Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170617/bmid_odpocivej-v-pokoji-1d5-170617.jpg 4 74 31

Inspektorka Ema Sköldová série

Do luxusního lázeňského komplexu Yasuragi Hasseludden jezdí obyvatelé Stockholmu, aby se tu koupali a meditovali v japonském duchu. Jednoho rána je však v horké lázni nalezena v bezvědomí známá herečka a krátce nato ve svém pokoji mrtvý manželský pár. Obě události vypadají jako náhodné neštěstí. Když pak v lázeňském zařízení zemře další člověk, tentokrát v horkém venkovním vřídle, nelze již popřít, že mezi úmrtími existuje nějaká souvislost. Případy vyšetřuje mladá inspektorka Emma Sköldová spolu s kolegou Magnusem. Záhy zjistí, že nepůjde o rutinní záležitost…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Víkend

Vila i frid , 2011

Leniiis
18.11.2016 5 z 5

Fíííha, tak to bylo něco. Zhltla jsem to za jeden den a konec pro mě byl naprosto nečekanej.

niknikita
25.07.2016 4 z 5

Ač detektivky čtu jenom mimořádně, tahle autorka je mimořádně dobrá a zábavná :-)

alnahu
04.04.2016 4 z 5

Dobrá detektivka.

Acquenta
23.02.2016

Jde poznat, že spisovatelka se učí od Camilly Läckberg, kniha je opravdu skvělá, bavila mě .

renata2824
13.02.2016 2 z 5

Nudila jsem se. Nejvic me bavil konec ...

Pajalada
26.01.2016 5 z 5

Super krimi, hlavně konec byl tak napínavý a neočekávaný, že jsem byla úplně v šoku. Určitě ráda doporučuji.

midlajs
04.09.2015 3 z 5

Jooo, presne tak. Zadny super-trhak. Dektivkam moc neholduji, mam radsi thillery.

Lenka.Vílka
01.08.2014 4 z 5

Ke knize jsem se dostala takhle: matinka si na dovolenou pujcila hubenou detektivku...no, ctu ji ja a kniha nevidela lan sveta...dobre, klidne napsane krimi, ktere zaujme...hlavne stylem...uprimne tvrdim, ze je kniha uplne jina, nez co jsem doposud cetla (v zanru), takze mam v planu si precist od autorky dalsi kousky...

Ankavi
03.03.2014 4 z 5

Příjemná detektivka, kde netečou potoky krve a netřesete se hrůzou, nicméně zápletka i rozuzlení čtenáře zaujmou. Je to trochu jiná severská detektivka, než jsme zvyklí například od J. Nesba nebo Larse Keplera, nicméně mě zaujala právě svou "jemností", nenápadností... Ano, četla jsem i lepší a napínavější kousky, ale kniha mě rozhodně neurážela. Příjemné, ne příliš náročné čtení.

mikika
12.11.2013 1 z 5

probůh, málem jsem u toho usnula. tady byl ten pověstnej severskej odstup dovedenej naprosto k dokonalosti, žádná sympatická postava, všechny na facku. dočetla jsem to jen z povinnosti.

M.V.Z.
25.10.2013 4 z 5

Předchozí 2 knihy jsem nečetla, ale tato detektivka nebyla špatná. Je velmi pěkně napsaná. Autorka popisuje u některých pasáží danou situaci z pohledu více lidí. Není to žádný super trhák, ale určitě to stojí za přečtení. Mi se kniha moc líbila.

vraždy Švédsko lázně severská krimi krimi

Sofie Sarenbrant
švédská, 1978