Hrana rozkoše

Hrana rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214366/mid_hrana-rozkose-214366.jpg 3 507 91

Hrana série

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit...

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha ?

The Pleasure´s Edge , 2012

ondrej6240
12.05.2015 2 z 5

Méně keců, více akce. Super!
Příběh to nepotřebuje.

inuska6280
29.04.2015 5 z 5

Mě knížka nakonec bavila, moc se mi ji nechtělo číst kvůli hodnocení, ale nakonec jsem ráda :) hned otvírám druhý díl

lucie0942
01.04.2015 4 z 5

No, tak v téhle knize se opravdu jenom šuká ( omlouvám se za tento výraz ). Líčení těchto pasáží je velmi dobře napsané, ale chybí mi trochu rozsáhlejší dějová linie, která by mi pomohla se vcítit více do hlavních postav. Za mě ano, ale asi se k této knize tak brzy nevrátím.

jitka7
23.03.2015 3 z 5

Měla jsem dost problém tuhle knížku dočíst. Nemám ve zvyku knížky odkládat, tak jsem to nějak přechroupala, ale nic to ve mě nezanechalo. Já mám z knížky nijaký pocit. Vůbec nic mě z toho příběhu nechytlo ...

demlice
26.02.2015 3 z 5

Po přečtení těchto knih si vždycky říkám, kolik je mezi námi odborníků na BDMS hrátky. 25 let jsem o této tématice nečetla a teď každý erotický román mluví jen o důtkách, plácání přes holou a dominantním partnerovi, kterému rády podlehnou a podobně :-)
Ale nee, beru to jako oddechovku. Musím říct, že nápad byl hezký. Líbilo se mi, že spisovatelka by ráda věděla, o čem píše, tak do toho šla. Avšak už mi přijde nudné číst o tmavovlasých fašácích, co maji modré oči... Někdy si v roli sexuální mašiny raději přestavím pořádnýho chlapa, co doma schodí montérky a ještě k tomu dokáže svou ženu potěšit sado-maso sexem :-)
Možná mě to bavilo víc, než teď mnohokrát skloňovaných 50 odstínů. Nechybí láska až za hrob a i popis scén je rajcovní. Autorka se v tom příliš nepitvá, což dodává šmrnc erotickému napětí.
Tři hvězdy stačí. Pro holky co chtějí za odpoledne trochu toho povyražení v knížce, je to ideální :-)

Felsenberg
05.02.2015 4 z 5

Pro velmi zajímavá erotická kniha. Žádný komplikovaný děj, ani nijak zvlášť vykreslené postavy, což bych oboje klidně bral, ale velké procentu sexu. Zároveň čtu Odstíny temnoty, tak se nemohu ubránit srovnání. Pro mě mnohem inteligentnější a reálnější. Odpadly nekonečné diskuze o ničem, i když chápu, že pro ženy to naopak může být o něčem :-) Alec je pro mě mnohem sympatičtější, mužnější i erotičtější borec než pan Gray, který má všechno nejlepší a nejluxusnější. Zde mnohem míň kroutil hlavou nad nesmysly, zatímco u Odstínů jsem si málem odšrouboval hlavu. Jak v Odstínech, tak zde je zřetelně cítit, že knihy napsaly ženy, protože jejich mužští nadsamci jednají i mluví často žensky, takhle by se nositelé chromozomu Y nechovali. Zajímavostí je podobnost s Odstíny, kdy Hrana je starší. Tak kdo koho kopíroval? :-) Podle mě ani Odstíny ani Hrana nemají s BDSM nebo dominantními muži nic společného, pouze se jedná o matnou představu autorek. Také by Vám víc sedělo jméno Dylan k muži a Alec k ženě? :-) Když to mám shrnout, tak pro mě je Hrana lepší, šťavňatější, kratší. Ale věřím, že pro ženstvo planety Země bude zajímavějším dvojice Anastasia a Christian :-) Neznáte někdo erotickou knihu, kterou napsal muž? Kromě Nabokova, Markýze de Sade, Wilda.

+kora+
10.01.2015 5 z 5

pre mňa trochu osobná záležitosť. kniha mi dokonale sadla. niet o čom. v tomto žánry zatiaľ najzrozumiteľnejšia vec aj tie občasné psychologické reči sú namieste. odporúčam.

zp87
15.12.2014 3 z 5

Ale jo - ujde to - myšleno tak, že je to TO, jak se to tváří, nesmíme za tím hledat hlubší příběh.

