Hračka

Komerční erotický román, jehož děj se odehrává v luxusním privátním letovisku na Seychelských ostrovech, kam létají světové celebrity, aby si zde odpočinuly od neustálého sledování médii. Hlavní hrdinka, Češka Markéta, zde působí jako psychoterapeutka, setkává se se svým osudovým mužem a prožívá vášnivou romanci. Syrový popis sexuálních scén a přímočará otevřenost při popisu myšlenkových pochodů ženy-predátorky sahají až za hranice normality. Kniha je především o lásce, ale rozkrývá čtenáři nebezpečnou hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34600/hracka-34600.jpg 2.3289
Pro ženy, Literatura česká, Erotika
Vydáno:, van Aspen

Kniha Hračka

monishek

Co k tomu napsat. Urcite ji vickrat cist nebudu. Pribeh je takovy .. Chvilemi mi prislo, jako kdybych cetla denik nejake pubertacky. Ani si toho moc nepamatuji. Co je, ale fakt, ze, co se tyce sexu, tak ten je vylicen skutecne do detailu. Jinak zajimavy, promysleny, napinavy dej od toho necekejte.

Potolu

Musím plně souhlasit s uživatelem Ruxandra.
Knížka by se dala shrnout do 3 bodů.
1) Sex
2) Líčení
3) Hrozně nešťastný myšlenky
Knihu napsala dospělá, zralá žena, ale když jsem si knihu četla, měla jsem pocit, jako kdyby ji psala 16-letá holka. Hlavní postava se tomu také tak chovala. Musela být perfektně nalíčená za každých okolností a to nemluvím o tom, jaké činy v knize dělala. Kniha neměla ani žádnou velkou zápletku, žádný zlom. Vše bylo předvídatelné, očekávané. Nic Vás nepřekvapilo.
Co se týče konce, musím říct, že jsem byla opravdu zklamaná.
Mám vnitřní pocit, že autorka do knihy promítla především sebe, takovou jaká je - naivní, dětinská, nevyspělá.
Nemám chuť číst její další knihy.
Jediné, co se knize nedá vytknout, jsou dobře popisované sexuální akty. ... bohužel je to ale vše.

andrea4865
01.11.2018

Větší blbovinu jsem snad nečetla,dialogy hrozne,obsah totálne o nicem,děss

inuska6280
26.10.2018odpad!

Hruza ???? nechapu proc jsem to vubec cetla!

terez3919
12.09.2018odpad!

Vyloženě promarněný potenciál. Hlavní postava je nesnesitelně nesympatická, nevyrovnaná až labilní, mužský protějšek působí mírně imbecilně. Vzpomínky na románek s Dirckem bylo jedno veliké WTF. Ale protože nerada nechávám rozečtené knihy, dočetla jsem. Neuměla jsem se ubránit pocitu, že při psaní konce měla už autorka vážnou krizi, tři týdny na ostrově jsou rozepsány na 330 stran a několik dní v Berlíně, které mají být kvůli problematické situaci milenců stejně detailně probrány, na cca 5 stranách? Vůbec jsem nepochopila motiv změny Markétina chování a už vůbec ne jejího vnímání Thomase. Prostě odpad.

JancaMia
13.07.2018

Čekala jsem erotickou červenou knihovnu .. a místo toho plytká rádoby erotická splácanina drbů , na to jaký kolem toho byl humbuk .. tak jsem čekala víc ...

kalinka99
27.06.2018

Začátek se četl hůř a škoda, že postavy nejsou více rozvinuté. Konec jsem také očekávala lepší než opět na domyšlení. Jediné plus je místo v ráji, kdy to tomu příběhu dodává šmrnc.

attila1
26.06.2018

Podle recenzí tady jsem se pustila do čtení s pocitem, že knížku nedočtu do konce. Nakonec se mi podařilo přečíst a za mě to vůbec nebylo špatný. Takový lepší průměr,takže za mě tři hvězdičky.

Peggy1990
17.05.2018

Viděla jsem ji poprve v Show Jana Krause a natolik mě to zaujalo, že jsem si musela knihu koupit. Mám rada tenhle žanr, člověk se i inspiruje :D Kniha se mi moc líbila, hvězdičku ubíram za ten zvláštní konec :)

Sioban91
15.02.2018

Knihu jsem si koupila s tím, že si přečtu nějakou lehkou erotiku. Doufala jsem v to, že kniha bude lepší než 50 odstíhu, které jsem nedočetla a byla z ní zhnusená (ve smyslu velice plytkého příběhu). Kniha Hračka mne mile překvapila. Příběh měl spát a rychle utíkal. Bylo to příjemné čtení.

