Hříšník

Hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359647/bmid_hrisnik-Lbo-359647.jpg 4 357 74

Hřbitovní královna série

Amelia Grayová je povoláním restaurátorka opuštěných hřbitovů, ale poslední dobou se její vnímavost vůči nadpřirozeným jevům začíná nečekaně rozvíjet. Zpočátku jen viděla duchy, pak začala provázet mrtvé na onen svět, ale nyní má za úkol pátrat po ztracených duších. Jinak jí totiž mrtví nedají pokoj. Na hřbitově Sedm bran Amelia objeví v klecovém hrobě tělo mladé ženy – a jejího vraha může odhalit jedině ona. Ráda by důvěřovala pohlednému detektivu Kendrickovi, který je rovněž nadán schopností vidět duchy. Ale má pocit, že s jejími myšlenkami kdosi manipuluje. Kde jsou vlastně hranice reality? A kdy se známý člověk promění v démona?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Sinner , 2016

Turante
28.04.2020 5 z 5

Opět super díl, bylo toho tam opravdu hodně, těším se na další.

Storm5007
12.04.2020 5 z 5

Musím dát 5 hvězdiček, jinak to nejde. Příběh opět napínavý, propracovaný, tajemný. Při čtení jsem se přistihla, že ani nedýchám. Tento díl byl jeden z nejlepších celé série. Vše se proplétalo tak, že jsem nevěděla kdo je hodný, kdo zlý, co se vlastně děje. A tak to má v knize být, měla jsem tolik teorií o osudu Amélie Grayové, ale tohle jsem nečekala. Bylo to krásné počteníčko. Jen jedinou malou výtku bych měla. Konec byl na mě moc rychlí, celou knihu se k něčemu schyluje, autorka Vám hraje na nervy, Vaše nervy jsou napnuté k prasknutí a potom se to vše odehraje tak rychle. Škoda, ale i tak už se těším na další díl a tuto knihu jakož i celou sérii mohu jen doporučit. :oD

Janík511
07.02.2020 5 z 5

Napínavý děj a jdu se konečně vrhnout na poslední díl.

Amitiel76
06.02.2020 5 z 5

Tak pátý díl série opět na jedničku. Neskutečně čtivé, napínavé, tajemné...
Při čtení mě mrazilo v zádech, a večer jsem se s nastraženými smysly ohlížela přes rameno. Není to vhodná četba, když jste večer sami doma :-))
Amélie mi přirostla k srdci už od první dílu. Je mi moc líto, že se nám série chýlí ke konci. Takovéhle počteníčko si totiž nechám líbit. Více takových knih!!!

martina.tim
24.01.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila jako všechny předešlé. Strhující děj a nervydrásající závěr :). Už aby mi přišel poslední díl.

smejkalova.m
19.11.2019 5 z 5

Líbila se mi, jen to zůstalo hodně otevřené a poslední díl ještě nevyšel, škoda. Líbí se mi celkové téma, škoda, že takových témat není víc.

havrmoni
18.11.2019 5 z 5

Tohle mě konečně bavilo na plný počet *. Ale ten konec??? A další díl až v lednu, když prý měl být v listopadu??

Owain
05.11.2019 4 z 5

Tohle bylo bozi. Napeti az do konce, posledni veta , no nemam slov =) uz se nemuzu dockat dalsiho dilu .

NicaCola
13.09.2019 5 z 5

Tak tohle byla jízda! Bože, jak já jsem si tuhle sérii zamilovala! Konec knihy mnou úplně otřásl... Vůbec jsem nečekala, že to skončí... Takhle!! Amelii a Devlinovi fandím a těším se na listopad na další díl :-)

Luciane
14.07.2019 5 z 5

uzasna kniha :-)

essene
11.07.2019 5 z 5

moc pěkná jako celá série o hřbitovní královně

laura
26.05.2019 5 z 5

U každého dílu mám pocit, že mu k tomu plnému počtu něco schází, takový ten wow efekt, kdy vám čelist spadne k nohám a vy jen zíráte... A kdy si říkám, že už jsem četla lepší knihy - ale nakonec mě příběh uchvátí způsobem, kdy přestávám dýchat, kdy se opatrně ohlížím přes rameno a kdy napínám uši, jestli neslyším hlasy, tiché kroky, prostě něco... Takže jo, nakonec mě to dostalo - jako vždycky. Proto plný počet ;) Mrazilo mě, bála jsem se, některé věci jsem nečekala, a některé zase jo, ale to nic nemění na tom, že ke konci to nabralo styl zběsilé jízdy a já jsem nevydechla, dokud jsem nedočetla. A pak uff - cože? Takže teď abych netrpělivě podupávala do doby, než vyjde poslední díl, ach jo!

Romanka89
25.05.2019 5 z 5

Další pokračování hřbitovní královny opět nezklamalo. Doufám, že se co nejdříve dočkáme posledního dílu.

pingu1
24.05.2019 4 z 5

Pěkné, čtivé, napínavé, stejně jako předchozí díly :-) Jsem zvědavá na poslední ...

Gynger
26.04.2019 5 z 5

Wau, tak to byl nářez ☺️ další super díl, i když více krimi zapletky než strašidelno. Už se nemohu dočkat posledního dílu jak to vlastně s Devlinem je. Dávám opět 5 hvězd.

krtecek_1
18.04.2019 3 z 5

Pro mne ne tak čtivá jako předchozí díly. Průměr.

lenka7679
14.04.2019 5 z 5

To je prostě jízda! Tleskám, opět mistrně napsaná kniha, která nedá vydechnout a člověk jí zhltne na jeden nádech. Nemohu se dočkat dalšího dílu a jsem opravdu nesmírně zvědavá, jak to vše dopadne. Jsou zkrátka autoři, kteří vás do svých sítí chytí a nepustí a jedním z nich je právě Amanda!

alexis818
14.04.2019 5 z 5

Krásný díl,ostatně jako ty předchozí,jsem velmi spokojená a těším se na další i když,bohužel,poslední.

Ranuncul
14.04.2019 2 z 5

Ještě slabší díl než předchozí.

Alfinka
13.02.2019 5 z 5

Knihu jsem začala číst, aniž jsem měla tušení, že patří do série a celou jsem ji přečetla jedním dechem. Vubec jsem se nemohla odtrhnout ... Už mám koupené i předchozí díly a jsem zvědavá, jestli budou tak přitažlivé jako Hříšník.

duchové a přízraky hřbitovy

Amanda Stevens