Jak si zamilovat Vánoce

Jak si zamilovat Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460711/mid_jak-si-zamilovat-vanoce-jA4-460711.jpeg 4 293 105

Vánoce jsou pro Emmii Sandersovou jedním slovem… láska. Miluje na nich úplně všechno: třpytivé ozdoby, blikající světýlka, voňavé perníčky a zelené jmelí, ale především možnost být se svými blízkými. Vánoce ji ještě nikdy nezklamaly, vždycky ji naplní radostí, štěstím a nadějí. O Vánocích si prostě připadá jako lepší verze sebe sama. Jen kdyby tak dokázala probudit vánoční náladu i ve svém příteli! Jenže Grant má v právnické kanceláři neustále práce až nad hlavu a nezbývá mu čas ani chuť na kouzlo zimních svátků. A tak Emmie usoudí, že je třeba maličko ho postrčit správným směrem. Jenže její plán už od samého začátku vychází trochu jinak, než byl zamýšlen…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Finding Christmas , 2019

Anett525
11.12.2020 5 z 5

Nejsem moc romanticky založení člověk,ale tady v té knize bylo vše tak mile podané, že jsem si čtení náramně užila. :) Vánoční atmosféra byla cítit z každé stránky. Rozhodně doporučuji :)

Nelička
10.12.2020 4 z 5

Vánocemi protkaný příběh ideální k přečtení právě v adventní čase. Hlavním motivem a způsobem vyprávění je hodně podobný Vánočnímu táboru, který jsem četla loni. Vánoce miluju a umim si představit, jak bych si sama návštěvu Vánoční vísky a penzionu užila...

ydnac
10.12.2020 5 z 5

Asi mám letos štěstí na krásné vánoční příběhy :-) Emmii vymyslela pro svého přítele skvělou vánoční zábavu a náhoda tomu chtěla, že vše dopadlo úplně jinak :-) Opět se mi líbil popis vesnice, sněhu, ozdob, věnců, stromků ale i Emmiino zaměstnání :-)
Knížka vás skvěle naladí na Vánoce a samozřejmě nemůže chybět romantika a láska.
Četlo se velmi lehce a bavilo mě to :-)

Kukicka
09.12.2020 4 z 5

Jelikoz jsem ted sama ve viru peceni pernicku, zdobeni stromecku a kazdodenniho zapalovani adventniho vence, tak na jeden vecer to bylo fajn knizni zpestreni. Stejne jako u lonske knihy si myslim, ze by to byl skvely namet na zfilmovani. Presne na takove filmy rada o Vanocich koukam. Vymysleny pribeh a zapletka mi prisla dobra a originalni. Ale celkove zpracovani knihy je takovy prumer. Ve Vanocnim obdobi myslim ale neurazi.

Tejuna
08.12.2020 1 z 5

Jedna hvězdička alespoň za pěknou obálku. Tohle byla hrůza.....romantické oddechové čtení mám moc rada, ale tohle bylo už i na mě moc. Primitivní, naivní příběh bez jakékoliv zajímavé dějově linky. Na knihu jsem se hrozně těšila, ale bohužel větší zklamání mě potkat nemohlo. Pokud ale někdo hledá příběh kde se o Vánocích mluví v každé větě, tak se mu kniha bude líbit. Možná jako pohádka pro děti proč ne :)

JanaSustr
08.12.2020 5 z 5

Mě se kniha moc líbila, chtěla jsem se Vánočně naladit a tady toho bylo tolik že to prostě nešlo jinak, velice příjemná, hezká knížka. Když jsem knihu dočetla tak jsem uplne slyšela v uších cinkat rolničky :-D takže já jsem spokojená

babystar
07.12.2020 3 z 5

Docela pěkný příběh o "nesprávném pravém muži" zaobalený do spousty vánočních ozdob, věnců, cukroví, barevných světýlek a rádoby srdečných mezilidských vztahů. Tolik komerce, snobství a nabubřelosti jsem už dlouho neviděla. Nemohu si pomoci, ale "takový způsob Vánoc se mi zdá poněkud podivným".

dorkas
07.12.2020 3 z 5

Aj na mňa to bolo už moc presladené. Navyše som chvílu predtým čítala inú vianočnú knihu a tá mi asi nasadila latku moc vysoko. Za mňa Emmii "žrala" Vianoce a všetko s nimi spojené až moc, fakt to na človeka skákalo z každej stránky a potom mi to prišlo nereálne a až moc prvoplánové. Navyše sa mi zopár scén zdalo až moc podobných ako vo Vianočnom tábore. Dočítané, ale neohúrilo...

sgjoli
07.12.2020

Bohužel půjdu v případě této knihy proti proudu, ale tento román odkládám jako nedočtený. Přiznávám - nejsem typický čtenář čistokrevné romantiky, romantiku běžně moc nečtu, ale před Vánoci si vánoční romanťárny přečtu s chutí. Ale do této knihy jsem se vůbec nedokázala začíst. Už po padesáti stránkách jsem cítila potřebu přeskakovat a to prostě není dobře.
Pokud hledáte příběh, kde na vás Vánoce dýchnou z každé stránky, tak tady se vám toho dostane požehnaně. Tu vánoční atmosféru jsem tu vnímala dost intenzivně. Autorka se v tom umí skutečně vyžívat a dát tu svoji lásku k Vánocům najevo prostřednictvím svých postav.
Ale na mne to už od začátku bylo až příliš prvoplánové, až příliš předvídatelné. A já na to asi nebyla správně naladěná. Prokousala jsem se na stranu 100 a autorka mne absolutně ničím nepřekvapila, nepřinesla mi nic, co bych neviděla už někde jinde. Děj byl až příliš snadno odhadnutelný. A já jsem se bohužel až příliš snadno přistihla, že se nudím a že mne ten příběh vlastně moc nebaví. Bohužel, no.
Takže nehodnotím ani hvězdami, když jsem nedočetla. Ale očividně jsem výjimka, takže asi mému komentáři nepřikládejte příliš váhu...

