Infico

Infico https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291289/mid_infico-U7G-291289.jpg 5 153 47

Předcházely tomu hodiny a hodiny testování, ověřovacích simulací a modelových scénářů. Jenže když pak došlo k tomu, že akce musela být najednou neplánovaně spuštěna, muselo se improvizovat. A každá improvizace generuje chyby. Ta, která se stala mně, ovšem byla megachybou. Navíc když technické zabezpečení tak složité operace dostala na starost ženská.... celý text

NemmamSlov
27.05.2017 5 z 5

Na zaciatok by som mal asi povedat ze to bola uplna PECKA. Prvy pribeh co som cital od pana Hetesu a normalne som v soku. Zo zaciatku som sa bal hrubky knihy ale na konci clovek proste nechce prestat. Larryho dialogi a myslienkove pochody proste nemali chyby. Humor tu jednoznacne nechyba a pribeh kazdu chvilu prekvapi. Co sa tyka myslienky pribehu nieco nove co som este necital co je u mna velke plus. Dufam ze ma pan Hetesa prekvapi aj v dalsich pribehoch, ale na zaciatok to ma u mna za 5*.

Hellrampage
24.03.2017 5 z 5

Super oddychovka prečítaná za pár dní. Infico ma bavilo ešte viac než Morphin Red. Príbeh je jednoduchý a dej smeruje priamo dopredu. Páčil sa mi vzťah medzi Larrym a Brenou, na konci ten dialóg mohol byť viac ukecanejší. Vtipov (a odkazov) je v knihe plno, od začiatku až po koniec sa budete chechtať a občas vyprsknete smiechom nad nečakanými udalosťami. Hetešu si vždy prečítam rád, nech píše ďalej minimálne takto kvalitne a ja budem chrochtať blahom.

rimar
18.03.2017 5 z 5

Zatim pro mne nejzajimavejsi kniha od Hetesi. Par jiz jsem jich cetl ale moc mne zadna noc nechytnula a i u tehle jsem dost vahal ale zaujalo mne tema tak jsem to zkusil a rozhodne nelituju. Jinak je to jasne sci-fi protoze bych rad videl chlapa kterej by se odpojil v tech situacich co popisuje a o nebezpeci rozhodne nejde :-). Takze asi dam sanci i dalsim kniham jen by mne zajimalo co ma porad s tim Baltimorem :-)

martina1199
17.03.2017 5 z 5

Prostě super, rozhodně doporučuji :-)
Larry byl na počátku přesně ten typ muže, kterého bych nesnášela snad za každé pronesené slovo a v podstatě jsem mu přála, co se mu stalo, protože si to vážně zasloužil. Ale pak si získal mé sympatie a velmi často mě přiměl se poťouchle chechtat. Myslím si, že nakonec ho "soužití" s Brenou i jistým způsobem obohatilo :-)

witko
01.03.2017 5 z 5

Klasický Heteša. Baví mne jeho dialogy postav, akce i zajímavě vykreslená budoucnost.

orson
08.02.2017 4 z 5

Život je plný náhod! Knihu Infico jsem začal číst hned po dočtení jiné knihy se stejným námětem - obývání cizího těla: Den co den (http://www.databazeknih.cz/knihy/den-co-den-187422). Každý to pojal trochu jinak a nedá se říct, kdo to zvládl lépe :) Myslím, že Heteša by to dokázal ještě trochu líp. Nějak mi tam chyběla větší zápletka, hrdinovi v podstatě všechno vychází... ale zase pojal to docela vtipně :)

Svářeč
20.01.2017 4 z 5

Opět zcela klasický Heteša. Pět hvězdiček přecijen dát nemohu, protože oproti Morphin Red nebo Sex, drogy & cyb'n'roll mi tam subjektivně k dokonalosti něco chybělo, byť to nedokážu přesně definovat, ale narozdíl od slabších kousků jako Ruská ruleta nebo Fatal virtual zde nenacházím ani žádné zásadní vady. Z logického hlediska mi snad jen trochu vadilo, jak se hlavní hrdina poctivě "odpojoval", když hlavní hrdinka zavelela, přestože bylo jasné, že v mezičasí může dojít k nějakému průšvihu. Jinak ale přečteno na jeden zátah, prostě klasický Heteša v nejlepší formě - napínavý příběh, břitké dialogy a spousta humoru. Heteša píše v podstatě pořád to samé, ale nijak zásadně mi to nevadí.