Ivana

Ivana https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45688/ivana-45688.jpg 4 13 5

Patnáctileté Ivaně by leckdo snad záviděl, že je výborná žákyně, nadaná klavíristka i talentovaná sportovkyně. Jenomže první pohled je obvykle hodně klamavý. Mladá dívka má sice bezvadnou maminku a milovanou kobylku Vendy, ale také velký, jen těžko řešitelný problém. Další román z volného cyklu příběhů ze skutečného života je sice určen především mladým čtenářkám, ale svou naléhavostí jistě zaujme nejenom je.... celý text

ZNellyZ
31.08.2022 2 z 5

Oddechovka s tématem šikany, kterou bych se nebála otevřít trochu víc. Zároveň se mi moc nelíbil vývoj Filipa, nějaké náznaky jeho povahy bych zakomponovala, už ze začátku, protože takhle to vypadá jako vytáhnuté z rukávu na poslední chvíli.

Ann98
16.11.2017 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky. Je to první kniha, kde jsem se setkala s problémem šikany. Jedná se o velmi aktuální téma dnešní doby, ať se dnes podíváme kamkoliv, všude se s tímto problémem setkáme. Kniha se opravdu povedla! Určitě stojí za přečtení.

ivzu77
19.03.2016 4 z 5

Popravdě jsem po této knize sáhla cíleně za účelem splnění dalšího bodů Čtenářské výzvy 2016. Ivana je i mé křestní jméno. Dávno již nejsem teenager, ale dívčí románek mne vůbec neurazil. Kniha má téma, má děj, příběh a osud. Ráda doporučuji.
Ivana

sabanka
20.11.2012 5 z 5

úžasná knížka ve které platí nesuď knihu podle obalu

Radkab.
02.05.2012 5 z 5

V jednu dobu byla tohle moje nejoblíbenější knížka. Četla jsem ji několikrát, některé části jsem znala skoro nazpamět, ale přesto mě pořád bavila.