Tajemství obrazárny

Vachkova detektivni prvotina, ve které se objevuje detektiv Klubíčko se svými pomocníky Zdeňkem a Maurinem. Děj knihy se točí kolem krádeže cenného obrazu a jeho padělku.
(www.pitaval.cz)

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100398/tajemstvi-obrazarny-100398.jpg 3.822

Inspektor Klubíčko

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, Československý spisovatel

Kniha Tajemství obrazárny

chiara

Postava Maurina je neskutečně stupidní a pokud jde o češtinu, chvílemi vypadá jakoby šlo o nepovedený překlad.

dagmar5477
23.12.2018

Námět nebyl špatný, ale celé se to neskutečně táhlo.

MaxQ
10.08.2015

No teda tohle jsem do konce nedal. Bylo to celkem nezajímavé a dost se to vleklo.

Isew
20.06.2015

Myslíte si, že Hastings je natvrdlý? Myslíte si, že to, jak Columbo přestírá hloupost a naivitu, je otravné? Tak si přečtěte tuto knihu. Maurin je mnohem natvrdlejší než kdy byl Hastings a Klubíčko je ještě mnohem otravnější než Columbo. Nechápu zdejší vysoké hodnocení. Námět není nejhorší, ale ty metody... SPOILER Ač Klubíčko ví, jaký hňup je Maurin, přesto mu sděluje závažné informace k případu, které pak za tepla Maurin, ve své hlouposti, vyklopí hlavnímu podezřelému. A to Klubíčko udělá opakovaně! Pak Maurina označí za osla. No, trochu osla je i v Klubíčkovi. KONEC SPOILERU. Chování Klubíčka mi nesedělo. Poměrně brzy bylo zřejmé, kdo je pachatel a kde jsou obrazy. Tato detektivka mě moc nebavila.

senioři

Emil Vachek