monika0356
06.12.2020 5 z 5

Romantiku čtu velice málo, ale toto k Vánocům prostě patří! Krásný vánoční příběh..

-Sinéad-
05.12.2020 5 z 5

Úžasná kniha k navození pravé vánoční atmosféry!

MamaKnihomolka
05.12.2020 4 z 5

Při výběru se musím přiznat, že mě velmi ovládla naprosto nádherná obálka knihy. V téhle knize najdete všechno, na co si ohledně Vánoc vzpomenete.

Příběh je vyprávěn z pohledu Emmie, která je vážně "svátkomilka" jak bylo v knize zmíněno, občas mi to přišla až moc posedlá Vánocemi a z pohledu Sama. Sam je úspěšný spisovatel, kterého ale opustila múza a má také ze srdce rád Vánoce. Jejich příběhy se prolínají a skvěle dějově navazují. Příběh osvěžil povedený humor mezi Samem a Emmie.

Moc se mi v knize líbil nápad s vánoční výpravou. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšela a tak jsem byla příjemně překvapená. Sice už od třičtvrtě knihy jsem tušila jak moc je obálka přímo spjatá se samotným příběhem, ale nevadilo mi to.

Autorka skvěle vystihla popisem vánoční prostředí, ale mohla si víc vyhrát s popisem postav. Kniha měla sice pomalý začátek, ale vyplatí se vytrvat a užít si skvělou vánoční knihu. Kromě tipů na vánoční tradice máte i tipy na vánoční písně a filmy. Úplně na konci vám sama autorka představí recept na perníčky, tip na vánoční výpravu, jak vybrat stromek a jak se o něj starat.

Podle mě má tato kniha má ohledně Vánoc vše a ještě víc. Ukazuje na to, jací by k sobě lidé měli a neměli být nejen o Vánocích. Mějte se rádi.

Šánka
05.12.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce? Tak třeba si zkuste přečíst tuto pohodovku s vánoční atmosférou, která na vás určitě při čtení dýchne. Na začátku je jeden omyl či spíše záměna, jež způsobí jedno nečekané setkání a možná i s (ne)očekávaným kouzelně vánočním koncem.
Stejně jako autorčin Vánoční tábor je i tato kniha tou správnou volbou na naladění se a zklidnění. Plno světýlek, stromečků, ozdob, vánočních tradic a hlavně lásky. A o tom přece Vánoce jsou....

nada3314
03.12.2020 4 z 5

Krásné vánoční čtení.

Kudík
03.12.2020 4 z 5

Potřebovala jsem něco, co mě dostane do vánoční nálady. Mise splněna. Celá kniha působí jako takové pohlazení. Žádný složitý děj ani zápletka, spíše naopak, od začátku tušíte (víte), jak to dopadne, ale vůbec to nevadí. :) Osobně bych chtěla strávit jedny svátky ve Vánoční vísce.
Mini SPOILER: Emmie mi přišla roztomilá, ale až s obsesí na vše vánoční. Tolik stromků a věnců.... :) No a Grant se postupně projevoval, i když snaha se nedala upřít. A spisovatel Sam? S ním musí být vánoce po celý rok.

katerina3329
02.12.2020 5 z 5

DOPORUČUJI!!!

Denny94
30.11.2020 5 z 5

Tohle byla jedna z nejlepších vánočních knih,které jsem četla .♥️ Emmie jako hlavní hrdinka byla trhlá a velká milovnice všeho vánočního (někdy až moc) stejně jsem si ji hned oblíbila, zato její přítel Grant byl zase její pravý opak. Děj knihy čtenáře vtáhne do příběhu tak,jako by se sám ve vánoční vesničce nacházel♥️Pro milovníky vánočních romantických příběhů je to naprosto dokonalé.

Theresa.2679
27.11.2020 5 z 5

Pěkný Vánoční příběh, zápletka mi byla vcelku jasná hned, ale je to takové milé, romantické, vánoční, prostě Vánoce ideál :)

alnahu
23.11.2020 5 z 5

Příjemné čtení-krásný vánoční příběh vhodný akorát do této předvánoční doby.Z každé stránky na nás dýchne vánoční atmosféra.Příběh se rozvíjí pomalým tempem ve kterém nás seznamuje s Emmí,která miluje vše co se týká vánoc a Grantem,který její nadšení nesdílí.Tu pravou vánoční atmosféru a i něco víc prožije Emmí, až ve Vánoční vísce ,kam odjede prožít tu pravou atmosféru vánoc.

Lvíček835
22.11.2020 5 z 5

Též krásný příběh jako ten první,taky romantický a plný vánoční atmosféry.
Přečteno za jeden den,zachumlaná v dece s horkým kakaem