Na dosah ruky přehled

Na dosah ruky
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529339/bmid_na-dosah-ruky-65944565c8ad2.jpg 4 199 199

Kapitán Exner série

< 6. díl >

Jak se ukázalo, Elén Fikejzová se neobávala bezdůvodně – ani o sebe, ani o svoji sestru. A tak kriminalista Michal Exner – tak jako vždy svými netradičními vyšetřovatelskými metodami – řeší případ záhadného zmizení dvou majetných starších dam

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dosah ruky. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (40)

RMarkéta
16.07.2024 3 z 5

Bylo to průměrné, neurazilo a ani neoslnilo, tedy až na kapitána Exnera, to je elegán a noblesa sama. Hodně postav. Moc mluvení. Takže docela nepřehledné. Takové lidsko vztahové klubko lidí žijících v jednom domě s pohnutou historii. Michal Exner to samozřejmě vyřešil. Název je tady opravdu dost trefný. Pořád mám před sebou JIří Kodeta.

terimila
15.05.2024 3 z 5

Naprostý průměr, co nenadchl, ale ani neurazil. I na Erbenovy/Exnerovy poměry průměr. Exner v dobré formě, zamotaný chuchvalec vztahů obětí a podezřelých, vlákna vedoucí do tragické minulosti, která tehdy ještě byla nepříjemně živá.
Nicméně zavraždění byli líčeni tak z odstupu, že mi vlastně nikoho z nich nebylo líto. Co mnou na téhle knize hýbalo nejvíc, byly totálně nechutné životní podmínky, kde se na pár metrech v hnusné nedůstojné vestavbě v cizím bytě maťhalo několik rodin, a to, co z lidí takový nucený soužití dělá. (Naprosto přesně jsem tam pochopila, proč za totáče kdo mohl, utíkal na vlastní chatu.) Nejsilnější dojem z týhle knihy je neurčitej smutek nad všeobecným plíživým rozpadem společnosti. Šeď, zima, přirozkrádání toho a onoho... Naprostý souhlas s komentářem Pebry.


Majto
08.05.2024 3 z 5

Ďalšia tradičná exnerovka za mnou a možno v tom je jej slabina. Je písaná veľmi pútavo a popisne, najmä opisy budov, miestností a pod. boli vyšperkované, no zápletka ma až tak nebrala. Áno, čítal som s chuťou, no neužíval som si to ako iné knihy tejto série.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Na dosah ruky v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených290x
ve Čtenářské výzvě31x
v Doporučených12x
v Knihotéce149x
v Chystám se číst31x
v Chci si koupit4x
v dalších seznamech3x