Já, písnička (1)

Zpěvník pro žáky základních škol I. díl pro 1. - 4. třídu. Zpěvník pro děti od 5 do 9 let obsahuje 150 hlavně lidových, ale i trampských písní a koled. Vhodné pro kytaristy (akordové hmaty i doporučené rytmy), klavíristy (na jednu ruku) nebo flétnisty.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171162/ja-pisnicka-171162.jpg 4.577

Já, písnička 1.

Literatura naučná, Umění, Pro děti a mládež
Vydáno, Music Cheb

Kniha Já, písnička (1)

Daněla

Naprosto perfektní zpěvník pro malošky. Stačí mi i seznam a hned vím, co budeme doma z dcerou zpívat:-)

Barabora

Je to super.

yaoiyuri
27.12.2020

Bývala (a možná stále je) to nesmrtelná součást hudební výchovy na prvním stupni. Klasické lidovky, trampské písně + nejznámější koledy. Ach, to byly hodiny s Červenou řekou, Marnivou sestřenicí, Tisícem mil, Trpasličí svatbou, Třemi citronky... Taková nostalgie. :D

zbožňuju_knihy
21.08.2020

Když jsem zde uviděla ten přebal, musela jsem se pousmát a zavzpomínat:-).

jaja10
07.11.2019

Tuto knihu písniček mohu doporučit. Je super.

fojtikjirik
31.10.2018

První díl série zpěvníků Já, písnička je určen hlavně pro první stupen základních škol. V knize jsou k vidění převážně jednoduché lidové písně. Opět jsem se některé z nich naučil zahrát na klávesy.

HYPNOS88
04.07.2018

Jeden z nejlepších zpěvmůků na cesty. Díky kytarovým značkám jsem se jako třináctiletý naučil hrát na kytaru.

anonym02
11.02.2017

Hezké písničky.
Jenom pro příčnou flétnu většinou napsané docela nevýhodně. Musíme si to přepisovat o oktávu výš.