Gabrielovo inferno

Gabrielovo inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321912/bmid_gabrielovo-inferno-n1i-321912.jpg 4 1070 216

Gabriel Emerson, cez deň vážený profesor a odborník na Danteho, v noci hriešnik zmietaný spaľujúcou vášňou, stretne plachú a neskúsenú študentku Juliu Mitchellovú. Je presvedčený, že je anjelom zoslaným na jeho spásu. Ona hneď na prvý pohľad vedela, že Gabriel je láskou jej života, na svoju prvú lásku však nikdy nezabudla. Julia znáša s Gabrielom jeho osobné peklo a on váha, či riskovať svoje postavenie, kariéru a povesť kvôli obyčajnej študentke. Vášnivá túžba ho však úplne opantala a nedá mu spať podobne ako vidina z dávneho sna...... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (SK)

Gabriel's Inferno , 2011

tercahucik
11.08.2014

Kniha je na můj vkus až moc romantická a až málo erotická. Je to přeslazené tak moc, že je to nereálné. Navíc pan profesor Emerson je zlý, chladný, frustrovaný, nafoukaný, arogantní a sebestrředný idiot a jako zázrakem se ze dne na den promění v okouzlujícího, pozorného, laskaveho, milujícího Gabriela. Sex je až na posledních 10 stránkách a 5 stránek z toho si povídají nebo jí masíruje záda. Celkem nuda.

kacaaba
06.08.2014 5 z 5

Teď jsem knihu četla již podruhé. Chtěla jsem si osvěžit příběh než se pustím do posledního dílu a líbí se mi pořád. Je to prostě milý příběh, který neurazí. Jsem zvědavá, jak to dopadne v ráji.

BarčaK
23.07.2014 4 z 5

Je to zase úplně něco jiného než bylo 50 odstínu, ale přesto se tam nějaké podobnosti našly! Obě knihy se mi moc líbily. Líbilo se mi, že to nebylo čistě jen o sexu, ale čtenář se mohl dozvědět i něco z dob renesance... Líbilo se mi, jak kolem sebe hlavní postavy chodili, toužili po sobě, ale nemohli nic víc dělat. Líbily se mi jejich narážky... emoce tam byly moc pěkně vyjádřené. K sexu mezi hlavními postavami dochází až na úplném závěru knihy, takže kdo čeká, že je kniha plná různých sexuálních pasáží, plete se... Těším se na další díl :)

veronika8008
21.07.2014

Dobrý den, pro mě patří tato kniha mezi hodně slabé kousky. Je strašně roztahaná a to úplně zbytečně. Ty části s modlením se ke všelijakým bohům, samé italské věty a nekonečné rozebírání Danta, to mi opravdu lezlo na nervy. A hlavní hrdinka takovou s prominutím řečeno trubku aby člověk pohledal. Nedokázala nic říct, nic udělat a neustále se ponižovala a shazovala, až na tu část s tím jak se Gabriel opil a ona ho vedla domů, pouze v této jedné části se mi líbila, jinak mi šla neuvěřitelně na nervy. Námět knihy se mi líbí ta konfrontace profesorského a studentského života je velmi zajímavá. Za erotickou bych ji také vůbec neoznačila jediný sex který tam byl byl na konci a vše se odehrálo na jedné stránce, ne-li v jednom odstavci. No mám koupený tento díl a opravdu nic mě nedonutí koupit další díly.

Nelly
21.07.2014 3 z 5

Z počátku lehké zklamání - moc odkazů na 50 odstínů, ale pak se to vylepšilo. Co mi vadilo, bylo "vzývání bohů" (něco jako mě iritující "vnitřní bohyně" v odstínech) a pak jaksi nepadnoucí vulgarismy padající z úst ctnostné a laskavé panny. No, žádná kniha není dokonalá, ale tato se číst dala...

fibuska
20.07.2014 4 z 5

Ze začátku se mi to trochu pomotalo do hromady. Ale pakto bylo úžasný.

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Tak tohle literární inferno mě vůbec neoslovilo :-( Kdyby se zredukoval počet stran a zbytečné kecání hlavních i vedlejších hrdinů snad by to dosáhlo na dvě hvězdičky. Nudné počtení pro ty co se nudí :-)

romculka
14.07.2014 5 z 5

Určitě jsou lepší knížky, ale tato stojí za přečtení.

janey88
03.07.2014 2 z 5

Ze začátku to nebylo špatné, ale jsem stěží v polovině a už se musím přemlouvat, abych četla dál. Vzdávám to!!!

Sasha001
27.06.2014 5 z 5

Hezké oddechové čtení. Líbilo se mi spojení s Dantem.

LadyElisa
20.06.2014 5 z 5

Krásná kniha, originální příběh, těším na Gabrielův Ráj :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-gabrielovo-inferno-sylvain.html

Beni
15.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha, která je už propracovanější. Líbily se mi přednášky o Danteho dílech... velice zajímavý nápad :-) Těším se na další díly :-)

Jamka
31.05.2014 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala a jsem z ní opravdu nadšená, spojení Danteho s knihou je skvělé a není to jen nějaká slaďárna. Ze začatku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda, že jsem tak neučinila.

Anre3
15.05.2014 4 z 5

U knížky jsem měla pocit, že je hodně podobná 50 odstínům, ale tahle se mi asi líbila více. Hlavním důvodem byl Dante a úvahy více o lásce, víře, odpuštění, sebevědomí, pochopení. V knize se objeví občas pro mě pěkné citáty, verše.

Laf
04.05.2014 3 z 5

Těšila jsem se na ní, ale ze začátku mě to nějak vůbec nebavilo a měla jsem chuť s tím seknout. Po první pětině knížky mě to ale konečně začalo bavit a s radostí jsem ji dočetla. Bavila mě nakonec. Na to, že autorem je muž, je kniha plná romantiky, která z knihy přímo kape. Doufám, že další díly už budou jen lepší a lepší :)

La Fiera
03.05.2014 2 z 5

Nebylo to špatné čtení, celková inspirace Božskou komedií se mi hodně líbila. Ale od jistého okamžiku mi to celé přišlo tak nechutně přeslazené. Nápad dobrý, ale chtělo by to trošku ubrat cukru. :D

Ellesime
30.04.2014 2 z 5

Dokud byl Gabriel parchant, bylo to tak na čtyři hvězdy. Pak začal být sladký jak med (brr, ještě teď mě z toho bolí zuby) a úroveň klesala a klesala a klesala, až se zastavila ztěží na dvou. Nebudu tady opakovat, co všechno mě štvalo, protože všechno je psáno v komentářích dole, ale bylo toho hodně...

blueberrypink
21.04.2014 3 z 5

Knihu jsem přečetla, byla celkem dobrá, ale s erotickou tematikou jsou daleko lepší.

luciiik123
19.04.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem. Bála jsem se, že to bude něco podobného Padesát odstínům šedi, ale mýlila jsem se. Tato kniha mi přijde lepší :)...byla jsem příjemně překvapena, že autorem je muž. Doporučuji všem!!! :)

Michaluška
15.04.2014 2 z 5

Jsem v půlce, už je po druhé odložená k vůli jiné knížce ..... bojím se že bude trvat než ji dočtu :/ Příběh mě moc nevzal teda.Nuda :(
Takže .... první kniha, kterou jsem fakt nedočetla ...To se nedalo!

láska pro ženy erotika 21. století Itálie Kanada vysoká škola

Sylvain Reynard