Já ti to opepřím, miláčku

Já ti to opepřím, miláčku https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240676/bmid_ja-ti-to-opeprim-milacku-nrL-240676.jpg 4 178 66

Poprvé se jed na krysy ocitne na talíři nedopatřením – a Vivi se konečně zbaví tyranského manžela. Když si na její dědictví brousí zuby prohnaný hochštapler, chopí se znovu vařečky. Dál už to pokračuje samospádem a Vivi má brzy sbírku „smrtelně spolehlivých“ receptů. Pak se zamiluje do Jana a s vařením by měl být konec. Jenže jí zničehonic selžou brzdy u auta. Rozpoutá se bitva muže proti ženě, při níž se nikdo neubrání smíchu...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ich koch dich tot , 2013

MíšaS.
14.05.2018 1 z 5

To ale byla blbost ...

mum
24.04.2018 4 z 5

Protože miluji dobrý nápad vyhnaný do absurdyty,tak jsem se docela bavila.A znovu jsem se bavila svou představou,že bych podobně řešila své chlapy.Za mně dost dobrý.

Nuny
20.03.2018 2 z 5

Předvídatelná kniha plná nelogických absurdit.
Vůbec mě to nebavilo. Na rozdíl od jiných knih této autorky, jsem byla nemile překvapena.

ren6939
22.02.2018 4 z 5

Knížka splnila má očekávání, která byla jednoduchá a skromná - pobavit se a zasmát. Po všech vraždách a mrtvých z detektivek byly tyto "nehody od sporáku" příjemná změna. Další z knih autorky - "Jak ty mě, tak já tobě!" je také letním žánrem, v němž nemá smysl hledat hlubokou logiku ...

Elea
27.01.2018 2 z 5

Hodně jednoduchá, snadno předvídatelná oddechovka, místy připomínající červenou knihovnu.

mishka1976
22.01.2018 4 z 5

Zajímavý příběh, místy hodně průhledný, občas rozvleklý. Čtyři hvězdy hlavně za nečekané rozuzlení.

Aliii
24.10.2017

Hvězdičkami hodnotit nebudu, protože jsem knihu nedočetla (nejde o žánr, který obvykle čtu). Dostala jsem se na stranu 63, ale nic mě u knihy nedrželo, děj byl rozvleklý a na mě až příliš "červená knihovna".

betty76
18.07.2017 4 z 5

Za mne to bylo velmi pěkné čtení, pohodovka třeba i na léto, zasmála jsem se, pobavila se. Byl to dárek od manžela a opravdu se mu povedl. :-)

minimonisek
04.02.2017 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

IvanaB
10.08.2016 4 z 5

Co jsem čekala, to jsem dostala, oddychovka, i nahlas jsem se zasmála. Jak ty mně... se mi líbilo o trochu víc.

dadaaaaa
01.08.2016 5 z 5

Bezva knížka. Je psána tak, že jí nechcete odložit a jste lačni po dalším ději. Tak že se čte jedním dechem a je protkána humorem, byť černým.

petrusio
24.07.2016 5 z 5

Za mě naprosto luxusní knížka, kterou doporučuji všem ženám v depresi z jejich partnerů. Smála jsem se od začátku do konce.

Pajina68
22.07.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila. Sice k smíchu mi nebyla, ale příběh to byl zajímavý.

Isew
13.07.2016 4 z 5

Anotace slibuje, že se rozpoutá bitva muže proti ženě, při níž se nikdo neubrání smíchu. Tak nevím, mě to směšné moc nepřišlo. Ani nevím, jestli jsem se během knihy zasmála. Myslím, že ne. Ale to neznamená, že by kniha byla špatná. To vůbec není. Překvapivě. Líbila se mi.

AnetSpring
08.05.2016 5 z 5

Fakt skvělá kniha na oddech! Ještě lepší, než jsem čekala!! Dám vám radu - když budete mít thrillerové období a budete si chtít odpočinout, tak si kupte tuhle knížku!!

petrusio
03.05.2016 5 z 5

Luxusní oddychovka, smála jsem se od začátku až do konce.

Dadula118
26.01.2016 3 z 5

dobrá oddychovka,čtivé,sem tam černý humor.A až se budu chtít zbavit manžela,už vím,že jed na krysy nemám platit kreditkou:-D

Ankavi
31.12.2015 4 z 5

Veliká oddechovka, pobavila jsem se - není co víc dodat. Kniha si vyšší cíl předpokládám nedává...

barborelka
23.12.2015 odpad!

Hrozna kniha, vzala jsem si ji do nemocnice, ze bude srandovni a ouha pekny preslap. Strasne bije do oci ze autorka je nemka, spatne se mi cetla (preklad) byl sileny.....same katastrofa a ouha, ..pro me velke zklamani :-/

VeronikaNK
23.09.2015 5 z 5

Skvělá kniha! Očekávala jsem nenáročné psaní s příběhem a humorem :) Vše se mi potvrdilo! Je to nenáročná kniha, kterou za dva večery přečtete :) Já se u ní pobavila. Velké plus je, že od půlky knížky nevíte ani netušíte jak to skončí, jako u většiny knih tohoto typu. Určitě doporučuji jako odpočinkovou četbu... :)

manželství vaření

Ellen Berg
německá, 1969
2015  76%Já ti to opepřím, miláčku
2017  82%Chci to taky!
2018  70%Kvůli tobě i zhubnu
2013  68%Jak ty mně, tak já tobě
2019  73%Udělám ti ze života peklo

Kniha Já ti to opepřím, miláčku je v