V temnotě

Druhý případ inspektora Adama Fawleyho od autorky thrilleru Někdo blízký. Při rekonstrukci domu je v sousedním sklepě objevena polomrtvá žena s dítětem. Nikdo neví, co jsou zač — žena nemluví a mezi pohřešovanými osobami hlášena není. Vlastník domu tvrdí, že je nikdy předtím neviděl. Obyvatelé tiché oxfordské ulice jsou v šoku — jak se jim mohlo něco takového stát přímo před nosem? Ale inspektor Adam Fawley ví, že nic není nemožné. A nikdo není tak nevinný, jak se zdá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398850/v-temnote-LSx-398850.jpg 4.523

Inspektor Fawley (2.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Host

In The Dark (2018)

Kniha V temnotě

astra3
předevčírem

To bylo dost dobré. Spousta zvratů. Propletené a napínavé až do konce. Jen tak dál.

jaroslav63

Lepší než první díl, tak uvidíme, jak se tato autorka rozepíše.

Kekik

Opět se mi dostalo velmi čtivého příběhu, který je obohacen o Twitter (tentokrát tedy obsahuje méně scén), přepisů policejních výslechů, telefonátů... A napínavé zápletky. Líbí se mi, že autorka do případu vnese hned několik možností, jak se zločin udál. S příchodem nových důkazů se padouch mění každou chvíli. To přidává knize na věrohodnosti.
Jediným mínusem se OPĚT stal epilog. Když se zamyslím nad konci obou knih, měla bych vlastně být spokojená. ALE mně se nelíbí, že vyšetřování není 100%. Vzhledem k průběhu celé knihy to dle mého názoru epilogy kazí. Nepřijde mi to fér k celému vyšetřovacímu týmu. Ovšem na druhou stranu- takto to v životě chodí.
V temnotě doporučuji.

munzarovalucie

Zajímavá kniha s nočekávaným koncem. Ze začátku mi trošku vadilo množství jmen,ale nakonec jsem si zvykla. Kniha se čte velmi dobre, jen mi prijde,že úplný závěr knihy byl trošičku odflaknuty. Jinak ale super příběh.

Pípasek

Začínat číst tuto knihu v době MS v hokeji byl docela problém. Nevěděl jsem co dříve. Kniha je super, napínavá s nepředstavitelnými zvraty ve vyšetřování a závěr? Velké překvapení. Lze jen doporučit !

soukroma

Od půlky velice napínavé, nové a nové vyšetřovací hypotézy přicházely, bortily se, jak se ověřovaly nové nápady a zajišťovaly nové důkazy, aby byly nahraženy ještě odvážnějšími. Nesouvisející případy a aktéři se postupně odhalují jako jeden mechanizmus, poháněný psychopaty (nic tím nevyzrazuji). Konec maličko otevřený.
Škoda že tenhle A. Fowley nebyl dostatečně klíčovou postavou, zatímco tři pět jeho spolupracovníků bylo mnohem výraznějších, s větším prostorem. Trochu mi vadilo, zejména hned v úvodu, zbytečně hojně používané vulgární výrazivo.

lenuskav

Musim říct, že za mě pecka. Neustálé zvraty,novinky ve vyšetřování a celkově jak kniha postupuje je něco,co od knihy čekám. Určitě doporučuju i Někdo blízký,to jsou knihy,se kterými nešlápnete vedle

Cara Hunter

Cara Hunter