Já ještě nechci jít spát

Já ještě nechci jít spát

Je to s Lassem trápení! Je mu už pět let, ale každý večer zlobí maminku: „Já ještě nechci jít spát!“ Jednou se Lasse zdrží na návštěvě u tety Lotty až do tmy, a ona mu půjčí podivuhodné brýle. Těmi je vidět daleko do mnoha zvířecích pelíšků. A Lasse se dívá, jak se k spánku ukládají ptáčata, králíčci, veverky, myšák i medvědí kluk. Jestlipak také povykují, pořádají polštářové války, či se loudají do postýlek? Co myslíte? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11914/ja-jeste-nechci-jit-spat-11914.jpg 4.316

Jag vill inte ga och lägga mig

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

JankaV80

Knížka moc pěkná. Pro prvňáčka ideální, protože má velká písmenka a je doplněná krásnou ilustrací. Jen velká škoda, že není rozdělená do kapitol.

sosna
29.05.2014

Pro prvňáky bezva volba. Nemohla jsem od knížky zahnat dceru do postele:-)