vánoce. Ne určitě bude :D

Evule *
10.01.2021 5 z 5

Moc hezká vánoční knížka s příběhem, i když jsem ji četla až teď po Vánocích.

Annkag
05.01.2021 3 z 5

Milé čtení na Vánoční období.
Áno,bylo to předvídatelné ale dalo se to.
Cesta jakou se dvaja hrdinové do Seba zamilovávají byla hezký opsaná.Líbil se mi omyl na cestě za pokladem.
Ale či má dostalo a z chuti jsem se zasmál bylo jak si ke konci knihy autorka udělala reklamu na Vánočního prince a na Vánoční tábor.
Bylo to super úsměvné.

Danago
04.01.2021 4 z 5

Tak z této knížky na vás nádherně dýchne vánoční atmosféra. Možná až moc, ale mně to nevadilo. Očekávala jsem to. Milé čtení i když jsem ji četla v lednu stejně mi ty Vánoce zase vyvolala . Je to předvídatelná romantika , ale ne přehnaně , autorka se snaží aby vše bylo pěkně vyvážené. Jsou zde krásná slova a Vánoční vesnička , tam jsem se úplně viděla. Ano je to americké, ale co by se asi od americké autorky dalo čekat s tím se musí počítat.
A ten recept a rady na konci knížky je taková hvězdička na vánočním stromečku.

ikul
04.01.2021 3 z 5

Tahle kniha se opravdu nedá číst jindy než v předvánočním období, kdy je naše duše plná zvláštní vánoční atmosféry a je schopná povznést se do prostředí cukrových tyček, sněhových koulí a perníčků. Ta kniha je sladká i přes nepříznivý osud aktérů. Kniha je vlídná a neublíží. Ale opravdu jen o vánocích.

Evar88
03.01.2021 4 z 5

Tahle kniha Vám Vánoce prostě ,,vnutí" a je jen na Vás, jestli chcete (a budete číst dál) nebo ne. Emmie mi svým natěšením přišla od počátku trošku protivná a dětinská. Teprve poté, co odjela do vánoční vísky, se ke mně začal propracovávat ten pravý duch Vánoc. Dost tomu napomohla i postava Sama, která vše odlehčovala ,,chlapským" humorem. Ideální čtení pro období adventu, kdy Vám stále chybí ta pravá vánoční nálada.

LilianaFalcon
01.01.2021 2 z 5

Vánoce mám sice ráda, ale tohle bylo prostě divné...
Kostra příběhu je fajn. Ona zanedbávaná přítelkyně a on se vzpamatovává ze ztráty sestry...
Jenže to všechno okolo strašně dřelo.

Sidonka3
01.01.2021 odpad!

„Váš věnec je krásný. Ta kostkovaná mašle se mi moc líbí a díky světýlkům je kouzelný. Máte dobrý vkus.“
Sam se na ni usmál. „Kostkované mašle si zamilovala moje sestra. Odjakživa je měla ráda.“
Emmie naposled pohladila věnec toužebným pohledem. „A světýlka ho povyšují na úplně novou úroveň. Taky se mi líbí, jak je velký.“
„Čím větší, tím lepší, co? Vánoční nálady není nikdy dost.“
Emmie na něj pohlédla překvapeně. „Přesně tohle taky říkám.“ Podívali se na sebe a jí připadalo, že potkala spřízněnou duši.
Omlouvám se, že jsem vyzradila podstatnou část díla. Tohle totiž není ani tak beletrie, tedy krásná literatura, jako spíše dodací list vánočních ozdob v Tescu, který někdo přepsal do knižní podoby. Moc nového se z knihy nedozvíte, jen výčet těžítek s padajícím sněhem uvnitř, sobů z plyše a podobných vět bez děje, která nic víc neprozrazují.
Jak to jenom napsat? Ále, kašlu na korektní diplomatickou řeč. Mám výherce soutěže o nejkýčovitější, nejplytší a nejzbytečnější knihu roku 2020! Mami, odpusť, že jsem Ti vnutila tuhle romantickou, oddechovou knížku na vánoční pohodu, která Ti zaručeně udělá radost! Ne, nedivím se, že Tě nakonec nepotěšila. Oceňuji i ty, co měli smysl pro ironii a dali tomu pět hvězd. Ano, čeho je moc, toho je prostě příliš a i nenáročná romantika má své meze. Jak si zamilovat Vánoce jsem si prostě nezamilovala. A promiňte, že to píšu takhle od plic. Snad už to příště neudělám. Budu se alespoň snažit. :-)

katst
31.12.2020 4 z 5

Pokud čekáte literaturu na vysoké intelektuální úrovni, která ctí tradiční české Vánoce, tak na knihu rovnou zapomeňte.

Nedělala sem si o obsahu iluze, takže kniha splnila má očekávání. Dostala jsem, co jsem hledala.
Nevadí mi, že kniha zavání kýčem a že je americké pojetí vánoční výzdoby a zvyklostí až přehnané. Kniha mi zpříjemnila vánoční období.
Nenáročná vánoční oddechovka.

Verulesa
28.12.2020 1 z 5

Úplně jsem cítila, jak mi klesá IQ..