Jak jsi mohla

Jak jsi mohla https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414125/bmid_jak-jsi-mohla-22A-414125.jpeg 4 336 104

Všechno začalo na školní slavnosti. Charlotta měla dohlédnout na děti a přísahá, že na ně taky dohlížela a pustila je z očí jen na vteřinu. Když se však její tři děti vrátí z „cesty džunglí“ v naprostém pořádku a Alice, čtyřletá dcerka její nejlepší přítelkyně Harriety, není k nalezení, zmocní se jí panika. Horečně holčičku hledá, ale už je jasné, že musí sebrat odvahu a Harrietě oznámit, že se její jediné dítě pohřešuje. Musí také připustit, že vinu může dávat jen a jen sobě. Harrieta, zničená touto nesnesitelnou ztrátou, se už nedokáže přimět, aby s Charlottou promluvila, natož aby jí věřila. Jenže nyní to potřebuje, protože dva týdny po školní slavnosti vyslýchá Harrietu i Charlottu policie, každou zvlášť. A začnou se vynořovat tajemství. Pravdu o tom, co se Alici skutečně přihodilo, někdo skrývá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Now You See Her: The compulsive thriller you need to read , 2019

Doubravka1975
24.09.2019 5 z 5

Čtivý a napínavý psychologický román. Moje úvahy a teorie jak to bylo, vůbec nevyšly a na konci jsem pořád ještě čekala nějaký zvrat. Soucítila jsem se Charlottou a nakonec ještě víc s Harrietou....

zdehan
08.09.2019 5 z 5

Pěkná kniha napínavá až do konce.

L.Helena
31.08.2019 5 z 5

Opravdu dobrá knížka, prostě se nedala odložit...

Liduka
28.08.2019 5 z 5

Výborná kniha, která Vás držela v napětí od začátku do konce. Rozhodně jsem nečekala, že se kniha bude ubírat tím směrem, kterým se ubírala. Bylo v ní tolik lží, až jsem si říkala, kde je vlastně ta pravda a doufala, že bude u Harriety. SPOILER: Jsem ráda, že Brian dostal to, co si zasloužil.

reňa30
24.08.2019 3 z 5

Kniha dobře napsaná,četla se velmi dobře.Příběh zajímavý,ale za mne jsem čekala závěr malinko víc překvapivý..žádné wow ani jejda se nekonalo :-D ,ale na druhou stranu-kdyby takto končila každá kniha,tak se z toho později stane nuda..takže ano,bylo to dobré čtení!

ivzu77
09.08.2019 4 z 5

Kniha se četla moc dobře, měla napínavý spád. I když něco tušíte, tak vás zase něco překvapí, dvě vyprávěcí linie, dvou postav a časové prolínání mi nevadilo.

4xbabča
06.08.2019 4 z 5

Docela zajímavý příběh, kniha se hezky čte a docela je i napínavá. Je to dobrý tip na čtení pro letní dny.

Ajuszka
31.07.2019 4 z 5

Zvláštní kniha,nečetla se úplně špatně,ale měla jsem problém dostat se přes první polovinu,ačkoliv téma bylo dobře propracované.Každopádně jako matka si nedokážu vůbec představit,že by někdo unesl mou holčičku,takže z téhle stránky mě to chytalo za srdce. Ale! Není vše tak jak se zdá a rozuzlení mě překvapilo. Hlavně jsem příznivcem happy endu takže za to díky

Avila
26.07.2019 3 z 5

Docela mi trvalo se začíst..... asi tak do třetiny knihy. Pak se to četlo celkem dobře a konec mi přišel zbytečně překombinovaný. Celkově to není špatné čtení ale zase na druhou stranu s tímto tématem jsou i lépe napsané knihy.

Pavlina8716
22.07.2019 5 z 5

Knížka se četla dobře, i když konec jsem odhadla ještě před koncem, stejně mě kniha nenudila.

kofola33
13.07.2019 4 z 5

Cetlo se to dobre, pribeh zajimavy, ale ne moc prekvapivy. Ke konci se mi to zdalo trosku prekombinovane, proto davam za 4****.

evasamankova
05.07.2019 4 z 5

Čtivá kniha, která rozhodně nenudila, ale přeci jen ničím ani nepřekvapila.

Vladísek
28.06.2019 3 z 5

Nebylo to rozhodně špatné čtení, pro mě však trochu předvídatelné, proto ubírám na hodnocení. Knih na podobné téma je na pultech knihkupectví dost, u tohoto příběhu mi však cosi chybělo. Ačkoliv se kniha četla opravdu svižně, vývoj příběhu mě ničím nepřekvapil.

kneslova
27.06.2019 4 z 5

Dobře se to čte, je dosti knih s touto tématikou a tato patří k těm lepším

zuzana2599
27.06.2019 4 z 5

Určitě dobrý thriller, který se skvěle četl. Dvě matky, dvě kamarádky, Charlotta a Harrieta. Autorka výborně zpracovala psychologii obou hlavních postav, jejich myšlení, jednání... Téma knihy je již pro mě hodně známé, vždyť toto je již třetí kniha za sebou s tématem ztráty dítěte, kterou jsem četla. Jinak děj zajímavý, napínavý a spletitý. Dobré čtení !

Tereziee
25.06.2019 4 z 5

Skvělý thriller plný napětí a pěkně zamotané zápletky. Autorka zvládá jedno překvapení za druhým a i když je téma této knihy v thrillerech trochu ohrané...bavilo mě to moc :)

jana3099
25.06.2019 5 z 5

Hodně zajímavý příběh. Velice dobře se mi četlo a jelikož jsem měla ten den volno,přečetla jsem ji celou. Děj mě nutil číst stále dál a dovědět se, jak to vlastně je. Rozhodně doporučuji přečíst.

Ivuska.09
23.06.2019 4 z 5

Pro mě je tato kniha lehce nadprůměrná. Děj mě bavil, zápletka byla dobře vystavěná, k rozuzlení musíte dospět (možná ho budete tušit předem, možná ho pochopíte až tehdy, kdy vám autorka naznačí více). Bavilo mě, že je příběh vystavěn z pohledu obou žen. A je plný emocí - zejména jednu postavu budete jistě nenávidět.

Hope80
20.06.2019 5 z 5

Velmi dobrá kniha

Lkomrska
16.06.2019 5 z 5

Knížka se velmi dobře četla, pěkně napsaná. Zajímavý příběh se zápletkou.

únosy dětí thrillery pro ženy zmizení dětí

Heidi Perks
britská, 1973