Dokonalé stopy

od:

Dokonalé stopy

V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373989/dokonale-stopy-2O8-373989.jpg 4.542
Série:

Inspektor Luc Callanach (1.)

Originální název:

Perfect Remains (2017)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Plus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Přidat komentář
Vennde
15. června

Naprosto DOKONALÉ!

MMacicekk
12. června

Dokonalé stopy jsou prvním dílem nové série s dvojicí vyšetřovatelů v hlavní roli - Lucem Callanachem a Avou Turnerovou. Jedná se o nadprůměrné čtení, které zaujme především ty čtenáře, jimž nevadí nahlédnout do mysli šíleného psychopata při plánování a provádění jeho odporných činů, neděsí je potoky krve a brutální scény s mnohdy detailními popisy, a prahnou po napětí a překvapivých momentech. Dokonalé stopy jsou slibně rozjetou sérií, která sice není dokonalá, ale můžeme jen doufat, že s dalším dílem bude lepší a lepší.

alcerka
10. června

Nemůžu dát jinak než plný počet. Nejsem častým čtenářem detektivního žánru. Tato kniha si mě ale nějakým způsobem zavolala, a už mě nepustila. Dlouho jsem nezažila pocit, kdy by mě děj takto pohltil. Musela jsem číst dál a dál. King byl tak úžasně úchylný psychopat, že jsem z něj měla husí kůži. Celou knihu jsem byla napnutá, jakým způsobem na něj vlastně přijdou. Jen konec byl na mě už docela dost drastický. Myslím, že tohle nebude úplně čtení pro slabé povahy...
Dvojice vyšetřovatelů mi byla rozhodně velmi sympatická. Jsem zvědavá, jak se to mezi nimi rozvine, proto si určitě nenechám ujít další díl série.

Illaa
10. června

Znám mnohem lepší detektivky. Tahle měla hrozně pomalý rozjezd i průběh. Navíc mi vadilo, že tam autorka zamotala ještě další případ, který s hlavním zločinem neměl nic společného (odloužená novorozeňata v parku). Konec nebyl špatný, ale celkový dojem mi to už nevylepšilo.

verulinka20
07. června

Trochu škoda, že už od začátku bylo jasné, kdo je pachatel, u téhle knížky bych si radši dělala teorie, kdo a jak a proč. Ale na druhou stranu bylo zajímavé sledovat jeho myšlenkové pochody.
Za mě dobré.

happy-smile
06. června

Myslím, že jsem objevila dalšího svého oblíbeného spisovatele. Někdo by si mohl stěžovat, že je na knize jasně vidět, že ji napsala žena. Mně to ovšem nevadilo a duo detektivů Ava a Luc mě neskutečně bavilo. Autorce se podle mě povedlo vytvořit zajímavé postavy a dobře na nich vystavět příběh. Hlavní padouch a jeho zločiny taky stály za to. Doufám, že autorka napíše další díly.

amladar
05. června

Vynikající detektivka. Pachatele znáte téměř od začátku, ale ničemu to nevadí, je krásně vidět jak je švihlej. Těším se na další knihu s detektivem Lucem.

TinaTina
01. června

Wow kniha, nemam co dodat, strhujici plynuly dej. Radim do top detektivek.

ivousekk
30. května

Vynikající detektivka! Od prvních stran vás vtáhne a nepustí, dokud ji nedočtete. Zločinec "doktor" King je hnusák a slizoun nejvyššího kalibru, průběžně z něj naskakuje husí kůže. A dvojice Callanach a Turnerová je k sežrání. Už se moc těším na další díl, doufám, že bude brzy.

shimice
18. května

Skvělé, vypadá to na slibný začátek nové série a těším se na pokračování.

mikika
10. května

geniální kombinace policejní procedurálky a psychothrilleru s vyšinutým cvokem, do kterého by to sousedi neřekli...