Na dosah ruky přehled

Na dosah ruky
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529339/bmid_na-dosah-ruky-65944565c8ad2.jpg 4 209 209

Kapitán Exner série

Jak se ukázalo, Elén Fikejzová se neobávala bezdůvodně – ani o sebe, ani o svoji sestru. A tak kriminalista Michal Exner – tak jako vždy svými netradičními vyšetřovatelskými metodami – řeší případ záhadného zmizení dvou majetných starších dam

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dosah ruky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (43)

baji42
08.10.2024 5 z 5

Vynikající starší česká detektivka s šarmantním kapitánem Exnerem. Výborná zápletka, napětí, logický závěr, uvěřitelné dialogy a jemný humor.

ČtemePodDekou
02.10.2024 5 z 5

Kapitán Exner - česká klasika mezi detektivkami. Čtivá, příjemně plynoucí. Stejně tak jako televizní seriál s kpt. Exnerem.

Birlibán
24.07.2024 5 z 5

Ano, je tam sice trochu moc postav, ale líbil se mi to. Popis bytové situace ve starém domě v šedesátých letech, kdy byli nuceni spolu bydlet lidé, kteří by se normálně vůbec nestýkali, je obrazem té doby.
Vlastní vyšetřování se točí kolem vražd dvou starých dam, zabitých zdánlivě bez motivu. Zatím jde jako vždy o peníze, předválečný majetek bývalých židovských majitelů domu.

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020

Kniha Na dosah ruky v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x