Jak jsi mohla přehled

Jak jsi mohla https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414125/bmid_jak-jsi-mohla-22A-414125.jpeg 4 337 337

Všechno začalo na školní slavnosti. Charlotta měla dohlédnout na děti a přísahá, že na ně taky dohlížela a pustila je z očí jen na vteřinu. Když se však její tři děti vrátí z „cesty džunglí“ v naprostém pořádku a Alice, čtyřletá dcerka její nejlepší přítelkyně Harriety, není k nalezení, zmocní se jí panika. Horečně holčičku hledá, ale už je jasné, že musí sebrat odvahu a Harrietě oznámit, že se její jediné dítě pohřešuje. Musí také připustit, že vinu může dávat jen a jen sobě. Harrieta, zničená touto nesnesitelnou ztrátou, se už nedokáže přimět, aby s Charlottou promluvila, natož aby jí věřila. Jenže nyní to potřebuje, protože dva týdny po školní slavnosti vyslýchá Harrietu i Charlottu policie, každou zvlášť. A začnou se vynořovat tajemství. Pravdu o tom, co se Alici skutečně přihodilo, někdo skrývá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Now You See Her: The compulsive thriller you need to read , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsi mohla. Přihlašte se a napište ho.

lucie2371
23.05.2024 5 z 5

Naprosto skvělý thriller! Strhující a plný napětí. Ze začátku je kniha sice trochu nudnější než se rozjede ale stojí za to si na ten rozjezd počkat. Emoce se ve mě střídali jak na horské dráze!
Kniha určitě stojí za přečtení.

anája
20.03.2024 5 z 5

Kniha mě moc bavila, přečetla jsem ji za jeden den.

Nikoleta21
16.03.2024 5 z 5

Tato kniha mě moc zaujala, hezky se četla, příběh zajímavý, za mě plný počet hvězdiček..

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

Kniha Jak jsi mohla v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x

únosy dětí thrillery pro ženy zmizení dětí

Heidi Perks
britská, 1973