Tulicek404
14.02.2018

Ztráta času:-(, knížku jsem nakonec dočetla, ale bylo to pro mě utrpení. Žádný děj, žádná pořádná zápletka, konec žádný! Hlavní postava na mě působí jako nevyrovnaná, naivní, hysterická, sexuchtivá ženská. Za mě už kniha tohoto typu určitě ne :-(

Petrasim
01.01.2018

Kniha mě vůbec nezaujala. Četla jsem už druhou knížku od této autorky a tímto s ní končím.

Nunee
12.12.2017

Hmmm...za mě faaakt dobrý :-) jasný...není to bůhvíjak hlubokomyslné dílo, ale hlubokosmyslné....a o to u erotických knih jde, ne? Každopádně to doma pomohlo k velmi příjemné atmosféře :-D ;-)
Jen konec je poněkud šokující...

Hasanka
01.12.2017

Erotické scény jsou často nereálné, očekávala jsem tam alespoň psychologické rozpracování jednotlivých postav, ale i to tam chybělo. Za mě tři hvězdičky.

Kačta
08.10.2017odpad!

Zkusila jsem knihu přečíst, protože jsem jí dostala darem, ale opravdu to nešlo. Hrůza a děs, strašně laciné, po pár stránkách jsem to vzdala.

Štramák
24.05.2017odpad!

Tož žádnou "hloubku" v tom nehledejte. No dočetl jsem to. Kurňa chlapi, jak já bych teď p*chal...

Adilajla
16.05.2017

Tato kniha se mi líbí, opravdu 50 odstínu na ni nemá a zatím vždy komu jsem tuto knihu půjčila byli z této knihy nadšeni. Jako konec je lehce zvláštní to musím uznat, ale do knihy jsem se rychle začetla.

PetiJelinkova
27.03.2017

Tato kniha mě moc neoslovila, čekala jsem super děj a ten konec? Hnus ...

gabriela-r
22.03.2017odpad!

Opravdu obdivuju každého, kdo tuhle knížku dočetl do konce... :-)

zbožňuju_knihy
26.02.2017

Taková ta kniha, kde nemůžete moc očekávat.. Nějak se prokoušete ke konci a jste rádi, že to máte za sebou :-D.

S1M0NE
11.01.2017

"Jednou o nás napíšu knížku," hladila jsem ho po důlku na bradě a pozorovala, jak zelená místy prostupuje hnědou barvu jeho duhovky. "No, když myslíš... ale stejně to nikdo nebude číst, všichni si budou myslet, že je to bohapustá sračka." (s. 266-267)

Myslím, že tenhle citát z knihy naprosto vystihuje můj čtenářský zážitek. S paní autorkou jsem se před nějakou dobou setkala osobně a působila na mě jako velmi inteligentní a uvážlivá osoba. Proto mě tato její kniha (i když uznávám, že se jedná o prvotinu) skutečně překvapila.

Po celou dobu čtení mi vrtalo hlavou jediné - jak moc je kniha autobiografická. Hlavní postava mi totiž vůbec nedávala smysl. Přitom má většinu společných aspektů s autorkou (včetně jejího původního jména). Prezentovala se jako duchovní guru, expert na meditace, zralá žena apod., přitom po celou dobu děje působila extrémně nevyrovnaně. Ještě se mi nestalo, že bych četla knihu, kde by mi byla hlavní postava tak moc nepříjemná.

Chápu, že se jedná o brakový žánr erotického románu, ale proč by i tento nemohl být napsán chytře? Kniha opravdu působí jako nějaký těžce vypocený text patnáctileté puberťačky, která se poprvé zamilovala a neví si s tím rady. V textu mě naprosto vytáčelo, jak hlavní postava dokáže na jedné jediné straně oscilovat mezi zamilovaností (na všechny ty "prdelky", "miláčky", "hlupáčky", "trdýlka" apod. už jsem časem prostě rezignovala), nenávistnou žárlivostí (projevovanou především vůči manželce jejího milence) a jakousi falešnou iluzí, že má vše pod kontrolou a vlastně ona je ta nadřazená. A tohle stále a stále dokola. Opravdu mě to nutilo k zamyšlení, jestli nějaké zralá žena takhle vůbec může uvažovat.

