Slunce života přehled

Slunce života
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535255/bmid_slunce-zivota-66056ed268d8b.jpg 4 12 12

Román o hledání vlastní hodnoty, o snaze vystoupit z vlastního stínu a najít ve svém životě slunce. O zdánlivě lehkém úkolu najít lásku k sobě samému, obejmout se. Hlavní hrdinky hledají svého zachránce, který je má uzdravit. Bohužel zachránce, jak to tak v běžném životě chodí, ne a ne se dostavit. Hrdinky ztrácejí naději a ocitají se na dně svých životů. Jsou nucené postavit se tváří v tvář svým traumatům. I když se navzájem znají celá léta, až nyní se doopravdy poznávají a objevují sílu skutečného přátelství. Samotné přátelství jim ale k uzdravení nestačí. Uvědomí si tyto mladé ženy, že jediným zachráncem v jejich životech mohou být pouze ony samotné?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slunce života. Přihlašte se a napište ho.

Kami06
17.06.2024 5 z 5

Kniha je velice silna, urcite probira temata, ktera zasahuji do mnoha zivotu.
Osobne mne to velice zasahlo a hodne donutilo premyslet..
Kniha je krasne napsana a je velice citliva.
Nemam co vytknout a urcite vrele doporucuji

cornetka
12.05.2024 5 z 5

Kniha je to útlá, zajímavá a s těžkým tématem. Některým situacím bych dala více prostoru a potřebovala bych více informací - občas děj proběhl nějak rychle nebo byl jen lehce zmíněn a najednou jsme byli jinde. Přesto je ale kniha čtivá. Je v ní krásně vidět, jak rodina ne/dokáže podpořit své blízké během nemoci (jak bylo vidět, najdou se i ti, kteří ostatním spíš ubližují než pomáhají) a jak to nás může působit. A také jak je snadné se nechat nemocí ovlivnit a někdy naopak stačí málo a doslova nás to nakopne žít dál.

Pokud tedy hledáte trochu jiný příběh, zkuste tuhle knihu. Možná vás donutí zapřemýšlet o svém životě a o tom, že si vlastně nemáte na co stěžovat, protože jiní lidé (a možná i ve vašem okolí) prožívají něco mnohem horšího.

denisa7430
22.04.2024 5 z 5

Poselství románu tkví v nalezení slunce, které dokáže prozářit naše každodenní bytí, jež často není zalité malebnou krásou, dobrou náladou a šťastnými momenty, ale trýznivou vnitřní bolestí, kterou se v tom horším případě užíráme sami, samotincí, bez cizí pomoci.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Slunce života v seznamech

Autorovy knížky