Hygge a polibky

Hygge a polibky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392237/bmid_hygge-a-polibky-mNe-392237.jpg 3 285 89

Když se životní plány začnou párat jako svetr, je čas na změnu. Šestadvacetiletá Bo byla vždy pečlivá a opatrná. I přesto se v práci dočkala výpovědi pro nadbytečnost a životní plány se jí teď začínají párat jako nepovedený svetr. Bo horečnatě shání nové zaměstnání, ale kamarádka Kirsten ji přesvědčí, aby spolu odjely na dovolenou, na chatu její matky postavenou na nejsevernějším cípu Severního Jutska. Bo se zastydí, že o tomto dánském kraji nikdy neslyšela. „Jaké tam bude počasí?“ zajímá se Bo, zatímco hledá na webové stránce aerolinek letenky. „Mizerné,“ odvětí Kirsten věcně. „Londýn je proti Skagenu středomořské letovisko. A teď v listopadu je tam patnáct hodin denně tma. Ale do Dánska se přece nikdo nejezdí opalovat. Potřebuješ změnit prostředí, oprášit ze sebe pavučiny. A věř mi, ve Skagenu to bude hračka. V tom domě je útulno, i když se venku nedá vydržet, a kromě toho nikdy nevíš, koho dalšího tam můžeš poznat.“ Pár dalších kliknutí a už není cesty zpět. Život Bo začne nabírat docela nový směr. Kniha pro čtenáře ze všech koutů světa, kteří umějí ocenit dánské umění hygge.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Hygge and Kisses

JanaDor
31.12.2018 4 z 5

Příběh je psán na pohodu a rovněž to z něj vyzařuje. Pouze Bo mi někdy lezla na nervy svým vztahem k Benovi. Bylo to účelně, protože změna poté byla viditelná. Hygge se mi moc líbí a myslím, že stále více lidí se snaží takto žít.
Román jako celek je moc hezký i s nádhernou obálkou, takže kdo chce zjistit více hygge ve vztahu, určitě si knihu přečtěte.

Andy0892
30.12.2018 3 z 5

Příjemné, oddechové a nenáročné čtení...

Lucinka007
29.12.2018 4 z 5

Přesně takovouhle knížku jsem potřebovala. Skvělá oddychovka, jako dělaná pro zimní večery. Dánský styl knížcce dodává skvělou atmosféru a taky se mi líbí pohoda, která knížkou "vládne" :-) ... a to i přes některé trable, které Bo prožívá.
Doufám, že autorka napíše ještě nějakou knížku, určitě bych si ji přečetla. :-)

Renatecka
29.12.2018 2 z 5

Nádherná obálka. Chtěla jsem se před Vánocemi taky trochu odreagovat a naladit, jenže jsem se bohužel u knížky mírně nudila.

Princezna_1
29.12.2018 4 z 5

Pohodová knížka, ze které si možná vezmeme i něco do života... Úplně mě naplnila touhou po hygge a polibcích ????????

jesterka.as
20.12.2018 4 z 5

Jednoduchá oddechovka pro hygge odpoledne s dekou :)

fifinka247
18.12.2018 5 z 5

Opravdu krásné a oddechové čtení které pohladí po duši, všem vřele doporučuji hlavně na období Vánoc

prcek19
16.12.2018 4 z 5

Kniha mě upoutala svoji obálkou, ta je opravdu skvělá a teď ke knize..musím říct, že Bo mě dost často při čtení této knihy štvala..to jak se chovala jak naivní puberťačka a ne jako 26letá dospělá žena..proto sem moc ráda za to, jak to dopadlo..jak si uvědomila, jak ji bere Ben a ukončila to a i to, jak si šla za svým snem

Irsaf
13.12.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka

pro ženy romantika životní pohoda, hygge

Autorovy knížky

2018  68%Hygge a polibky

Kniha Hygge a polibky je v