Inkoust

Jeho tetování je rozsudkem smrti. Od autorky bestselleru Tatérka. V temných uličkách Brightonu kdosi napadl mladou ženu. Zranění se zprvu nezdají vážná, ale oběť za 24 hodin umírá v agónii a na jejím těle se najde smrtící tetování. Po zmizení druhé ženy už inspektor Francis Sullivan ví, že čelí sériovému vrahovi. Jedno ale nečekal: hlavním podezřelým je Alex Mullins, syn tatérky a jeho bývalé milenky Marni. Dokážou se přenést přes minulost a spojit síly, než se rozsudek smrti objeví na kůži další oběti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450951/big_inkoust-Sgw-450951.jpg 4.3211

Tatérka / Zlodej tetovaní 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kniha Zlín

Her Last Breath, 2019

Kniha Inkoust

moudivlacek

Stejně jako první díl je to jízda od začátku do konce a první roli opět dostává tetování, tentokrát zůstávají, ale mají o to hrůznější účinky. A setkáváme se s hlavními hrdiny z prvního dílu - Francis, Marni a její syn Alex a ostatní.
Žádná hluchá místa a ten pach z posledního místa činu.... A rozhodně to policie nemá jednoduché, zvlášť když za zadkem mají neustále reportéra, kterému je jedno, co prozradí, hlavně že má senzaci.
Milovníkům tohoto žánru mohu doporučit.

dencazrnu

Stejně jako první díl hodnotím kladně. Mě se celkově líbí u těchto knih námět. Je takový jedinečný a neotřelý. Kapitoly jsou svižné, kniha se velmi dobře čte a závěr byl opravdu skvělý. Ten jsem už dočetla na jeden zátah. Myslím, že nás možná čeká i další pokračování, jelikož některé věci zůstaly nevyřešené :-)

Lutzinka

Čte se to dobře, nezklame, ani nepřekvapí, téměř jako jednička.
Vraha jsem tipla správně skoro na začátku, ale i tak je to podle mě velmi dobrá knížka.

mirunda

Druhá půlka knihy mě bavila výrazně více a lépe mě vtáhla do děje. Po přečtení musím říct, že mě bavilo snad o trošku více než první kniha autora.

Sazinek

Masakr! I jednička byla boží, ale dvojka taktéž. Celé to tajemno okolo tetování mě baví. Čtivé, má to spád, nejde se odtrhnout. Za mě ano!

Ráčkajda

Jeee to bylo pěkné, líbil se mi jak první díl, tak druhý a těším se na třetí.

amanda99

super čtení,četla se sama

Venny345

Sériový vrah a tetování? Proč ne? Kniha se četla dobře, měla spád. Velmi se mi líbí, když je příběh vyprávěn z pohledu různých postav a tady to ještě navíc úchvatně navazovalo, což je podle mě um hodný špičkového spisovatele. Jednu hvězdu jsem srazila za poněkud překombinovaný konec, kdy jsem ještě chvíli musela přemýšlet, jak se co odehrálo a zařadit si správně všechny postavy.
Marni je mi sympatická, těším se na pokračování!