Poslední Namsara

Poslední Namsara https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379896/mid_posledni-namsara-ipp-379896.jpg 4 130 26

Iskari série

Iskari - dítě krve a měsíčního svitu. Ničivá síla, co rozsévá smrt. Spíše zbraň než lidská bytost. Ve Firgaardu neexistuje člověk, který vzbuzuje větší strach než Asha, královská dcera a proklínaná i obávaná lovkyně draků, poznamenaná dračím ohněm. Ale i ona má strach, protože se blíží den, kdy si musí vzít krutého Jareqa. Svatbě unikne jedině tak, že otci přinese hlavu nejmocnějšího draka. Asha se do boje vrhá ještě zarputileji, ale zjišťuje, že draci možná nejsou jejími nepřáteli. S pomocí tajného spojence se blíží k pravdě o své minulosti, kterou se před ní všichni snažili skrýt.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

The Last Namsara , 2017

1259
16.08.2018 5 z 5

Konečně po dlouhý době příběh s draky, který mě potěšil a vtáhnul neuvěřitelně do děje. Kdyby bylo pokračování nebo jiná kniha rozhodně si jí přečtu.

Arnien
14.08.2018 5 z 5

Super skvělá pecka! Do ruky se mi tahle kniha dostala náhodou. Nic jsem od ní neočekávala a byla jsem mile překvapena. Akce a svižné tempo, které je patrné už od samotného začátku, mě pohltila. Těším se na další díly!

milunka21
27.07.2018 5 z 5

Naprostá pecka. Těšila jsem se na ní od chvíle kdy originál zaplavil instagram a byla ještě lepší, než jsem čekala. :-) Rozhodně doporučuji.

anishta
17.07.2018 4 z 5

Čtivé, napínavé. Mělo to hlavu i patu. Jenom poslední bitva mohla byt trochu složitější. Ale jo. Dobrý. Dalším dílům se nebudu rozhodně bránit.

Andy0892
15.07.2018 4 z 5

Já ji tedy četla v češtině, a stejně jako Alex.Barunka, jsem si také přála být občas mladší. Ano jsou pasáže, které bych přeskočila, či zaplnila jinak, ale jinak je to čtivá kniha. Brala jsem si ji sebou na dovolenou (menší počet stran :D) a díky ní mi cesta letadlem utekla velmi rychle. Postavy jsou napsané pěkně, líbí se mi i přidání pověstí a legend, zápletka je velmi zajímavá, i když snad každému je jesné, kam to celé směřuje :)

Alex.Barunka
13.07.2018 4 z 5

Několikrát při čtení této knihy jsem si říkala, proč sakra nejsem mladší, protože bych tuhle knihu ocenila zdaleka víc. Neviděla bych ty nedokonalosti, možná bych je i přehlédla. Nepotřebovala bych zaplnit hluchá místa, ale bohužel tak to nefunguje.

Pro mladší čtenářky bojovnice je tohle ale krásný příběh plný dalších příběhů s jak pohádkovým, tak i drsnějším motivem. A nudit se rozhodně nebudete, Asha vás zavede do pouštního světa, plného otroků, nepřátel, mocných draků a ještě mocnějších příběhů.

Čteno v originále.

romantika pro dospívající mládež (young adult) fantasy

2018  79%Poslední Namsara
2019  84%Uvězněná královna