U nás na Irském venkově

U nás na Irském venkově https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121572/u-nas-na-irskem-venk.jpg 4 234 45

Irish Country série

Irská vesnice v šedesátých letech dvacátého století - idyličtější místo pro svou praxi by si začínající praktický lékař Barry Laverty snad ani nemohl přát. Ke konci prvního roku v ordinaci doktora Fingala O'Reillyho, svého výstředního, trochu cholerického, ale moudrého a lidumilného mentora, si tu Barry začíná připadat jako doma. Jenže někteří pacienti jsou nevděční. Právě v den, kdy mu starší kolega navrhne, aby se stal v jeho praxi partnerem, se začne nad Barrym vznášet hrozba soudního sporu - na základě údajně špatně určené diagnózy... (oficiální text distributora)... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: ?

An Irish Country Village , 2008

Prateri
29.03.2014 4 z 5

Doktore, teď to chce klid! Kniha přinese klid a pohodu nejen doktorům. Je to milé počtení.

iva.mikova
09.08.2013 5 z 5

pohodové čtení pro každý čas :-)

Aliii
06.11.2012 4 z 5

Příjemná milá kniha s laskavým humorem, i když první díl se mi líbil ještě o něco víc.

Guenevra
28.10.2012 5 z 5

Správně relaxační čtení! Přijde mi, že i vážné případy a události v knize ztrácejí své ostré hrany kouzlem pohody irského venkova. Ale zároveň kniha poskytuje důkaz o určité životní moudrosti autora. Zcela jistě bude patřit mezi tituly, ke kterým se budu ráda vracet, protože jakmile to jednou přečtete od začátku do konce, můžete příště začít klidně odprostředka nebo číst kapitoly na přeskáčku.

LilyFair
13.01.2012 3 z 5

Je velmi zajímavé, jak v knize hlavní hrdina řeší různé diagnózy a problémy s obyčejným životem. Čtivost a autentičnost knihy je pravděpodobně podnícena faktem, že autor sám doktorem je a již něco v tomto oboru zažil.
Oddechovka.