Hvězdný šéf

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397190/hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 3.6119
Vydáno:, Baronet

ISBN:978-80-269-1091-6

Kniha Hvězdný šéf

Knihomolka97
předevčírem

Bylo mi divné, že má knížka tak nízké hodnocení, nicméně mě zaujala anotací i obálkou a začala jsem číst.
A jo... už se tomu hodnocení nedivím. Bohužel jsem zklamaná, začátek byl strašně rychlý, čekala jsem větší ,,hádky" u vaření a že Willow bude dělat větší problémy. Byla tady jedna taková scéna a finíto. Střední část knihy byla vyloženě nudná a jedině ten konec byl aspoň trochu zajímavý.
Ale musím se přiznat, že jsem u čtení dostávala hlad. :-D Některá jídla bych si hned dala.

prcek19
předevčírem

Knih na téma šéfů bylo už docela dost, tak sem se bála, co od toho čekat, ale nakonec z mého pohledu dobrá oddychovka..určitě se k ní ještě někdy vrátím

genikuxik
předevčírem

Neohromí neurazí, prostě takový průměr...příjemné prostředí kuchyně, že jsem měla chutě většinu knížky...

Saryinka

Dost podprůměrná romantická kniha. Děj i zápletka je jasná snad už od první kapitoly. Hlavní hrdinka je zralá tak na hození cihly mezi oči. Nehledě na to, že to mělo docela rychlý rozjezd. Kniha byla v celku o ničem... a ten konec to prostě nevylepšil.

Nuttelka

Super oddechovka, slupnutá jak malina :-)
Z prostředí kuchyně, dost často se mi sbíhaly sliny a umět takto vařit, vrněla bych si blahem :-)

Darktherka

Oddechovka hezká. Prostředí v kulinářském světě hodnotím kladně. Ale jinak je to jako spousta jiných knížek, kde je naivní dívka a nafoukanej, bohatej , sexy chlap. Neoslní ani nezamrzí.

georginaa

Hodně se tu píše, že příběh je moc jednoduchý, předvídatelný, ale o tom tyto knihy přeci jsou. Pohodové rychlé čtení, které vás nezaměstnává přemýšlením o spoustě jiných věcí a nezatěžkává mysl psychologickými úvahami. Měla jsem chuť ochutnat některá jídla, od našich typických omáček, knedlíků apod. Ještě jsem nikdy nejedla co měli ve výběru, dost by mě to zajímalo jak by mi to chutnalo, když jsme zvyklé na úplně jinou kuchyni. A co se protagonistů týče, vše je jak má v romantickém čtení být....tak dlouho se hledali, až se našli :-) píše,

Hels

Na můj vkus až příliš jednoduché. Vím, že takové už tyhle knížky jsou, ale tady nebyla podle mě ani špetka originality.
Plus co mi dost kazilo dojem ze čtení byl slovník, resp slova jako číča, klacek a prcinka

romance erotika pro ženy

J. D. Hawkins