Uvězněná královna

Uvězněná královna https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410053/mid_uveznena-kralovna-PA9-410053.jpg 4 60 7

Iskari série

Essie a Rou pojí magické sesterské pouto. Když se Essie stane strašná nehoda, právě tohle spojení uvězní její duši. Roe se naskýtá možnost sestru osvobodit a zároveň se pomstít za příkoří napáchaném na jejím lidu. Stačí jen zabít krále, který je ale zároveň jejím mužem.

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Alpress

The Caged Queen , 2018

Njangu
26.01.2023 5 z 5

Tak tenhle díl byl o hodně lepší. Je znát, že se autorka posunula o úroveň (možná i o víc úrovní) výš. Podstatně víc jsem si to užila, přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Jsem zvědavá co přinese poslední díl.

Povzneseny
23.03.2021 5 z 5

I přes složitější zápletku. Velmi dobré.

Sariega
21.03.2021 3 z 5

Nelíbil se mi tolik jako ten druhý nebo třetí díl, zdál se mi prodlužovaný a trvalo než jsme se do něj začetla nakonec jsem se tím ale prokousala a nelituju toho.

andrejci
15.07.2020 4 z 5

100% lepší než první díl. Vůbec jsem se na pokračování netěšila a byla jsem příjemně překvapena. Děj byl lepší a ,,dospělejší". Bavilo mě to a také postavy mi přišly lepší. Už to nebyly tak naivní jako v prvním dílu, ale pořád měli svoje chyby. Co se mi líbilo bylo to, že se tam objevily postavy z prvního dílu. Jako odpočinková kniha fajn jinak jsem z ní nebyla nadšená. Těm co váhají po přečtení prvního dílu se pustit do druhého radím aby dali této knížce šanci. Opravdu je lepší než jednička.

Majka1979
01.03.2020 5 z 5

Knihu určite odporúčam, mne sa asi ľahšie čítala prvá časť, no aj táto bola krásna. A sila príbehu bola to, čo ma nútili čítať ďalej a ďalej. A nechýbali prekvapenia a opäť príbehy a báje. Už teraz sa neviem dočkať, kedy vyjde 3. časť :)

Szekynka
20.02.2020 5 z 5

Na rozdíl od většiny se mi první díl líbil, takže přečíst si dvojku pro mě byla jasná volba. A musím říct, že jsem z knihy byla unešená, byla tak dobrá že za jeden večer nebylo co řešit. Před čtením druhého dílu jsem si říkala, že jednička asi nic netrumfne. No spletla jsem se. Dvojka nenavazuje přímo na děj první knihy, právě naopak, je jejím volným pokračováním. Kromě nových postav zde ale dostane prostor i několik hrdinů, které znáte z předchozího dílu, jako Safira, Asha a Kozu.
Základní dějová linka je celkem jasná – osvobodit Essie, no jo ale do toho přijde láska a politické pletichy. V knize se mi líbí střídání dějových linek přítomnosti a báje z minulosti
První díl byl dobrý ale po čtení dvojky musím souhlasit, že se jedničce nemůže ani vyrovnat. Přijde mi opravdu líto kolik braků má ohromné hodnocení a opravdu mi přijde k pozastaven, že tento klenot nemá ani 20 přečtených. Smutná realita, že se o top knihách ani neví. Tahle za to zkrátka stojí ♥♥

1259
12.07.2019 5 z 5

Nečekala sem, že vyjde druhý díl, ale musím uznat, že byl famózní. Za mě příběhu nechybělo naprosto nic.

pro děti pro dívky romantika

2018  79%Poslední Namsara
2019  84%Uvězněná královna