Zlá minuta

V knize detektiv Klubíčko vyšetřuje vraždu krásné mladé dívky, služebné jednoho známého lékaře, jejíž mrtvola je objevena uprostřed mrazivé prosincové noci v bedně na písek. Řešení případu Klubíčkovi umožní psychologická analýza, zkoumání charakteru i motivací zainteresovaných osob. Příběh, svědčící o autorově velkém charakterizačním umění i fabulační dovednosti, udrží čtenáře v napětí do posledního okamžiku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40543/zla-minuta-40543.jpg 3.826

Inspektor Klubíčko

Detektivky, Literatura česká
Vydáno · Československý spisovatel

Kniha Zlá minuta

edith79
22.08.2017

Detektivní příběh u kterého jsem bohužel dost brzy odhalila pachatele. I tak to bylo zajímavé čtení, kde na vás dýchne jakási nostalgie z vyšetřování zločinu bez moderní techniky, kdy se vyšetřovatel musí spolehnout hlavně na svůj postřeh a důvtip.

majorŠpalek
26.06.2017

Obecně mám velmi rád staré detektivky, ale toto mě zklamalo. Když se na konci příběhu odhalí pachatel, tak motiv činu působí jako naprostý nesmysl. Tudíž dělat knize reklamu přes "hlubokou psychologickou analýzu" není fér. Tím nechci zavrhovat celé Vachkovo dílo, např. film Vražda v Ostrovní ulici podle jeho jiného románu se mi docela líbil.

dagmar5477
06.01.2016

Jako vždy, skvělé počtení.

Baiba
08.02.2015

Hodnotím audio verzi - příjemný zážitek především díky výborným hercům v hlavních rolích, Klubíčka namluvil Marek Eben, jeho kolegu Jan Hartl, a dobové atmosféře. Zápletka mě nikterak neoslovila.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

senioři

Emil Vachek