Hrana rozkoše

Hrana rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214366/mid_hrana-rozkose-214366.jpg 3 507 91

Hrana série

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit...

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha ?

The Pleasure´s Edge , 2012

Nicol13
14.08.2017 2 z 5

Čtivé to bylo... Ale nemám ráda, tak malou slovní zásobu a neustálé opakování slov.
Slovo -rozkošné- mi lezlo krkem.
Hlavní postavy byly takové lehce hloupoučké a konec přeslazený.
Sexu tam je dost, ale mohlo se zajít víc do praktik. To sakra nikdo z téhle doby neumí psát o bdsm?
Na pár večerů to zabaví...

Petruska200
24.06.2017 5 z 5

Velmi ctive,ale za dva

Nita17
10.06.2017 4 z 5

Na vypnutí je to fajn. Děj je tak nějak jednoduchý, obalený nádechem BSDM stylu. Chci, nechci, nevím co s tím - celá podstata. Četlo se to hezky, i když občas přemýšlíte kam se poděla inteligence postav.

moore.allonsy
21.01.2017 3 z 5

Jedná se spíše o takový čtivý příběh, kde se o praktikách BDSM píše zcela minimálně a žádné větší sexuální scény tam nejsou, pouze úplné začátky. Celé vlákno děje plyne rychle a bez zauzlenějších zápletek. Myšlenka samotného díla není nijak hlubší. Je to samozřejmě i tím, že zde figuruje jen drobné množství postav. Dopad celého rozuzlení se dá domyslet už po několika prvních stránkách, ale stejně se to čte příjemně a jemný erotický náboj tu nechybí.

Jája92
21.10.2016 odpad!

Nic jsem od této knihy neočekávala a dobře jsem udělala

Baraliska
29.08.2016 4 z 5

Tuhle knihu jsem už jednou začala číst, ale moc mě to nenadchlo, proto jsem přestala. Když jsem se k ní ale po čase vrátila, dočetla jsem jí už dokonce. Zalíbila se mi.

kik68
21.07.2016 1 z 5

Nedočetla jsem to a vůbec nevím jestli mám zkusit druhý díl.

mistrikova
10.07.2016 4 z 5

Své kolegyni - velké čtenářce romantických milostných románů a fanynku 50 odstínů šedi - jsem pořídila tuto trilogii...než jsem jí ji ovšem darovala, tak jsem si všechny 3 díly přečetla, abych věděla, jestli by se jí to vůbec líbilo...musím říct, že ve srovnání s filmem 50 odstínů šedi (knihu jsem nečetla) mi toto dílko přijde stravitelnější...kdo očekává stříkání krve ala BDSM, tak bude zklamán...hrdinka je většinou jen plácnutá přes zadek...muži většinou vystupují jako vysokoškolsky vzdělaní šovinisté...nicméně všechny 3 díly jsou velmi čtivé, děj plyne rychle a rozuzlení příběhu se dá i předpokládat...nicméně jako romantická oddychovka s erotickým nádechem je pravou volbou na letní čtení...a kolegyně byla velmi spokojena (začetla se ještě v práci)... :-D

chandel
30.06.2016 4 z 5

Byla jsem překvapená, jak dobře se mi kniha četla. Je pravda, že konec je od začátku jasný, ale to mi nevadilo, knížka je spíš taková oddechovka. Moc se mi líbí styl psaní autorky. Erotických scének je tam povícero a jsou dost barvitě popsané. Určitě přečtu další dva díly:)

ak303
20.03.2016 4 z 5

Kniha se mi libila, i kdyz si myslim, ze to neni uplne presne BDSM, ale jako oddychove cteni parada.

Laf
20.03.2016 5 z 5

Kniha mě dost překvapila tím, jak dobře se četla, a tím, že byla svým způsobem úplně jiná než další díla zabývající se stejnou tématikou. Maximální spokojenost a můžu jen doporučit jako pohodové čtení.

ReziEngli
17.02.2016 4 z 5

Sice se mi kniha tak trochu podobala na Padesát odstínů, ale docela překvapila. Byla teda trochu sprostší a vulgárnější, ale zaujala mě. Hlavní aktérka se nechovala jako naivní husička, ale přesně věděla, do čeho jde. Za mě 4 hvězdičky :-)

Natálie.
16.02.2016 3 z 5

Od této knihy jsem neměla velká očekávání, ale nakonec to nebylo tak špatné.
Potěšila mě hlavně reálnost a, snad se dá říct, i propracovanost scén, i když asi bych řekla, že to s tím pravým BDSM nemělo moc společného. Nejspíš šlo o pouhé minimum toho, co tato oblast může nabídnout a předvést.
Celkový příběh mi přišel taky trochu ochuzený a ze začátku i ukvapený, ale dál nemám, co vytknout. I přes tyto nedokonalosti, i přes minimum postav, hodnotím jako celkem ucházející průměr. :) Rozhodně jsem zvědavá na druhý díl.

petvet
03.02.2016 3 z 5

Příběh špatný nebyl,ale jak tak přemýšlím,tak ani neměl zápletku? :) Takový průměr.

lakyh
17.12.2015 3 z 5

V knížce bylo poměrně hezky popsáno jak lze téma bdsm vnímat, jak o tom mohou přemýšlet obě dvě strany, takový ten hlubší rozměr, který je určitě důležitý. Na druhou stranu to s bdsm nemělo v podstatě nic společného, protože plácání po zadku opravdu za bdsm nepovažuji a nic víc tam nebylo! Příběh taky skoro žádný, celkově teda chudý po mnoha stránkách, bez většího nápadu a zajímavostí.

Ashi
24.10.2015 3 z 5

Tahle knížka mě zklamala. Pořád jsem se těšila na sadomasochistické scény a všude tam byl jen "běžný" sex.

Pepidráček
29.09.2015 4 z 5

Klady, tedy to, co se mi v knize líbilo:
- erotický náboj, minimum postav v příběhu

Zápory, tedy to, co se mi v knize nelíbilo:
- někdy až přílišná dominance Aleka, dlouhé vhledy do myšlenek hlavních hrdinů

Hlavní hrdinové:
- Alec i Dylan velice sympatičtí, chvílemi až příliš hrdí, což jim bylo v jejich vztahu na škodu

Celkový dojem z knihy:
- tématika příběhu pro mě byla nová, neokoukaná. Líbilo se mi, jak autorka pojala a zpracovala téma, které je stále velmi diskutované. Za sebe musím říci, že mě kniha v žádném případě nepobuřovala. Ten, kdo od knihy očekává žhavou erotiku, dostane ji. Mě se autorka rozhodně trefila do vkusu!

dudunka
19.09.2015 2 z 5

Nic moc... skoro žádný děj...

Wiss
14.09.2015 1 z 5

S knizkou jsem nebyla spokojena... S vystupem pouhych 4 osob, z toho dve se tam jen mihaji to bylo nudne, postelove sceny nezajimave, mela jsem co delat u toho udrzet pozornost. V porovnani s knihou ,,padesat odstinu sedi" uplna katastrofa...

Evule114
12.08.2015 3 z 5

Knížka nebyla špatná, ale chvíli mi to přišlo jako napodobenina 50 odstínů šedi... každopádně jako oddechovka se četla příjemně :-)