Remoska v moderní kuchyni

Remoska v moderní kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124238/remoska-v-moderni-kuchyni-124238.jpg 5 8 3

Remoska prožívá v poslední době zasloužilou renesanci. Tento přístroj s nižší spotřebou energie a přijatelnou pořizovací cenou by neměl chybět v žádné kuchyni. Je multifunkční – dokáže péct, zapékat, smažit, dusit… Tato kuchařka poradí, jak remosku všestranně využít, najdete zde spoustu receptů na zdravá a chutná jídla, která lze v remosce připravit. Fotografie Ing. Vladimír Doležal.... celý text

kajki
15.07.2019

Skvělá inspirace pro vaření, pečení v remosce.
*****

Jirinamac
01.01.2018 5 z 5

Remosku jsme měli doma celý můj život. Buchty z remosky jsou to nej. Kdysi tato knížka byla mou poradkyní při používání remosky a inspirovala mě mnohokrát, když jsem nevěděla, co vařit. Škoda, že je jen brožovaná, už jí mám v salátovém vydání. Chtělo by to vydat jí znova. Určitě by byl zájem.

Titi
27.05.2012 5 z 5

Na remosku nedám dopustit. Je vynikající nejen na chaty, chalupy, ale i vdomácnotech. Jsou zde recepty na jídla slaná i sladká, hrnkové i lžícové recepty, chleba atd. Kniha je doplněna krásnými fotografiemi jídel.