Jednu hvězdu dávám za hnací motor knihy, čímž byla věta, která mi při čtení stále naskakovala v hlavě: "horší už to být nemůže". Načež autorka vždy nasadila vyšší a vyšší laťku, což mě nutilo stále pokračovat a neustále se ujišťovat v tom, že to vlastně horší být může. Navíc na co používat odstavce, když je mohu nahradit desítkami emotikonů, no ne?

Hany.Honey
14.11.2016

Ne, tak tohle šlo číst opravdu ztuha. Ten zhuštěnej text, smajlíky, podivný výrazy. Hlavní hrdinka Markéta, stejně jako civilní jméno autorky, nesympatická, nesnesitelná. Sexu tam bylo hodně, to je v pohodě, ale proč tolik keců o tom jejím zevnějšku. Zbytečný. Konec přitvrdil. To bylo dobrý. Dala té americké hvězdě pěknej kouř. Ale pro mě ztráta času. Tato autorka mě vůbec nebere. Tak stejně otřesné jako Otrok nebo Sexy strategie.

malinovka
04.11.2016

Knížka bez děje a korunu tomu nasadil závěr. Když se zamyslím nad obsahem knihy, dala by se napsat na deset stránek. Přečíst knihu do konce, mi dalo dost přemlouvání.

sestrenka
18.08.2016

dle mého názoru lepší než všechny odstíny šedi dohromady. Dávám 4 hvězdičky - o hvězdičku méně proto, že erotické romány neřadím mezi top žánry. A ještě takový můj soukromý názor - myslím, že autorka nás ještě překvapí nějakým veledílem (ale netuším, z jakého to bude soudku).

Janička78
16.08.2016

Nevím, ale mě tato kniha absolutně neoslovila - slátanina typu Harlekýnů pro náctileté s rozepsanými sexuálními scénami - celkově tak nějak bez fantazie a nápadu, prvoplánovité. Nevím zda dočtu, nesedí mi ani styl slohu - zhuštěné, dialogy plytké a nic neříkající. Za mě tak 10%, bohužel. Čekala jsem určitě víc. Je to první kniha od autorky a asi i poslední..

vverisek
28.07.2016

Jsem v pulce knihy a nevim co si o ni myslet. Bohuzel dej naprosto jednoduchy, kolikrat se musim nutit abych knihu nezaklapla a uz ji vice necetla. 50 odstinu je celkem klise ale ctive a oddechove- tahle Hracka je bohuzel onicem!!!!

Mini.Baby
14.06.2016odpad!

Hračka je sra*ka, omlouvám se za ten výraz. Odloženo zhruba ve čtvrtině, nedalo se....

Suzynka29
04.06.2016

Jedná z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Uznávám, že některé části byli zbytečně zdlouhavé, ale jako erotický román fakt super. Kam se hrabe 50 Odstínů. Bavilo mě právě to prolínání dějů z minulosti, ze současnosti, magie a tajemno a hlavně jsem si celou dobu představovala toho úchvatného Toma. Puritánka fakt nejsem, takže její popis sexuálních praktik mě do rozpaků neuváděl. Za mě super!

Catherine
18.05.2016odpad!

Nedočetla jsem. Tohle asi neni autorka pro me.

andrea4315
07.03.2016

Pokud jste romantické duše NEČÍST!!!

Tato kniha se rozhodně zařadila mezi nezapomenutelné. To je poprvé, co jsem po dočtení nějaké knihy, měla chuť s knihou mrštit o stěnu a nahlas řvát nadávky na adresu hlavní hrdinky. Psáno v ich-formě a s touhle ženskou se teda rozhodně ztotožnit nedokážu.

Skoro celou knihu to vypadá na klasický román pro ženy, jen trochu jiné prostředí, trochu jiné typy hlavních hrdinů, trošku okořeněné magií. Vcelku i poměrně čtivé. Až na smajlíky v textu. Od začátku mi lezly na nervy. 1000x horší než smích na pozadí v sitcomech.

Jinak beru jako literární zkušennost. Přečtení nelituju. Pokud bylo autorčiným cílem čtenáře rozhodit, tak se jí to opravdu povedlo.

erotika pro ženy sex sexuální úchylky BDSM

Sylva Lauerová

Sylva Lauerová