Hrátky s těstem : Drožďové pečivo snadno, rychle a dokonale

Hrátky s těstem : Drožďové pečivo snadno, rychle a dokonale https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448816/bmid_hratky-s-testem-gz3-448816.jpg 5 45 16

Slané i sladké pečení, které je hotové raz dva Líbí se vám představa domácího pečiva, ale děsí vás vidina, že jeho přípravou strávíte celý den? Tak se vrhněte na ty nejlepší slané i sladké recepty z droždí od pekařky Ivy Trhoňové, které ocení nejen plně zaměstnaní lidé. Dokonalá jídla pro každou příležitost zvládnete levou zadní a k ruce vám bude i srozumitelný fotopostup. Pod vedením praktických rad a tipů si osvojíte všechny správné kroky a už vždy budete pečení zvládat hravě!... celý text

_Knihomolka_
03.12.2023 4 z 5

Další krásná a praktická kniha od paní Trhoňové. V úvodu pěkně vysvětleny základy práce s kynutým těstem a ve druhé polovině tolik lákavých receptů, že by jimi ani ten nejmlsnější jazýček nepohrdnul. A poněvadž já nikdy neodcházím s prázdnou a nepatřím ani mezi ty nejvybíravější, nevypůjčila jsem si jich zrovna pomálu :).

Tiama
26.01.2022 5 z 5

Kuchařky obvykle nečtu jako knížky, ale prostě v nich jen listuji a hledám inspiraci nebo už jdu najisto a podle konkrétního receptu se pustím přímo do přípravy, vaření, pečení.. Tato kuchařka je pro mne jiná a stejně jako předchozí dílo Upečeno s láskou jsem ji opravdu přečetla jako klasickou knihu od předmluvy po doslov. Kromě vymazlených receptů tam najdete plno užitečných postřehů a rad. Z doprovodných textů k jednotlivým kapitolám i receptům na člověka dýchá pohoda a povzbudí chuť pustit se do díla. Tak ať se všem daří...

lifeoptimist
01.09.2021 5 z 5

Skvělá knížka pro každého, kdo se chce něco přiučit a zvládnou to i začátečníci. Od paní Trhoňové mám už knihu Pekárnománie a po zkušenostech jsem pátrala po dalších tipech a díky databázi jsem narazila i na tento titul.
Nemohu sice říci, že ji mám kompletně přečtenou, protože recepty jsem proletěla očima a vytipovala si, které zkusím :-)

Květinka008
27.05.2021 5 z 5

Zatím ji mám novou, než bude úplně přečtená a užitá, uplynou měsíce až léta... Ale početla jsem si v čekárně u doktora a dopředu smekám a chválím - jednoduché a přehledné recepty i řazení, neobvyklé a pro mě neznámé druhy sladkého k slaného pečiva a především hezké fotky. Tohle obvykle na moderních kuchařkách a blozích nesnáším - rádobyuměleckou naaranžovanost, zde ale fotky přiměřené a vypovídající o tom hlavním - pečivu. Diky za tento počin!

ikul
06.02.2021 5 z 5

Je to má nejoblíbenější kuchařka od paní Trhoňové. Zkusila jsem upéct téměř polovinu receptů a vždycky se mi to povedlo a chuťově bylo pečivo vynikající. Výborně popsané recepty, podle kterých upečete vláčné a chutné pečivo. Za naprostou bombu považuji Nivové věžičky, makové pletýnky a jogurtové těsto na rolky se salámem! Bohužel jsem naposledy zjistila, že kuchařku začínám mít upatlanou od bílků, místy omočenou a objevují se i záhadné skvrnky:-)

oleg
12.10.2020 5 z 5

Nejlepší kniha o pečení a recepty super! U nás se už žádné pečivo nekupuje.Kdo peče, neměla by mu chybět v knihovně.Iva je úžasná pekařka a předává svoje zkušenosti a vychytávky ostatním a to velice srozumitelně,je radost podle ní péci!!!

alnahu
08.10.2020 5 z 5

Naprosto úžasná kniha v které najdeme spoustu receptů- na dobroty sladké i slané- pro různé příležitosti .Já jsem si knihu nejdříve půjčila a hned jsem si ji šla koupit- je to bezvadný pomocník, jak překvapit rodinu různými dobrotami.V knize jsou srozumitelné recepty s fotopostupem a spoustou praktických rad a tipů.Tuto knihu doporučuji všem ,kdo rádi pečou z kynutého těsta.

JanaKwaja
07.10.2020 5 z 5

Kniha je nádherná a poučná, oblíbená a nikdy nezaložená do druhé řady v knihovně. Jednu vadu ale má... Nevím,co dřív podle úžasných receptů vyzkoušet ????????

sona1158
06.10.2020

Kniha je super. Mám už několik oblíbených receptů a pokud potřebuji,tak nechodím pro pomoc jinam. Zatím se mi vše vždy povedlo,ať už z knihy nebo že stránek pekarnomanie.

anezka1617
06.10.2020

Ivuščiny knihy se dají číst jako praktické příručky, knihy o výtvarném umění, knihy národopisné, jako milostná poezie i detektivní román. To když pátráte, který z těch skvělých receptů je pro dnešní den ten pravý ořechový. Vždycky se jich najde nejmíň deset ... tak který???!

Lea1970
06.10.2020 5 z 5

Výborná knížka, recepty jsou srozumitelné i pro mne jako začátečníka v pečení, všechno je přehledné, moc hezká grafika a fotky. Krásná knížka vhodná i jako dárek.

Hanka874
06.10.2020 5 z 5

Úžasná kniha, mnoho receptů nejen o pečení. Jsem ráda, že ji mám

martinak01
06.10.2020 5 z 5

Z knihy jsem nadšená - vše je výborně popsáno, recepty opravdu fungují a navíc je to příjemné čtení. Velmi doporučuji!

monika4489
06.10.2020

Opět moc pěkné a chutné recepty i pro nezkušené. Nesměla v mé knihovničce chybět. Moc pěkné fotografie a opravdu dobře popsané postupy.

nadik9527
06.10.2020 5 z 5

Další kniha mé oblíbené autorky pekařských knih, která nesmí chybět v mé knihovně. Výborně zpracovaná, plná vynikajících receptů slaných i sladkých, ostatně jako ve všech knihách paní Ivy Trhoňové. Rozhodně stojí za to, aby si ji člověk koupil, ať už s pečením teprve začíná, anebo ten zkušenější hledá další inspiraci.

michaela6595
06.10.2020 5 z 5

Velice komplexní a kvalitně sepsaná kniha, plná praktických a osvědčených receptů, rad a návodů nejen na pečení, ze které mohou čerpat začátečníci, mírně i velmi pokročilí

kuchařky pečivo koláče

Iva Trhoňová