3 hvězdičky - nic moc, žádná bomba, ale ani zklamání (teda pro toho, kdo ví, co si půjčil/koupil).

V knížce téměř není děj - respektive JE, ale velmi jednoduchý, hlavní roli zde má sex a BDSM techniky. Ale to je snad jasné už z anotace. Kdo čekal příběh, musí být pochopitelně zklamaný.

S Fifty shades to srovnávat nelze - to má společné snad jen to BDSM.
50 shades je taky mnohem, mnohem obsáhlejší...

Toto je podle mě typickým příkladem "porna pro ženy". Kdo hledal červenou knihovnu a je překvapen, že červený je spíš on sám - z toho čtení, měl sáhnout po něčem jiném.

Možná si knihu ještě někdy přečtu, rozhodně bych ji ale doporučila jen někomu :) určitě ne mamince. Přestože vím, že druhý díl existuje, zatím jsem neměla chuť si jej přečíst... možná časem.
Jednoduše řečeno - i na poli erotických literatur jsou lepší knihy.

kacaaba
02.11.2014 5 z 5

Knihu už jsem četla podruhé. Mě se to líbí, pěkně se to čte. Prostě erotický román.

stefi61
16.10.2014 2 z 5

Trilogii 50 odstínů jsem si oblíbila. Ale tato kniha mě ničím nezaujala...

PomněnkaPrvní
17.09.2014

No to bylo jako kdyby autorka přišla z večerního kurzu psaní a hned šla vyzkoušet, co nového se naučila. Dodržovala přesné schéma kapitol. Jedna - ona touží po něm. Dva - on touží po ní. Tři - ona volá kamarádce. Čtyři - on volá kamarádovi. Pět - ona se odmítá hlouběji zabývat svými pocity. Šest - on se odmítá hlouběji zabývat svými pocity... Nuda, nuda, nuda. A žádný příběh, nic se tam nedělo. Jen to BDSM prostředí je tam opravdu popsáno dost realisticky. Jestli to takto opravdu funguje a jestli je to opravdu vždycky tak psychologicky hluboké, tak to koukám.

NoelHudson
14.07.2014 3 z 5

Průměrný erotický román. Krátký, bez hlubší zápletky. ze začátku vztah pouze o tvrdším sexu, poté se do sebe i zamilují. Nic nového nebo objevného. Oddechovka ne jeden večer.

Beni
15.06.2014 4 z 5

Děj mohl být trochu více rozvedený a hlubší. Ale jinak super. :-)

Kabi
22.04.2014 4 z 5

U knihy mi chyběl příběh. Jinak zajímavé, poučné. Technika BDSM pěkně vysvětlená. Kniha se četla dobře.

_suvička
05.03.2014 4 z 5

Kniha je jak vzrušující, tak i svým způsobem poučná, protože přesně, jak se tam píše. Plno lidí si při představě BDSM myslí, že je to něco jako násilí, ale není, což je tam hezky vysvětleno. Ráda si přečtu další díly. Jen mě tak napadla při čtení otázka, zda si to teda autorka knihy sama zažila, když o tom ve své knize psala? Kdyby to nezažila, tak by si v knize protiřečila, když si to člověk nejdřív musí zažít, aby o tom mohl psát. =)

Samira
17.02.2014 3 z 5

Knížka není špatná, jen je v ní moc sexu a masturbace na úkor ději, který není skoro žádný. Ale postavy jsou určitě sympatické a jsou tam opravdu zajímavé pasáže, hlavně kvalitně popsané pasáže z klubu. Do paměti se mi však ničím nevryje.

IFu
16.02.2014 5 z 5

Hranu rozkoše jsem četla po odstínech. Objasnila mi mnohé z chování Christiana z odstínů. Moc mě nadchla. Přečetla jsem ji hned dvakrát. Moc se mi líbilo, že jsou popisovány pocity. Zápletka sice jasná, ale pěkná.

bookcase
05.02.2014 3 z 5

Slabá harlekýnka. Na vlně erotiky se teď vezou všichni.

renataab
05.01.2014 2 z 5

Pro mě z erotických románů nejslabší. Téma sado-maso mě nezaujalo, chyběla mi tam hloubka příběhu, zápletka byla od první stránky jednoduchá, průhledná.

Bet
15.12.2013 4 z 5

Kniha je velmi jednoduchá na čtení. Bylo to zase něco jiného a příběh mě mile překvapil :)